Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16340

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Totalna porażka ta aktualizacja. Nie mogę się w niczym połapać. Gra z przyjemnej zmieniła się w bardzo nieprzyjemną. Wszystko było przejrzyście, na pamięć można było grać. Schematycznie wręcz. Nawet jak wytłumaczyłem dziewczynie co ma kliknąć, to potrafiła. A teraz.. Pierwszy rzut oka i myśl - co jest grane?! Mogliby zostawić możliwość wyglądu nowego i starego. Teraz bd wyzywać i nic więcej. Jeszcze dodam, że na jednej przeglądarce w ogóle gra nie chce mi się załadować i muszę korzystać z innej niż zwykle. Jak tak to będzie wyglądać, to się zdenerwuję kiedyś i skasuję konto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

mysle ze to jedynie kwestia przyzwyczajenia sie jezeli chodzi o wiekszosc z tych minusow
reasumujac jakie do tej pory co mi i niektorym z was sie nie podoba:
- zabrano jeden "poglad miasta" ten po lewej
- wiesza sie czasem i nie widac rapkow, wiadomosci lub wpisow na forum
- po cholere ktos zamienial budynki w senacie (minie z 2 tyg o tym problemie zapomni sie - jednak po co?)
- premka wcisnieta na srodku (moze ktos dziabniety przez przypadek kliknie albo cos :))
- optymalniejsze miesce na to bylo jednak po lewej (troche zaslania mapke) :)

jednostka - ciekawy pomysl z rekrutacja za laski wiec moze znajdzie gdzies swoje zastosowanie jednak ja podziekowal :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

tutaj znakomita większość narzeka - nie wszyscy jednak zaglądają na forum. Proponuję zrobić w grze ankietę i wtedy autorzy tej radosnej twórczości zobaczą jaką dostali ocenę za swoje dzieło :)
 

DeletedUser12035

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

woleli dac premium niz podglad miasta hihihihihih nie zle :)

ja bym wolal zeby bylo w opcjach ci co wola tamten pasek biora temten co byl a ci co ten to ten i moge zapewnic ze wiecej wybraloby starszy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tutaj znakomita większość narzeka - nie wszyscy jednak zaglądają na forum. Proponuję zrobić w grze ankietę i wtedy autorzy tej radosnej twórczości zobaczą jaką dostali ocenę za swoje dzieło :)

DOKŁADNIE, popieram kolege :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Albo poprawicie pasek albo więcej nie zagram w tą gre to jest śmiechu warte nawet nie dajecie graczowi wyboru aby móc wybrać stary pasek.

Własnie gadałem z graczami na paru światach wszyscy przeklinają nikomu sie to nie podoba wiekszosc graczy ogłosilo że po skonczeniu serwera wiecej sie nie pojawi na grepo brawo INNO BRAWO!


Z tego co wiem gra powinna zachęcać a teraz wiekszosc graczy juz w grepo nie zagra :/
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Proponuje aby IG zatrudniło za prawciwe pieniądze Beta-testerów z Polski to gra zacznie się rozwijać, a nie udziwniać, bo faktycznie to co zostało teraz zaktualizowane jest naprawdę nie przemyślane..


Oby zapowiedziane narzędzie było funkcjonalne, tak jak zapowiadaano..
Lepiej nie robić sobie jaj z Graczy!
:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Napiszę tylko tyle : " pasek z dołu ekranu pasuje jak świni siodło " dziękuję
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Do błędów tej aktualizacji dodałbym też to że nie widać na pasku że na forum sojuszu są jakieś nowe wiadomości
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Teraz na moim słabszym kompie nie mogę grepo odpalić!
Przed tą aktualizacją miałem problem z wejściem, a teraz NIC!!!!!!!!!!!!!!!! NIC się nie odpala!!!
Zamula teraz nawet na moim kompie, który ma 4 GB ramu!!!!! Lagi lagi lagi!!!!!!!!!!!
To nie jest aktualizacja, to zamach na wygodę i fajnść gry!!!!
Jak się mój świat skończy, to kasuję konto. Gratuluję tym, co robią aktualizację i nawet nie sprawdzają, czy podoba się graczom!
To "NOWE" menu jest beznadziejne, nic nie widać!
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem co za mądry to wymyślił...Pasek na dole to tragedia. Najgorsze jest to, że u mnie część graczy stwierdziło, że niestety przez to będzie musiało zrezygnować z gry, bo mają lapki z małym ekranem i pasek i uniemożliwia grę, podobnie jest z graczami grającymi przez tel...;(
Szkoda, że nie zamiast uatrakcyjnić i ułatwić grę - utrudnia się ją i zmusza do jej zakończenia z takich przyczyn...:(
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Właśnie zauważyłem, że gdy mam otwartych kilka kart, to dopóki nie kliknę na katalog raportów, to nie wyświetlą mi się powiadomienia :mad:
Gratuluję "genialnej" aktualizacji
Powinni ją nazwać 3.0
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

U mnie w sojuszu gracze otrzymali na swoje protesty kapitalne odpowiedzi:
§ 6 Zakres usługi
6.1 InnoGames udostępnia Gry i pozostałe oferty usług w zakresie swoich możliwości technicznych i eksploatacyjnych. Z Gier może korzystać każdy Użytkownik, który zawarł z InnoGames Umowę Licencyjną i tym samym posiada Konto.

6.2 Wszystkie oferowane przez InnoGames Gry będą według uznania InnoGames przerabiane i aktualizowane, aby były atrakcyjne dla możliwie największego kręgu Użytkowników.

Hmmm...Pasek na dole jest wielce atrakcyjny,a najatrakcyjniejsze jest w nim złotko w samym centrum i sporej wielkości...Szeroki krąg użytkowników jest niezmiernie wdzięczny, że ten wspaniały nowy nabytek zasłania to co w tej grze najważniejsze...
 

DeletedUser14659

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Może wszystko by mi się podobało ale zawsze znajdzie się jakiś szczególik ja też go znalazłem jak chce wioskę splądrować to muszę klikać 2 razy by to zrobić bo jakoś dziwnie przeskakuje mi obraz
 

DeletedUser10289

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Po pierwsze to podzielam zdanie większości co do tego paska. Mam notebooka i nic nie widzę poza paskiem :( - NORMALNIE TRAGEDIA, o graniu ze smartfona nawet nie wspominam bo szkoda nerwów !!! Sprawa kolejna to powiadomienia, których tak naprawdę nie ma !!! Aby dowiedzieć się czy jest coś nowego na forum sojuszu lub czy mamy nowego priva to trzeba odświeżać stronę, która po tej aktualizacji troszkę się jednak wgrywa - PORAŻKA !!! Poza tym nie wiem czy Wy też tak macie ale mnie same miasta przeskakują !!! Nie mogę nic zaznaczyć w senacie bo miasta same się zmieniają. Rzuciłem "przyrost" i się okazało, że zmarnowałem łaski bo poszło na inne miasto gdyż samo mi się miasto zmieniło podczas rzucania czaru. Wychodzi więc na to, iż trzeba mieć jedno miasto aby normalnie grać. Na koniec na obronę tej aktualizacji mogę napisać, że nowa jednostka mityczna może być. Nie jest jakoś oszałamiająco fajna, ale kilka sobie napewno wybuduję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ta aktualizacja mnie dobiła...

Nowa jednostka - niby nie kosztuje nic w surowcach, ale jak dla mnie to po wprowadzeniu farmienia wiosek to jest bez sensu... Lepiej sobie wziąć i zrobić np. mantrykorę, która zrobi wrogowi o wiele więcej... A jeszcze rok - dwa temu "nie była potrzebna nowa jednostka"... I w ogóle to ona jest do czego? Do obrony nie, bo 3 obywateli można zużyć na szermierza, łucznika i hoplitę, którzy będą potężniejsi w obronie od tego czegoś... Do ataku też nie, bo 3 obywateli można poświęcić na kawalerzystą, który ma większe obrażenia... W późniejszym etapie gry to będzie nieprzydatne, także gratuluję genialnego pomysłu...

Złoto na środku paska... Wstrzymam się od komentarza...

Ta gra coraz mniej przypomina stare, dobre Grepolis 1.0... Jak się przyzwyczaiłem do wyglądu 2.0 to od razu go zepsuliście... I w ten sposób sprawiliście, że nic mnie teraz nie przekona do kupna złota (i tak go nigdy nie kupiłem, i dobrze, bo ta gra się coraz bardziej psuje...).

EDIT:
Gratuluję ogarnięcia, że po tylu latach zaczynacie balansować grę zmieniając budynki w senacie miejscami... Tak jak było było dobrze, teraz jest głupio, bo tak jak było się przez tyle lat sprawdzało... I nagle jest coś źle...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mi się bardzo podoba ta aktualizacja :)
Jeśli komuś zasłania ten nowy pasek na dole to może sobie skale zmienić całej strony Lewy control+rolka na myszce a przycisk podglądu miasta jest u góry i na mapie jak się kliknie na miasto. Narzekacie jak stare baby ;p
 

DeletedUser12718

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

wiele funkcji nie działa i jednak można to było w pionie zrobbić po lewo.Proponuje zagrać z tabletu lub z telefonu w tej nowej oprawie,żenada.wielu graczy ze starym spżętem i tym najnowszym zadeklarowało koniec gry.Jak sie na rynek wprowadza coś nowego to warto zrobić sadaż czy sie sprzeda a ja jakoś nic nie wyczytałem.Pozatym zmiany robi się pod klijęta który daje zarobić kase a tu jest widocznie inne motto:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry