Sytuacja na świecie Omikron

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

dzisiaj go nie jechałem , dopiero wróciłem i za bardzo czasu nie mialem:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

oj tam odrazu jechales atakowales poprostu
lol2ug.png


ja go nie dlugo pojada bede go szarpal jak reksio szyneczke
megustans.png


ciekawe czy tez bedzie za friko miasta oddawal jak glizda
xpz86.png
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

ale po ludziach jeździcie :D

chłopaki musicie być bardziej wyrozumiali dla graczy słabszych od Was, bo oni z definicji muszą grać słabiej od Was, a jak chcecie faktycznie powalczyć to atakujcie mnie... zresztą duktus i drakula20 próbują jak na razie jednak zatrzymali się na etapie wbicia buntu, potem już nawet 1 ataku na mnie nie raczą wysłać :(
A niby jak ? teleportem
hahanj.png
? niestety jesteśmy od siebie trochę daleko a szkoda bo gra była by dużo ciekawsza dla wszystkich
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

soul ale kazdy moze isc w swoja stone oni troche do nas my troche do nich

ja mam tam piezaki na celowniku wiec azyl mi nie podrodze

ale ty mozesz sie jeszcze pobawiac
megustans.png


z m57 na m35 rzut beretem
xpz86.png


przed zamknieciem omikronu sie pewnie spotkacie
hahanj.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

widac to ich szczyt mozliwosci albo cos innego planuja
hahanj.png


nienarzekaj na nude bo napewno czasem masz sie przed kim bronic nie to co ja
sweetjesus.png


dzisiaj widzialem ze dartanin przed mankatoo sie bronil ciekaw jestem czy przedemna tez tak sie bedzie bronil
pfftch.png

a to akurat prawda dzisiaj już nabiliście mi ponad 60000 pkt obrony a do wieczora jeszcze długa droga...

Natomiast jeżeli chodzi o nasze wzajemne położenie to faktycznie jest ono nieciekawe ale ja zamierzam się przesuwać do Was to może się spotkamy gdzieś na M36 lub M47 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Tadzisz i Dargo76 to multikonto? Dlaczego zawsze przyczyną niepowodzeń orłów z Omikronu jest miltikonto:)
Skoro Tadzisz i Dargo miały być multi to jakim nieudacznikiem, w ich tle jest obecny top1... skoro nawet jednego konta nie potrafi dobrze poprowadzić.. chyba że ma też wirtualną dziewczynę

Iluzjonisto, mataczeniem i swoistą głupotą nikt na omikronie cię nie pobije- problem w tym iż sam z niej poległeś i pocągnąłeś za sobą swoj sojusz.. więc skończ wypisywać bzdury w podpisie i wróć na ziemię.
Jedyne mulikonto jakie miałem było na Ecie, w zastępstwie za nieobencego kolegę, wtedy nie można było przekazywać kont przez support- za co dostałem bana, tracą swoje pierwotne konto, a za razem koncząc tam przygodę. Możecie sprawdzić w supporcie- zapewne na omikronie, nie raz jakiś nawiedzony, mnie zgłaszał... Jaki wstyd musi być gdy nawet na forum brakuje ci odwagi aby się ujawnić, a ile musi być w tobie smutku aby zakładać kolejne konta które, będą popierać twoje myśli na tym forum.... może uwierzą w to gracze którzy nie mają pojęcia, co się wydarzyło, ale sam jak czasem pomyślę jak łatwo dałeś się zwariować, jest niedopomyślenia.

Killer, wiesz że jesteś pajacem i tylko na omikronie mozesz zostać kimś, bo wszyscy inni już odeszli, a jak patrzę na to forum i widzę kogo chcesz atakować to żal mi sie ciebie robi- naprawdę.
Szkoda że ci gracze którzy jeszcze coś sobą reprezentują, nie wpadli na pomysł, aby raz na zawsze otworzyć ci oczy.

Potwierdzam jeszcze raz- dostałem oferty, ale nie będę tracić czasu na pogrążanie, pogrążonych- to prezent na nowy rok, dla tych niepokonanych.
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Killer, wiesz że jesteś pajacem i tylko na omikronie mozesz zostać kimś, bo wszyscy inni już odeszli, a jak patrzę na to forum i widzę kogo chcesz atakować to żal mi sie ciebie robi- naprawdę.
Szkoda że ci gracze którzy jeszcze coś sobą reprezentują, nie wpadli na pomysł, aby raz na zawsze otworzyć ci oczy.

nio odeszly lwy (tzn koty) ktore nigdy nie sprobowaly nic na mnie :cool:

masz racje nikim byleym w porownaniu do ciebie ;)

Tadzisz i Dargo76 to multikonto? Dlaczego zawsze przyczyną niepowodzeń orłów z Omikronu jest miltikonto
Skoro Tadzisz i Dargo miały być multi to jakim nieudacznikiem, w ich tle jest obecny top1... skoro nawet jednego konta nie potrafi dobrze poprowadzić.. chyba że ma też wirtualną dziewczynę

chyba twoich niepowodzen :p

Potwierdzam jeszcze raz- dostałem oferty, ale nie będę tracić czasu na pogrążanie, pogrążonych- to prezent na nowy rok, dla tych niepokonanych.

bierz te konto i sprobuj swoich czarow na mnie :eek:
bo bedziesz jeczec jak dziewica kolejne pol roku
facepalmn.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

kil.png


Tak to cały czas wygląda, na forum tnie kozaka, a w rzeczywistości....

