Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ta, privy :p Przecież jakby nie patrzec, rozmowa o sytuacji na świecie się toczy :p

Zresztą, w raportach postów do USUNIĘCIA jest znacznie więcej :D
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie gra jest w Pytke ... Ale znajdzie sie kilka mankamentów .... które utrudniają np... zarządzanie sojuszem .....
albo bogowie ... niby niezłe urozmaicenie do gry ... ale jak zaczną cie naparzać piorunami ... to lipa :):)
 

DeletedUser

Guest
Hmmmmm... czyli rządzą tu masówki, tak? :p

A tam. Wieśniacy, wojownicy, kapłani czy bogowie - skończą tak samo :D
 

DeletedUser

Guest
izawarda311 :) No popatrz , a myslalem ,ze ten swiat bedzie taki nudny , wszedlem sobie tak tylko by popykac sobie wojskiem na lewo i prawo. No ale obiecuje Ci chlopie przy wszystkich - ze osobiscie zaopiekuje sie w przyszlosci Twoim miasteczkiem i nawet RailGun Ci nie pomoze
:)



ps... Izuniu trzeba byc naprawde ulomnym :) skoro grales z RailGunem w jednym sojuszu i sie nie rozwinales...baaaa malo tego , nie potrafiles sie utrzymac w tym sojuszu :p
Na tamtym Świecie zakończyłem grę z jednego powodu:
-Brak neta :):cool:
 

DeletedUser

Guest
Nie gadaj mi o wieśniakach bo pół woja te uzbrojone w sierp chopy mi wybiły !!!
A pozatym to jak raz wysłałem 25 koników i spotkały jednostkę specjalną w takiej zielonej wiosce to nikt żywy nie wrócił :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
kurna:mad::mad: nie wolno dzisiaj atakować i się wkurzyłem bo wysłałem atak :mad:
 

DeletedUser

Guest
Nie ty jeden pewnie miales taka sytuacje, ale co tam jeden dzien:D
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy masz świadomość,ale dajesz linki do własnych raportów, w wyniku czego oglądam tylko swoje...
 

DeletedUser

Guest
Mógłby ktoś mi zobrazować jak się ma sytuacja na Zecie...
Wymienić topki graczy, oraz sojuszów.
 

DeletedUser202

Guest
a jak wszedł kolega vidarka to mu się nie pokazały :)
wklej jeszcze raz screen a nie kopie adresu strony raportów
 

DeletedUser

Guest
jako ze jestem tu swierza zadam pytanko i jakby ktos mogl mi odpowiedziec byloby fajnie:)

kto tu jest ze tak powiem pogromem? wole wiedziec kogo unikac hehe
 
Do góry