Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ahaaaaaaaaaaaaaa....
hmm to już wiem dlaczego surowce mi zniknęły jak jeden z kolegów na wyspie postanowił wysłać swoje jednostki w odwiedziny do mojej wiochy...a napisał mi,że to będzie wymiana handlowa...że jak go wpuszcze to przyniesie mi razem z odwiedzinami trochę żelaza,a weźmie drewno...

:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ahaaaaaaaaaaaaaa....
hmm to już wiem dlaczego surowce mi zniknęły jak jeden z kolegów na wyspie postanowił wysłać swoje jednostki w odwiedziny do mojej wiochy...a napisał mi,że to będzie wymiana handlowa...że jak go wpuszcze to przyniesie mi razem z odwiedzinami trochę żelaza,a weźmie drewno...

:rolleyes:

hehe ;) mocny jesteś :D
mnie nikt nie chce tak wpuścić, muszę się męczyć ;(
:D
 

DeletedUser202

Guest
vidark napisał:
hmm to już wiem dlaczego surowce mi zniknęły jak jeden z kolegów na wyspie postanowił wysłać swoje jednostki w odwiedziny do mojej wiochy...a napisał mi,że to będzie wymiana handlowa

miałem to samo, ale na szczęście później przeprosił mnie za zabicie wszystkich 6 szermierzy, mówił że nie wie jak to się stało. Ale chyba współpraca nasza będzie układała się dobrze, powiedział że jak odbuduję tych 6 a nawet 10 jak mi się uda też mogę do niego przyjśc. Więc już zaczynam kumac na czym ta gra polega trzeba się wzajemnie odwiedzac żeby miec surowce.
EUREKA:eek:
 

DeletedUser

Guest
A wg mnie jak na nową grę to ciut za dużo jest tych światów.
Na każdym świcie coraz mniej grających.
Tak naprawdę w tę grę pyka określona ilość osób, jak będzie za dużo światów, to proporcjonalnie zmniejszy się ilość graczy na poszczególnych światach, a to spowoduje powoli zamieranie ich.
Chyba każdy zgodzi się ze lepiej, aby były 3 światy z 10.ooo graczy niż 100 światów z 3oo graczy na każdym z nich.
Nowy świat, co 6 miesięcy ok., ale nie, co miesiąc.
Chyba z każdym światem nie dochodzą nowi gracze, ale w większości emigrują gracze z istniejących światów.
 

DeletedUser

Guest
A wg mnie jak na nową grę to ciut za dużo jest tych światów.
Na każdym świcie coraz mniej grających.
Tak naprawdę w tę grę pyka określona ilość osób, jak będzie za dużo światów, to proporcjonalnie zmniejszy się ilość graczy na poszczególnych światach, a to spowoduje powoli zamieranie ich.
Chyba każdy zgodzi się ze lepiej, aby były 3 światy z 10.ooo graczy niż 100 światów z 3oo graczy na każdym z nich.
Nowy świat, co 6 miesięcy ok., ale nie, co miesiąc.
Chyba z każdym światem nie dochodzą nowi gracze, ale w większości emigrują gracze z istniejących światów.

Chodzi o to, że jak jest więcej graczy to co chwilę wyskakuje "Bad Gateway" i biała strona..
Ja czekam co będzie jak się alfabet skończy :p Jak światy będą nazywać..

Zeta to fajny świat, normalny powiedziałbym :p
 

DeletedUser

Guest
vidark :p a Ty co ludzi w butelke nabijasz :p

dokladnie gdyby nie te swiaty , to mielibysmy ciagle biala strone...co swego czasu na ALFIE zaczynalo mnie juz draznic masakrycznie... Teraz jest ok Epsilon jest spoko i tutaj na Zecie tez calkiem fajnie . Zreszta domyslam sie ,ze jest sporo takich ludzi jak ja , ktorzy graja na kilku swiatach w dalszym ciagu. Wiec wcale ,az tak liczba grajacych nie spadla - bez przesady ;p

Tyle ,ze swiat Alfa ludzie zostawia , to bylo pewne. Nie znalismy wczesniej tej gry (ja np nie gralem w Plemiona , Traviany itp...) wiec AlFA rozgrzewka - treningowo i dopiero od Epsilona zaczalem grac , jak juz wiedzialem z czym to sie je...a teraz Zeta for fun - tak coby sobie ponapizdzac wojskiem :p
 

DeletedUser

Guest
hmm. Wiecie Zeta ma dobrą szybkość. wydaje mi się że dość dobrze rozwinie się ten świat ;)
 

DeletedUser

Guest
no szybkosc ma chyba taka sama jak Epsilon - wiec fakt , moment sie rozwinie ;)
 

DeletedUser

Guest
Na epsilonie grasz tam gdzie RailGun dlatego tak sie rozwinąłeś a teraz juz nie bedzie Ci tak łatwo :p
 

DeletedUser

Guest
A ja co chwilę zapominam o gospodarstwie :F Już mnie to wkurza..
 

DeletedUser

Guest
izawarda311 :) No popatrz , a myslalem ,ze ten swiat bedzie taki nudny , wszedlem sobie tak tylko by popykac sobie wojskiem na lewo i prawo. No ale obiecuje Ci chlopie przy wszystkich - ze osobiscie zaopiekuje sie w przyszlosci Twoim miasteczkiem i nawet RailGun Ci nie pomoze :)


ps... Izuniu trzeba byc naprawde ulomnym :) skoro grales z RailGunem w jednym sojuszu i sie nie rozwinales...baaaa malo tego , nie potrafiles sie utrzymac w tym sojuszu :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hmm. widzisz jak Cię zmotywowałem :) to może jakąś pomoc chcesz uzyskać.
Poradniczek mam napisać.?
 

DeletedUser

Guest
Peloponez, spoko prowokacje i groźby są okej, ale takie coś (o ile to było złośliwe) ":p hue hue hue " jest nie na miejscu, szanujmy się bardziej, piszmy jak ludzie na wyższym poziomie.
 

DeletedUser

Guest
raczej ironicznie , a nie zlosliwe :) ale na Twoje zyczenie i uszanowanie innych - zmienilem post...natomiast wypowiedzi tego delkwenta nad Toba nie mam zamiaru juz komentowac :)
 

DeletedUser

Guest
Delikwent.? No i kto tu dysponuje nie kulturalną mową.? Jak mam to odebrac.? jako obraza.? okey :)
 

DeletedUser

Guest
Wiesz co Rail? Wycwaniłeś się :p
Nie chciało się miec konkurencji... to i powiedziało się wczoraj o tej grze. Będziemy w D2 pykac wieczorkiem to cię dorwę ;)

Częśc oficjalna załatwiona, teraz czas na resztę :)
Siemanko ludziska i nie bójcie się kolegi wymienionego wyżej. On to pikuś ;)

Następny akapit. Ech... rozpisuje się człowiek :D Co do samej sytuacji na świecie : widzę że Żabki się postarały i top 1 agresor :) Graty. Ale i tak zrobiłeś im niezłą antyreklamę Theodicus :)

Ma ktoś może informacje, czy będzie następny świat? Tutaj raczej będę grał jak faremka (trza się grac nauczyc + mało czasu) ale pierwsze wrażenie Grepolis robi całkiem całkiem, więc może się skuszę na grę w późniejszym terminie :)

No i... "delikwent" raczej słowem niekulturalnym nie jest...
 

DeletedUser

Guest
Nie martw się, na Zecie konkurencji ci nie zrobię... "Piąty Bogu Grepolis" :D (Jak się poszuka, to się fajne teksty znajduje). Chyba że znajdę trochę czasu :D
 

DeletedUser

Guest
:):)

Jakbyś sie pojawił to bym musiał z jakiegoś zrezygnować aby z tobą pograć...

Ale chyba wiesz że tu są privy ... i o tym możemy tam pogadać .....
Tu ciiiii o tym bo nadzorcy patrzą i nie zawsze będą przymykać oczy :p:p
 
Do góry