Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

BH nie szanuje nawet świąt dzisiaj Rob100 przejął miasto mimo ugadanej przerwy w zaprzestaniu ataków i czasie pokoju na miejscu aps vini i reszty wstydziłbym się mieć takiego sojusznika jak BH nie potrafili mi odebrać miast jak byłem aktywny to żerował na świętach!!!!! JUZ NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI GRACZ BEZ HONORU ZAPAMIĘTAJCIE I GŁOŚCIE DALEJ ROB100 GRACZ BEZ POLOTU HONORU I JAKICHKOLWIEK ZASAD MORALNYCH tyle.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Żal mi Cię Axsin.
Po raz kolejny stajesz się ofiarą źle prowadzonej dyplomacji.
Cofając się do czasów Nyks, najpierw wymyśliliście, że Bractwo Heliosa szykuje się na Was w przyszłości, co było kompletną bzdurą. Zerwaliście z nami pakt, co sprawiło, że z Waszego byłego sojuszu mało kto się ostał, niedobitki obecnie na urlopach, a morze 64 przechodzi stopniowo w nasze ręce, w czym ma wielkie zasługi właśnie rob100.
Odnośnie naszych ataków:
Jak to wyglądało z naszej perspektywy. Otóż nasz Lider podpisał PoN z sojuszem SYNERGIA. Potem coś obiło nam się o uszy, że niby również w Waszym imieniu. Ale my Was uważamy za mocny niezależny sojusz - TOP 2 na tym świecie, więc takie postawienie sprawy wydało się nam dziwne, bo jeśli chcieliście PoNa z nami na święta, to trzeba było się zwrócić do nas w tej sprawie :p.
Jako, że filozofia prowadzenia gry przez TBK-a bazująca na kretach, patrz gracz Duuki oraz inni jest naszym zdaniem całkowicie bezhonorowa, więc nie uznaliśmy za stosowne wyprowadzić Was z błędu.
Zresztą incydenty od początku rzekomego PoNa były również z Waszej strony (już w sobotę gracz TBK-a wbił naszemu bunt), a większość Waszych graczy siedziała prawie non-stop na kompie, czyli po co Wam był ten PoN ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wtedy sprawa sie wyjaśniła kret który potem przeszedł na wasza stronę a pochodził od czarnej kompani sfabrykował dowody sprawa była wyjaśniona a że ludzie odchodzą to już ich prywatna sprawa na pewno nie jest to waszym udziałem... poza tym pisał do rob100 od nas gracz w sprawie rozejmu ta samo wiadomość przedstawił mi na priw że niby nie do końca to było dogadane a co do ataku nasz gracz odpowiedział na wasza zaczepkę bo to od was leciał pierwszy atak skoro teraz chcecie udawać niewiniątka to wasza sprawa.... jakoś wszyscy potrafili uszanować rozejm... "swieta" tylko wy nie.... czemu nigdy mi buntu nie wbił kiedy grałem??? ośmieszacie się i tyle a te tłumaczenia że nie w naszym imieniu zawarty rozejm...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Za błędy się płaci, skoro woleliście wierzyć kretowi niż sojusznikowi, to już Wasza strata.
Co do tłumaczenia, "że nie w naszym imieniu zawarty rozejm ", to po takim numerze jaki nam odwaliliście rozsądnym było bezpośrednio się z nami dogadać, a nie my rozmawiamy z Dyplomatą Synergia, a potem gdzieś czytamy, że działał on też w imieniu TBK-a. Niestety musieliśmy się zniżyć w tej sytuacji do poziomu TBK-a :(.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

co było to było taka dezycja rady znałeś moje zdanie... a skoro kontaktowano sie z wami "Witam,

Piszę w imieniu Sojuszu TBK, aby na czas Świąt do poniedziałku północy zaprzestać wzajemnych ataków.

Proszę uszanowanie tego, abyśmy wspólnie mogli Świętować a nie Łypać jednym okiem na Grepo.

POZDRAWIAM i życzę Wesołych i Pogodnych Świąt "

Dostaliście takie coś od nas ??? czy też zaprzeczysz.... podziwiałem i szanowałem większość z was teraz wiem że BH to zakłamani niczego nie warci gracze wykorzystując tylko sytuacje aby pokazać jacy to oni sa wspaniali.... wstydzę się tego że grałem kiedyś z wami po jednej stronie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Owszem kilku graczy z Rady dostało taką wiadomość, ale czy ktoś od nas potwierdził, że się zgadzamy na rozejm na czas świąt ?
Odpowiedź brzmi nie, chyba że interpretujecie złożenie życzeń jako akceptację rozejmu ;). Kłania się czytanie ze zrozumieniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

najpierw twierdzisz że takowej informacji od nas z sojuszu nie otrzymaliście teraz że nie potwierdziliście co jeszcze wymyślisz.... prawda jest taka że nie potraficie gra zgodnie z zasadami powinniście mieć chociaż resztki honoru i potrafić się przyznać do błędu jakim jest fakt że ataki wyszły z waszej strony teraz każdy wie że gracze BH to oszuści niepotrafiący grac fair play a każde twoje tłumaczenie was bardziej pogrąża faktem jest że nie potrafiliście mi odebrać większej ilości miast choć były bez opieki hahaha niech wam służy to jedno nieszczęsne miasto ja przynajmniej gram z Honorem a który z was może tak o sobie powiedzieć......
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

najpierw twierdzisz że takowej informacji od nas z sojuszu nie otrzymaliście teraz że nie potwierdziliście co jeszcze wymyślisz.... prawda jest taka że nie potraficie gra zgodnie z zasadami powinniście mieć chociaż resztki honoru i potrafić się przyznać do błędu jakim jest fakt że ataki wyszły z waszej strony teraz każdy wie że gracze BH to oszuści niepotrafiący grac fair play a każde twoje tłumaczenie was bardziej pogrąża faktem jest że nie potrafiliście mi odebrać większej ilości miast choć były bez opieki hahaha niech wam służy to jedno nieszczęsne miasto ja przynajmniej gram z Honorem a który z was może tak o sobie powiedzieć......


Chłopie, co Ty za farmazony piszesz, jacy oszuści, szkoda czasu i pisania na takie teksty, nikt nie potwierdził ów zawieszenia broni więc nic nie łamiemy.
A Ty lepiej skup się z kim Ty grasz bo jaki widać TBK ma swoje pomysły na przejmowanie wiosek i gry patrz kret Dukki :).
Ponadto twierdzicie że chcieliście świętować, cóż za cynizm, wasi gracze mają po 400 nakarmień kury wielkanocnej więc oznacza to że cały czas siedzą przy kompach(świętują wielkanoc na grepolis).
Dobrze wiemy że zawieszenie broni miało służyć uzupełnieniu offa i deff.A jesli ktoś chciał odpocząć jest funkcja "urlop" ale tego nie umiecie wcisnąć bo kury nie będziecie mogli karmić :D

pozdro, i skończ już pisać bzdety o honorze itp..., a i chciałbym dodać że może w tą grę grają ludzie którzy nie wierzą lub są innego wyznania i nie uznają tych świąt.
 

DeletedUser18522

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

BH nie szanuje nawet świąt dzisiaj Rob100 przejął miasto mimo ugadanej przerwy w zaprzestaniu ataków i czasie pokoju na miejscu aps vini i reszty wstydziłbym się mieć takiego sojusznika jak BH nie potrafili mi odebrać miast jak byłem aktywny to żerował na świętach!!!!! JUZ NA ZAWSZE W MEJ PAMIĘCI GRACZ BEZ HONORU ZAPAMIĘTAJCIE I GŁOŚCIE DALEJ ROB100 GRACZ BEZ POLOTU HONORU I JAKICHKOLWIEK ZASAD MORALNYCH tyle.....

Axsin ty mały człowieczku, nieładnie jest oczerniać graczy na forum publicznym bezpodstawnie, powiedziałeś "a" to powiedz "b" i wskaż dowody na to że ktoś z rady naszego sojuszu zaakceptował/potwierdził zawieszenie broni z Wami na święta, a jak nie ma takich dowodów to odszczekaj to wszystko co napisałeś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ich dyplomata twierdzi, że napisanie przez L.O.R.D.I:
L.O.R.D.I 30.03.13 o godzinie 15:06
witam,

życzę Wesołych i Pogodnych Świąt

POZDRAWIAM
Zinterpretowali jako zgodę na rozejm z nimi. Dla mnie to jakaś komedia, powinni wrócić do szkoły i poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ich dyplomata twierdzi, że napisanie przez L.O.R.D.I:

Zinterpretowali jako zgodę na rozejm z nimi. Dla mnie to jakaś komedia, powinni wrócić do szkoły i poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.

Chciałem być miły i odwzajemniłem życzenia, ale nie napisałem że akceptujemy PoNa
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No to jednak Formiones Cie przepraszam. Nie jesteś jedyną hieną cmentarną. Jest Was więcej.
Co więcej hieny cmentarne mają świadomość że hienami cmentarnymi są bo muszą szukać nawet kto ma ile jajek aby udowadniać że nie tylko oni pomylili grepolis z realem ale że są też inni i skoro są iteż w Synergii czy TBk takie wyjątki to ZAPEWNE WSZYSCY TAK ROBIĄ! "I PO CO WAM TEN PON JAK gracz X MA JAJKA?!!??!?!?!"
HEHE smutni jesteście. Ale spokojnie hienki...święta się skończyły. Możecie teraz już spokojnie udawać że jesteście normalni. Do usłyszenia za rok bo na wasze nieszczescie na boze narodzenie grepo daje przerwe z automatu
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbi, tresuj te swoje hieny cmentarne lepiej.
Nie musiałem nic szukać wszystko jest w profilu a widać bardzo Cię te jajka zabolały, następnym informuję Cię że jest opcją "urlop" :), ale jest zbyt nie korzystna hehe.

P.S, barbarzyńska i cmentarna hiena :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NorbiF SYNERGIA 28.03.2013 10:12
Mamy ugadaną przerwę świąteczną z:
VINI
APSy
BH
Vision
Duty

Oznacza to że nie atakujmy powyżej opisanych sojuszy od piątku 00:01 do poniedziałek 23:59.
Dotyczy też TBK
Wesołych Świąt Wszystkim.
Tylko pogody brak:http://youtu.be/JTIqlvM02tA

Dziękuję Wszystkim,którzy dotrzymali warunków rozejmu.Wam życzę sukcesów w grze i niech bogowie Was wspierają!Resztę pominę milczeniem.

hele.jpg

http://youtu.be/p2CWbE9FTvQThe Art Of War
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No tak...bym zapomniał...
Ja też bardzo chciałbym podziękować wszystkim, którzy rozumieli, że taka przerwa jest potrzebna. Przyjęła to i zrozumiała przygniatająca większość. Tylko jakiś jeden malutki marginalny procencik tego nie pojął no ale tak jak pisałem ktoś z mentalnością hieny cmentarnej nie ma szans aby pojąć pewnie elementarne sprawy.
Ja się przyznam bez bicia że o tej przerwie nie pomyślałem bo ja świąt nie obchodzę ale trzeba uwzględniać gdzie jesteśmy i uszanować jakąś tradycję rodzinnych świąt dla większości tego społeczeństwa.
Niektórzy są jednak za mali i jeszcze bez wstydu tutaj się obnoszą tym, że są tak malutcy. Ż E N A D A.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Do kolegi Salomona, chętnie kupie tomik Twoich wypocin jak go wydasz.

Zacznij dostrzegać w wypowiedziach troszkę sarkazmu i ironii.
Temat skończony.
P.S
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NorbiF - mam rozumieć, że jak zostałem pierwszy zaatakowany przez Martę i Leona w piątek, czyli już w dniu ugadanym przez was na rozejm Z INNYMI SOJUSZAMI NIŻ MÓJ to było w porządku a gdy ludzie ode mnie i ja was zdzieliliśmy po łbie (jeszcze przed właściwymi świętami) to absolutnie pogwałciliśmy zasady? Albo ktoś tu jest hipokrytą albo nazywa Leona i Martę hienami cmentarnymi.
Tak poza tym, skoro były te świeta i tacy z was świateczni pacyfiści to czemu atakowaliście miasta Zlotego i Laksena? Idac twoim tokiem rozumowania Bandzior, Goldan, Verynix i cała kupa innych to też hieny cmentarne.
Jeśli tak rozumujesz to z przyjemnością przekażę im co ich lider sobie o nich mysli.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jeden szuka ile kto ma ile jajek żeby mu udowodnić że też jest świrem a Ty musisz szukać kto jeszcze atakuje żeby pokazywać, że też nie jesteś jedynym świrem. Już to pisałem, zaczynam się powtarzać. Skup się.
Między sojuszami które miały rozejm i go szanowały też bywały przypadki że ktoś się wyrwał ale wtedy się pisało na privie i gasiliśmy pożar. U Ciebie jak zobaczyłeś(chociaż ja tego nie wiem i nie zdziwię się jak kłamiesz bo za pewne raportów już nie masz:( ) te ataki to rozradowany, że masz alibi od razu męczyłeś ludzi przez całe święta.
A to, że Bandzior czy inni atakowali jakichś półżywych bezsojuszowców którzy o przerwę nie prosili to mnie wcale nie dziwi. Przerwa nie jest z automatu tylko przerwe trzeba dogadać. Ja do Ciebie o przerwie napisałem i prosiłem. Laksen do mnie nie. Tu jest ta subtelna różnica.
I już skończ z tą demagogią że u nas ktoś tam atakował laksena bo sam też atakowałęm gdyż te święta mnie nie obchodzą w żaden sposób. Ja tylko mówię że dla WIĘKSZOŚCI święta to nie grepo. Ty tego nie rozumiesz a ja nie czuje abym miał szanse Cie przekonać.
Tak jak pisałem. Wrażenie zrobiłeś biste na większości polskiego katolickiego społeczeństwa ale święta się skończyły to się już nie przejmuj tylko idź udawać że jednak jesteś normalny.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NorbiF - mam rozumieć, że jak zostałem pierwszy zaatakowany przez Martę i Leona w piątek, czyli już w dniu ugadanym przez was na rozejm Z INNYMI SOJUSZAMI NIŻ MÓJ to było w porządku...

Oj oj rozpłacz się jeszcze bo kobieta Cię bije :eek: Proszę Cię nie ściemniaj, bo jak dla mnie to co robisz jest zwykłą retoryką w kiepskim wydaniu.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Witaj "hieno cmentarna" :). Wcześnie wstajesz, wpis o 6.14 rano :-/. Jak już mowa o nie normalnym zachowaniu, co powiedzieć o ludziach którzy zamiast się wyspać zrywaja wcześnie rano by atak puścić. Co to jest w porównaniu do wejscia od czasu do czasu na gierkę w okresach, gdy wolnego od pracy jest multum. Oczywiscie nie skarżę się, jak obserwujesz moje wpisy ja stwierdzam wyraźnie, wasza postawa z atakowaniem mnie była jak najbardziej prawidłowa. Nawet pożądana. Nabijam się za to z relatywizmu moralnego stosowanego przez NorbiFa, wg którego wasze ataki są ok ale broń Boże nie wolno innym zrobićtego samego :)
P.S. - fajnie, że sie odezwałaś bo oczywiscie nie mam raportów z twojego ataku. Zakryło je 15 stron innych rapków z podkładania wam nogi przez te kilka dni ;-)
 
Do góry