Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
aha, a na Zecie to gra Twój sobowtór?? pod takim samym nickiem??

czy mala blokada ci sie przytrafiła ??
 

DeletedUser

Guest
prawda

noo tak jak ja ja byłem 100 a teraz to ponad 250 jestem xd:)
 

DeletedUser

Guest
faktycznie miejsca na początku wiele odzwierciedlają... :O nie jesteś w top100? nie umiesz grać, niezłe podejście.
 

DeletedUser

Guest
faktycznie miejsca na początku wiele odzwierciedlają... :O nie jesteś w top100? nie umiesz grać, niezłe podejście.
Dobrze gada, polejcie mu!! :D

Chociaż z drugiej strony ludzie mają różne powody i cele ;] Jedni grają dla punktów i rankingów, inni dla rozrywki, a jeszcze inni z nudy itd.
 

DeletedUser

Guest
haha

to twoje wojska :p
o i ja swojego soja nie mam a grać umię lepiej od ciebie :):D
 

DeletedUser

Guest
uhhhh tydzien czasu bez forum :p ale sie stesknilem :p

co do ilosci wojsk w TOPCE :)

ja sie zastanawiam jak Kwarcjusz (wowczas byl TOP 4) zdobyl to miejsce...jak mu wjechalem to miasl 70 szermierzy...poprawilem 2 atakiem , a tam bylo jeszcze cos kolo tylu samo lucznikow , nie wiem gdzie przez tydzien wybyl temat z raportami :p wiec nie wklejam raportow - bo i po co :) no ale do sedna...qzwa nie wiem jak Ci ludzie bez woja robia te topki :p
 

DeletedUser

Guest
Pewnie kupują premium, ładują ciągle złoto w skracanie o połowę czasu budowania + handlarz i zarządca i topka gwarantowana :)
 

DeletedUser

Guest
Tyle to ja wiem :p tylko skad on surowce na to bral :p mala ilosc wojska + sily nie podnosil w wioskach...a i ta ledwie co czasem spadla jak obserwowalem...raczej tylko po moim farmieniu
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że tu się jednak coś dzieje )) Co do topki to jak ktoś umie grać to opóźnienie na ogół nie przeszkadza mu w dogonieniu. Przerabiałem to na BW. Tutaj jestem totalnym noobem ale biorąc pod uwagę że te gry są w ogólnym rozrachunku takie same to mam że tak powiem ambicje ))) Jakieś porady od "starych" na co bardziej postawić: ekonomia czy armia. Tzn wiem że jedno i drugie jest ważne ale zawsze coś można mieć na większym wypasie ))
 

DeletedUser

Guest
eko 13-15 spokojnie starcza... szkolisz łuki potem koniki i 48k sury na dzień z rolnych + farmy
 

DeletedUser

Guest
eko spokojnie na 25 poziom można podciągnąć - na niższych poziomach rozbudowa zwraca się po jednym-dwóch dniach. później już kilka więcej, jednak nie zmienia to faktu, że można sobie rozbudować kopalnie i potem czerpać z tego tylko i wyłącznie zyski. surka z rolniczych - fakt, trochę jej jest, ale w pewnym momencie jest jej już za mało. farmić graczy po 1k pkt też codziennie można - ale to wciąż nie to samo. nie rozwiniemy za nich eko i magazynów - ja ściągam od takich po 6k(ogólnie) surki, ze względu właśnie na magazyn. jak już mamy akademię na 30 poziomie, to nie da się narzekać na nadmiar surki - zawsze można zrobić festyn. :) a eko wcale takie drogie nie jest i kiedyś przecież trzeba je rozwinąć - lepiej wcześniej niż później. :p szybciej się zwróci i zaczniemy czerpać z niego zyski.

co oczywiście nie zmienia faktu, że wojsko jest ważniejsze. :)
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się :] Zdecydowanie lepiej inwestować w wojo i łupić kogo i co się da :]
Ale żem dzisiaj wtopiła... mam nauczkę, żeby nie atakować w ciemno ;]

Nie wiem czy widzieliście, albo ja taka "spostrzegawcza" jestem, ale... Zielone Żabki się rozmnożyły :D Doczekaliśmy się Żółtych Pszczółek. Ciekawe co będzie następne? Czarne Żuczki? :D
Ciekawa koalicja, 4 spore sojusze. Mam się bać i uciekać, czy to tylko pokazówka?

Po edycji:
Nie jestem pewna czy rozwijanie eko jest aż tak bardzo opłacalne. Nie wiem, ja na początku ładuję surkę w akademię i wojsko, jak starczy to w kopalnie. Odnoszę wrażenie, że twórcy albo przesadzili z kosztami rozbudowy, albo zaniżyli wydobycie. Nie ma bata, na własnym wydobyciu niewiele się zyskuje, przynajmniej ja tak mam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry