Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9862
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9862

Guest
Witajcie,

niezmiernie mi miło oznajmić że to Black Pearl, jest jedynym sojuszem bezapelacyjnie władającym gammą. Na podziękowania zasługuje mnóstwo osób, stanowiących trzon BP od początków świata gamma. Pozwolę sobie nie wymieniać z nicków, bo zajęło by to sporo miejsca, może tylko 5 osób: Sais,Wojownik,TORRR,Lechu i Diablica, ponadto wielu wielu innych. Cieszy mnie to że i ja miałem w całości swój udział.

Choć BP było tak szkalowane przez niektóre osoby, byliśmy najbardziej zdeterminowani do osiągnięcia celu. Pomimo ,iż punktowo i pod względem ilości kamradów plasowaliśmy się na 3 miejscu, to w agresorce i w wojownikach od zarania dziejów byliśmy top 1. Jeszcze raz udowodniliśmy, że nie tylko zniszczyliśmy cuda MAH i AS, ale pokazaliśmy że sojusz jest w stanie wysłać po 8,5 mln surki na cud, w ciągu jednego dnia !!!

Zmyślna taktyka i trzeźwość umysłu spowodowało że to my dziś dajemy wrogom mata. Ostatnie słowo należy zatem do nas i cała gamma musi to zaakceptować, choć dla niektórych będzie to bardzo ciężkie. Pewni członkowie MAH, którzy onegdaj przy 2 cudach już mówili o niezwyciężeniu, muszą dziś zrobić korektę.

KP po przeprowadzeniu fuzji z połową gammy i tak nie dało rady wygrać. Ba tutaj należy pochwalić się jedną informacją, że sojusz mający 45 mln pkt mimo iż wiedział o okupacji od samego początku nie próbował ani jednym atakiem ratować ogrodów Armii Smoków, to się nazywa waleczność i oddanie. Być może niektórzy gracze byli zajęci podbijaniem nieaktywnych graczy wrogich sojuszy celem poprawienia jakże ważnej statystyki na ich profilu zapominając, że to gra strategiczna mająca swój jasno określony cel.

Natomiast Angel potwierdziło masowość swego sojuszu, mając drugi potencjał ludzki oraz punktowy nie postawiło żadnego cudu.

Są oczywiście przeciwnicy do których mamy najwyższy szacunek, zawsze fair i dzięki nim gamma była wspaniała.

Z poważaniem
Marquis
Dyplomata Black Pearl

5lrx8.jpg
 

Załączniki

  • ZWYCIĘZCA NA ŚWIECIE GAMMA_02.jpg
    ZWYCIĘZCA NA ŚWIECIE GAMMA_02.jpg
    99,5 KB · Wyświetlenia: 203
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

taki sojusz to jest sojusz:)
gratuluje wam tego i życzę dalszych sukcesów
 

DeletedUser9862

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

dzięki wielkie :)
 

DeletedUser4997

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Gratuluję:) Black Pearl górą, jak zawsze :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

No to zostaje mi zaprosić Was na jakiś aktywny świat,gdzie pogracie z żywymi ludźmi a nie z duchami ;) gamma nie miała 300 aktywnych graczy i została zamknięta.
Nie umniejszam sukcesu a wręcz gratuluję :)
 

DeletedUser9862

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

gamma ma nadal 590 użytkowników, zamknięta nie jest. Celem świata było wybudowanie i utrzymanie 4 z 7 cudów. Wcale nie dziwi mnie fakt że zawsze znajdą się jacyś defetyści, deprecjonujący efekt naszego sojuszu, ot tak już mam.

Póki co rozkład cudów wygląda tak :

BP - 4 cudy
KP i wchłonięta połowa gammy - 1 cud
MAH - 1 cud
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Mylisz się, Gamma jest zamknięta ;) co oznacza,że nie znalazło się na niej 300 aktywnych. Aktywny według supportu to gracz,który loguje się 1 w miesiącu :D

Aktywny gracz oznacza w tym wypadku konto, które loguje się na danym serwerze co najmniej raz w miesiącu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

No to zostaje mi zaprosić Was na jakiś aktywny świat,gdzie pogracie z żywymi ludźmi a nie z duchami ;) gamma nie miała 300 aktywnych graczy i została zamknięta.
Nie umniejszam sukcesu a wręcz gratuluję :)

