***LEGION X*Fretensis***

Status
Zamknięty.

DeletedUser15613

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Cytat Napisał *Adasko* Zobacz post
nie miał bana lecz urlop i nie wiem ile LT stracilo kolonów na nim ale wazne ze stracil duzo miast i juz nigdy nie wroci pod tym nickiem bo LT i DH zawsze bedzie go jechac gdziekolwiek sie pojawi, oczywiscie uprzedzam ze nie mamy paktu z LT lecz byl wspólny cel ale to są sprawy prywatne kilku graczy
Jeżeli poszukujecie Mogi-ego to jest na Świecie Korynt pod nickiem Giacomo Casanova <- Ta częśc dopisała osoba która wstawiła ten cytat a nie Adaśko.

Ale reszta oprócz tego to prawda był na Atenach gracz Mogi rozebrała go cała topka serva zanim zdążył mu się urlop włączyc.

Większosc mówi że dostał bana bez ochronki co nie jest prawdą lecz jedynie ściemą z tego co pamięta ja czy ktoś tam z mojego sojuszu dostałem właśnie takiego priva żeby go rozbierac ponieważ dostał bana pewnie dlatego żeby bardziej zachęcic do pomocy w przejmowaniu jego miast.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

słaba prezentacja, zbyt długa i duża
3/10
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

głupi obrazek

Na serio stać Cię tylko na 2 słowa, z całej tej prezentacji?

Może i ma głupi obrazek, ale to za mało, aby w ogóle o tym pisać. Napisz co o tej prezentacji sądzisz jako o prezentacji, a nie tylko 2 słowa.
 
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

głupi obrazek
Obrazek pokazuje herb wysilił byś się trochę masz super sposób na nabijanie postów poprzez durny spam.
Fretensis to świetny sojusz , ale niektórzy olewają ludzi , do giacomo pisałem chyba miesiąc temu nawet nie odpisał czyli totalna olewka.
Korynt mi się znudził miasta oddałem , bo znajomi też po kończyli to po co grać :)
Prezentacja 5/10 według mnie.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: ***LEGION X*Fretensis***

Sojusz nie istnieje. Prezentacja zostaje zamknięta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry