Itaka - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12438

Guest
Odp: Itaka - Party

no to już nie jesteś cnotką
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

faktycznie bardzo podejrzane. Sherlock Holmes i Captain Obvious w jednym =]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Przynajmniej ciekawiej będzie :)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

to wy nie wiecie, przecież są kody do grepo, pewnie z nich korzysta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Takie kody jak w Simsach?:D Ostatnio ich szukałam dla mojej młodej :p
U mnie na wyspie już jest mnóstwo rezerwacja, sa farmy, tylko ta szybkośc mnie dobija :(
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

tak takie, mogę wam dwa podać, "dajsurKe" drugi to "żryjpÓłsuki" ale jak otwierać okno dialogowe to wam nie powiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

a po co komu kody :) to żadna zabawa mieć +1 do nieśmiertelności :) kto się pochwali swoimi grabieżami ?:D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

jak żadna zabawa skoro ma się przewagę nad innymi?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

jak żadna zabawa skoro ma się przewagę nad innymi?

przewaga nad innymi wypracowana "bokiem" a nie własną pracą na dłuższą metę nic nie daje..bo to nuda..brak wyzwania zabija zadowolenie z gry. nadal nikt się nie chwali grabieżami :) chyba na tym świecie sami budowlańcy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

przewaga nad innymi wypracowana "bokiem" a nie własną pracą na dłuższą metę nic nie daje..bo to nuda..brak wyzwania zabija zadowolenie z gry. nadal nikt się nie chwali grabieżami :) chyba na tym świecie sami budowlańcy:)

"na lewo " owszem nie daje frajdy. Złotko jak kogoś stac niech ciśnie po to jest. Grabieże są ale jak na bierząco się czysci to nie ma większych zdobyczy.
 

DeletedUser

Guest
znam ten ból..bawię się trochę na heraklionie i chociaż to wszystko szybko idzie to wciąż czekam na złoty strzał. najważniejsze że są ludzie którym wciąż chce się grać czy to ze złotkiem czy bez niego. zwłaszcza na normalnym świecie takim jak itaka. szkoda tylko że tak mało ich tutaj widać :) pewnie na gościu siedzą zamiast popisać i podzielić się wrażeniami z itaki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Świat jak świat dobry dla jednych za wolny dla drugich.Nie długo się zacznie przejmowanie to więcej będą siedziec.Świat dobry dla ludu pracującego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

I tego morale mogłoby nie być jak dla mnie :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

<ciach>

ps. nie dowiedziałem się czy gra na tym świecie Stoner?


post przeniesiony we właściwsze miejsce. proszę trzymać się tematyki działu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
<ciach>

ps. nie dowiedziałem się czy gra na tym świecie Stoner?


post przeniesiony we właściwsze miejsce. proszę trzymać się tematyki działu.

Maniek chyba nie myslales ze na tej predkosci bym sie bawil.... ja tu tylko tak zagladam na forum :) za wolny swiat jak dla mnie :D


nie idźcie na zagraniczny, maniek rekrutuje ludzi a potem żąda co dziennie surkę od każdego bo samemu nie chce się zbierać a jak się nie da to zabiera miasta z pozostałymi co zastraszeni się go słuchają, lepiej zostańcie na itace


skupmy się na Itace a nie koledze Mańku.

2 Tygodnie??? .... zzzz 3 albo 4 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Oj tam marudzicie ze wolny świat .... Tu juz niedługo Frost będzie miał z 50 wiosek ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Itaka - Party

Wolne światy są fajne dla osób, które lubią stary system, ale nie mają tyle czasu na granie
 
Do góry