Brzydulu, grasz jeszcze gdzieś ?
Jak się doszło do zwycięstwa oszustwami to się można cieszyć :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Kp i połowa serva? dziwne... z 1 cudem ? Jeszcze dziwniejsze jak skończyłem tam grę i oddałem konto to były wybudowane 2 i 3 praktycznie też a tu wchodzę i słyszę że BP które traciło zawsze sporo miast nagle wygrało świat aż mi się wierzyc nie chce ale widac że Masowe kończenie gry czołowych graczy które się zaczęło po ucieczce Angeli z Gammy na Rho miało wielkie skutki że aż 100% wygrana zamieniła się w porażkę;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Kp i połowa serva? dziwne... z 1 cudem ? Jeszcze dziwniejsze jak skończyłem tam grę i oddałem konto to były wybudowane 2 i 3 praktycznie też a tu wchodzę i słyszę że BP które traciło zawsze sporo miast nagle wygrało świat aż mi się wierzyc nie chce ale widac że Masowe kończenie gry czołowych graczy które się zaczęło po ucieczce Angeli z Gammy na Rho miało wielkie skutki że aż 100% wygrana zamieniła się w porażkę;/

Jaką porażkę?
Wygrali i nie mieli po co dalej grać. I tyle :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Jeśli mowa o Wojny to tak wygrali lecz świata już nie.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Jeśli mowa o Wojny to tak wygrali lecz świata już nie.

Może i tak. Ale na pewno byli wielcy.
Czy cuda muszą być wyznacznikiem wygrania świata?
Osobiście uważam, że nie powinny.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Też tak uważam grałem w KP a wcześniej w Fulminacie i wiem jakie te sojusze były a były takie że jeszcze nie spotkałem takiego co mógłby się z nimi równac.

Dlatego się dziwiłem że nie wygrali i to co napisał dyplomata BP że skończyli z 1 cudem jak ja mam odznaki za 2 a 3 był prawie skończony i przestałem grac. Ale tak czy siak BP musiało zrobic sporo fuzji że im sie udało wygrac a KP przegrało przez brak wrogów to był sojusz wojowników a jak wiadomo wojownik bez Celu wygasa.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Też tak uważam grałem w KP a wcześniej w Fulminacie i wiem jakie te sojusze były a były takie że jeszcze nie spotkałem takiego co mógłby się z nimi równac.

Dlatego się dziwiłem że nie wygrali i to co napisał dyplomata BP że skończyli z 1 cudem jak ja mam odznaki za 2 a 3 był prawie skończony i przestałem grac. Ale tak czy siak BP musiało zrobic sporo fuzji że im sie udało wygrac a KP przegrało przez brak wrogów to był sojusz wojowników a jak wiadomo wojownik bez Celu wygasa.

Z tym się zgodzę. Wojownik bez celu szybko odejdzie z gry. Tak można doprowadzić sojusz do upadku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Angel nie uciekało, tylko nie zamierzało grać z zdrajcami pokroju R3P.
I nie na Rho, tylko początkowo na Ny.
Bany sporo zmieniły.
 

DeletedUser9862

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

BP nie wygrało świata ? oj zazdrośniki i kłamczuszki. Cudy postawiliśmy. Wielkie KP nie umiało wygrać, wielka Fulminanta dała się wchłonąć, wielkość widzę. Wielcy wojownicy, wielka sprawa a że przy okazji kłamiecie to już się nie pochwalą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Marquis pochwal się teraz osiągnięciami na Efezie.
Słabiutki jesteś tak naprawdę.
Gdyby nie odejście najlepszych graczy byłbyś zwykłą farmą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

niby dlaczego Marquis ma się tłumaczyć ze swoich osiągnięć na Efezie, tutaj rozmawiamy o gamma, gdzie co chwilę jakiś gracz z wielkich sojuszy, które miały wygrać gamme i nie wygrały, nie może uwierzyć, że wygrał inny sojusz i co chwilę zachwala swój sojusz, albo już dawno nie istniejący, że przecież te sojusze były wielkie i najwspanialsze, ale wygrał ten jeden sojusz i tyle, no stało się.
Na osiągnięcia na innym świecie składa się wiele czynników np. gamma to świat nowy i nowa gra przeglądarkowa dzięki czemu gracze inteligentni i szybko łapiący na czym to polega się wykazali, nowe światy, to doświadczeni gracze się logujący i wiele innych rzeczy, czas na grze praca itp.
 

DeletedUser29034

Guest
Odp: Zwycięstwo Black Pearl na świecie Gamma

Kp i połowa serva? dziwne... z 1 cudem ? Jeszcze dziwniejsze jak skończyłem tam grę i oddałem konto to były wybudowane 2 i 3 praktycznie też a tu wchodzę i słyszę że BP które traciło zawsze sporo miast nagle wygrało świat aż mi się wierzyc nie chce ale widac że Masowe kończenie gry czołowych graczy które się zaczęło po ucieczce Angeli z Gammy na Rho miało wielkie skutki że aż 100% wygrana zamieniła się w porażkę;/
Chciałbym spotkać na którymś ze światów tą samą ekipę

Miło , że ktoś ze starej dobrej ekipy jeszcze pamięta co to gra sojuszu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15613

Guest
Niestety raczej to nie będzie miało miejsca ponieważ ta gra to już całkiem coś innego niż wtedy :(
 
Do góry