Mam też ciekawe wiadomości od Iluzjonisty, kryjącego się pod równymi kontami na tym forum, nie bede ich upubliczniał, bo są to wiadomości które kompromitują człowieczeństwo w XXIw.
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

:rolleyes: no jakos ciebie chcialem przekabacic bys pokazal na co ciebie stac na swiecie bez bonusa nocnego :eek:

bo to ze tylko gadac potrafisz to wiem nie od dzisiaj :p

pokaz pw od pazdziocha poczytam :cool:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Ty myśli już postradałeś i przeczysz swoim słowom, żal.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

smieszny jesteś, jedno jest pewne- ranking nie zmieni cię w dobrego człowieka.
Kto nie wierzy, niech się zapyta Tadzisz'a- jest na innym serwerze. A kto gra z takimi jak ty w pełni swiadomy twojej osoby, jest już nadgnity moralnie, zgadzam się to jest tylko gra- ale jeśli ktoś w tej grze jest złym człowiekiem, to kim może być w realu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

już się trochę nauczyłeś swego czasu... bo za czasów wojny z Lwami, nic twa władza nie dokonała... do czasu, no właśnie... hmm;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

:rolleyes: nio masz racje nic sie nie zmienilo caly czas mam czyste konto bez straty miasta :eek:

to wszystko dzieki prezentowi bbbg ze juz nie chce mu sie grac chwala ci za to
zesrasie.png


pewnie byscie mnie rozebrali do zera
fanboysb.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Tak, pokaż na co cie stać i walcz tak jak tadzisz i dargo mieli walczyć, chronili twoją dupę i nrg2 za czasów lwów po to abyś mógł pisać o sukcesach- nigdy nie byłes w samym srodku frontu, chowałeś się po kontach i przejmujesz swoich, tak jak i uzi jestes z tej samej gliny- tylko iluzjonista miał okazję powalczyć, a ty obstawiasz się kukiełkami i walczysz z powietrzem...
jak mają ci odebrać miasta skoro uciekasz:)
Nie ma na grepolis prawdziwego wojownika który nie stracił miasta- to nie jest miara męstwa, sztuką jest walczyć ze straconej pozycji, a nie z wygranej. Sztuka jest pokonać wojownika, nie beznadziejnego błazna...
Nie jest sztuką zniszczyć most, sztuką jest zniszczyć jego fundament...
Jeśli masz zamiar dalej pompować ideologię do twojej osoby to twoja sprawa...
Oszukać możesz siebie, swoją mamę i swoich bliskich ale prawda dalej będzie żyła i odpłaci ci się z nawiązkom...

Swoją drogą tak jak bym czytał iluzjonistę, różnica jest taka iż on musiał po za tą grą chodzić do szkoły, a ty nic nie musisz wiec gnijesz w tym po uszy...
 
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Tak, pokaż na co cie stać i walcz tak jak tadzisz i dargo mieli walczyć, chronili twoją dupę i nrg2

Moja pierwsze slysze zereszta jak tak sie kumasz z tadkiem to spytaj sie jego czy mi chociaz kiedys jedna biremke wysalal :eek:

to ze nrg2 bronil to ich biznes ja sie tam wtracac nie bede ale mnie nigdy zaden lepek z lwow nie bronil ;)

Nie ma na grepolis prawdziwego wojownika który nie stracił miasta- to nie jest miara męstwa, sztuką jest walczyć ze straconej pozycji, a nie z wygranej. Sztuka jest pokonać wojownika, nie beznadziejnego błazna

pokaz nam wszystkim jaki to z ciebie prawdziwy wojwnik wez konto od kogos i pokaz nam jak sie gra

Oszukać możesz siebie, swoją mamę i swoich bliskich ale prawda dalej będzie żyła i odpłaci ci się z nawiązkom..

jak bym czytal pazdziocha ten tez pisal juz ze sie bede w piekle palil ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Być o krok przed przeciwnikiem, to pewnie nic, dla ciebie... ale nrg2 z kapelusza cie nie ostrzegał.

Zyj sobie dalej w tej piaskownicy i rzucaj innym piasek w oczy. Ja spadam, nara.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omikron

Zejdź ze sceny bbbg ;)
Widzę, że wspomnienia o grepolis ożywają, paranoja budzi się w twojej chorej główce i nie pozwala ci zaznać spokoju.
Pisałem to wiele razy - lecz się.
Obsesja cie zniszczy, już teraz jesteś wrakiem.
Co do tadzisza i dargo, zasłużyli na taki koniec.
A że nie mieli jaj, by chwilę powalczyć, to się wtedy zresetowali.
 
Do góry