Ustawienia kolejnego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

Którą drogę wybrać?

  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 10 3,8%
  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 6 2,3%
  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 7 2,7%
  • Szybkość: 1<br />Szybkość jednostek: 3<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 100<br /

    Głosy: 3 1,1%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 7 2,7%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 7 2,7%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 27 10,3%
  • Szybkość: 2<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 2<br />Limit członków sojuszu: 50<br />

    Głosy: 15 5,7%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 63 24,1%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 26 10,0%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 69 26,4%
  • Szybkość: 3<br />Szybkość jednostek: 2<br />Szybkość handlu: 1<br />Limit członków sojuszu: 80<br />

    Głosy: 21 8,0%

  • W sumie głosujących
    261

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

ja bym szedł
Lubie wyzwania ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

ja bym szedl, bo lubie sobie pospac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Powiem że właśnie nie dawno się przekonałem że te szybkie nie są takie fajne ;/ codziennie rano mam w większości miast przepełniony magazyn ;/ a ciągle cała kolejna rekrutacji w porcie i w koszarach zajęta jest ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

To może odpowiednie osoby pomyślą o stworzeniu takiego świata - w końcu każdy ma tutaj znaleźć coś dla siebie :)
Patrząc w info, to światów naprawdę wolnych typu 1/1/1 od czasów Phi nie było ze starym systemem podboju. Ewentualnie zadowolimy się 2/1/1 :) Morale i czas bonusu to już będzie pikuś - jak dla mnie najistotniejsza prędkość i typ podboju. I do tego... nie więcej niż 50. graczy w sojuszu.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

To może odpowiednie osoby pomyślą o stworzeniu takiego świata - w końcu każdy ma tutaj znaleźć coś dla siebie :)
Patrząc w info, to światów naprawdę wolnych typu 1/1/1 od czasów Phi nie było ze starym systemem podboju. Ewentualnie zadowolimy się 2/1/1 :) Morale i czas bonusu to już będzie pikuś - jak dla mnie najistotniejsza prędkość i typ podboju. I do tego... nie więcej niż 50. graczy w sojuszu.

Wyeliminowało by to masówki. A ja nie cierpię masówek!
 

DeletedUser13747

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

i kiedy ten świat będzie ?:)
 

DeletedUser13747

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

No to szkoda :(
Ale wieżę że już niedlugo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

jak na moje wolne światy sa do bani,za długa rozbudowa....
 

DeletedUser6946

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

MINIMUM PRĘDKOŚĆ 2x i stary podbój - reszta róbta co chceta ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Noi kiedy będzie ten świat? Czekam i czekam i sie doczekać nie moge;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ja tam jestem trochę przeciwny wolnym światom ze względu na złotników...

A jak mają wprowadzić jeszcze skracanie budowy przez złoto, to bez sensu wolne światy...

A znając świat to za jakiś czas jeszcze zrobią skracanie długości ataku za złoto, zamiast 24h płynąć będzie 12itp...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

a ja nie lubie wolnych swiatow bo po co grac miesiac i osiagnac to samo co w tydzien na serwie x4?

zycie ma speed x1 nie ważne jak szybki jest swiat, wiec im szybciej cos mozna osiagnac w tej smiesznej gierce tym lepiej - bo szybciej sie skonczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

mi jest obojętnie jaka będzie szybkość byle w końcu wyszedł ten świat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

Ja mam czas ;) jednak im szybciej tym lepiej ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

To może wersja ulepszona, choć prędkość i tak wolę 1/1/1

Szybkość: 2 (marzę o prędkości 1x jakiej dawno nie było w połączeniu ze starym systemem podboju, ale jeśli ma to przyciągnąć więcej osób...)
Szybkość jednostek: 1
Szybkość handlu: 1
Limit członków sojuszu: 50
Morale: nie
Bonus nocny: 24:00-6:00
System podboju miast: stary
Ochrona początkujących: 5
Skracanie rekrutacji jednostek: nie (o ile to możliwe)

To taka moja propozycja..
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Ustawienia kolejnego świata

No i mamy, w czwartek nowy świat.. stara wersja podboju.. ehh. trudno. Najwyżej nie będę tam grał.
 
Do góry