Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

Ja posiadam sklep.
Na start miałem 6 jajek i po 3 każdego pokarmu oraz niby mi już zebrało też jedzonko, że tam mam po 3, 2 i 2 pokarmu.
Może to przeszło z tamtego roku te jajka i ten pokarm?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

mam 8 trawy i robakow ale ziarno nie chce wylecieć ;/
 
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

oszczep, i tak na początku nie ma nic ciekawego w shopie. chyba jedynie bonus do PTK walki jest sensowny... ;p ale to też mało się go kupi, bo wpierw trza mieć offa by to potopić, ;p bądź liczyć na sąsiadów że się ndzieję na Twój defik... ;p

opcjonalnie można liczyć że znów będize obrona trojańska zbugowana, i sie podbije murek do 150-170lvl ']

Akurat punkty walki i bez tego mi wpadają jakoś
Zobacz sobie Heraklion :
Atak
Obrona iWojownik
,ale mimo wszystko przyda się ten czar choćby na jakąś większą akcję do ekwipunku;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

mam 8 trawy i robakow ale ziarno nie chce wylecieć ;/

Ja na początku brałem kure co 5 minut ,ale wyskakiwało po jeden i to jest na odwrót z eventem Oktoberfest im dłużej kure dajesz tym lepiej , jest też możliwość , ze wgl Ci nie znajdzie pokarmu .
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

ja ubiegłym roku zostawiłem na pastwę losu z dobre 300 jajec... ;p
ale głownie pasłem kurę tym co zebrało co 2h l;op
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

A ja jestem ciekaw czy cokolwiek mają zamiar zrobić, aby 'z balansować' obsuwę czasową - bo widzę, że odliczanie jest do północy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

jak sądzicie lepiej zbierać paszę co 5 20 czy 2h|?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

Wiemy o braku towaru w sklepiku (nie dowieźli) i technicy już nad tym pracują.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

Wiemy o braku towaru w sklepiku (nie dowieźli) i technicy już nad tym pracują.
z cyklu nie ma to jak brak beta testów... ;p ^__^

@Jadziem, sądzę że co 5min wyjdziesz lepiej... tak samo to zapewne działa jak z wioskami rolniczymi...
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

Tam działało bez zarzutów.

no no... ;p nie mniej, ktoś/coś gdzieś zawinił/o ;p stawiam ze zbyt obciążyło serwer, to akurat żecz którą ciężko an testowym sprawdzić... ;p no chyba zę by były bonusy gratifikacyjne za udział w testach ;] zawsze to wiecej ludków by było ;p
Przynajmniej Ubisoft tak robi na Settlersach online... każde beta testy są premiowane walutą premium/bądź bonusami w grze...
 

DeletedUser18422

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

Dlaczego w sklepie nie mogę kupić surowców i punktów kultury :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

Po 5 min dostaje 1-2 jedzonka, natomiast po 1h dostałem 4.. więc dużo lepiej wyjdzie co 5 min, szkoda że w większości zbierają trawę a reszta to licho :) ale zarobić trzeba, trawa kosztuje najmniej złota w końcu to jej nawalmy... ;)
 
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

z cyklu nie ma to jak brak beta testów... ;p ^__^

@Jadziem, sądzę że co 5min wyjdziesz lepiej... tak samo to zapewne działa jak z wioskami rolniczymi...

Sprawdzałem i jak brałem po 5 minut dawało tylko zboże potem jeszcze raz to samo i za 3 razem wgl nie było,a jak wziąłem 20 minut to za pierwszy marzem po jednej sztuce wszystkiego czyli bardziej się opłaca na 20 minut niż na 5 ;)
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

JA wziąłem 1,5h temu na 2h. zaraz Wam powiem czy opłaca sie na 2h :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

JA wziąłem 1,5h temu na 2h. zaraz Wam powiem czy opłaca sie na 2h :D

Po 2h dostałem 3 trawy, 1 robaka i 1 zboże...
za 2h użyję opcji 5min 24 razy i to mi da o wiele więcej...
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

To moje staty

za 1x2h- 3/2/1
za 5x5m- 3/2/1 w tym raz na pusto... ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

Sprawdzałem i jak brałem po 5 minut dawało tylko zboże potem jeszcze raz to samo i za 3 razem wgl nie było,a jak wziąłem 20 minut to za pierwszy marzem po jednej sztuce wszystkiego czyli bardziej się opłaca na 20 minut niż na 5 ;)

na tak małej próbce (1 losowanie 20 minutowe) nie można wyciągać wniosków ... ja losuję 5minutowo ... pierwsza wyszło 2/1/1 ... druga 1/0/1 ... trzecia 1/1/0 ... czwarta pusta ... a teraz albo 1/0/0 albo puste.

ogólnie po 1,5h klikania 5 minutówek (czyli jakieś 15-16 sztuk) uzbierało się 12/4/5.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

logicznym jest że im częściej tym jednak wiecje się uzbiera, ;p
generator żarcia, ma większe szanse przy dużej liczbie losowań na generację dobrego Rola(liczby żarcia)
owszem stawiam ze maxymalny rol na 2h jest całkiem zacny, nie mniej raczej go nie dojrzymy ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat Wielkanocy 2013

logicznym jest że im częściej tym jednak wiecje się uzbiera, ;p
generator żarcia, ma większe szanse przy dużej liczbie losowań na generację dobrego Rola(liczby żarcia)
owszem stawiam ze maxymalny rol na 2h jest całkiem zacny, nie mniej raczej go nie dojrzymy ;p

ja jestem ciekaw czy mają także ustawiony pusty dla 2h rol'a :D:D:D, ale by była 'niemiła' niespodzianka dla co niektórych :p
 
Do góry