Itaka - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Gold dzieci z niemiec pwn ya all.

A my dobrze wiemy ze cie zazdrosc zrzera ze sam nie mozesz wpakowac wiecej w gre od nich :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak tak Stonerek my juz Cię znamy pare nocek i sprawa załatwiona ;)

Zanim naprawili pare bledow w jedna noc raz mi sie udalo zrobic wszytkie badania , kolona plus pelne wojo do podboju... ale troche to kosztowalo haha :D ''stare dobre czasy'' :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

A my dobrze wiemy ze cie zazdrosc zrzera ze sam nie mozesz wpakowac wiecej w gre od nich :
Potwierdzam w 100% kogos stac niech gra ze złotkiem po to jest. Tak jak mówią że pieniadze szczescia nie dają kto tak mówi??? biedota.Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

No tak, bo sens gier to bezmyślne wpakowanie jak największej liczby kasy - to jest wyznacznik bycia pro, prawda? Żal mi was ciule.
Na szczęście są jeszcze gry, które nie działają w taki sposób. Szkoda, że "prosów" typu Stoner (który i tak jest grepolisowym gównixem w porównaniu z bogatszymi od niego :) na nich nie ma.

Dobranoc nooby :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Brak argumentów zastępujemy agresją no i tak bywa. Moim skromnym zdaniem jeżeli kogoś stac ma chęci niech pakuje nikogo nie powinno zbytnio to interesowac.Kto nie ma gra swoje i bardziej jest dumny z osiąganych wyników.Szanujmy to a nie napinajmy się .Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16352

Guest
Odp: Itaka - Party

Zaprzeczasz sam sobie ,najpierw nazywasz ludzi którzy chcą grać dla przyjemności i zabicia czasu biedotą a potem mówisz o szanowaniu ludzi ,zastanów się co piszesz ,pozdrawiam ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

No tak, bo sens gier to bezmyślne wpakowanie jak największej liczby kasy - to jest wyznacznik bycia pro, prawda? Żal mi was <ciach>.

Na szczęście są jeszcze gry, które nie działają w taki sposób. Szkoda, że "prosów" typu Stoner (który i tak jest grepolisowym <ciach> w porównaniu z bogatszymi od niego :)) na nich nie ma.

Dobranoc <ciach> :*

Alex wcale tak duzo kasy nie wpakowalem , a ty i tak nie mogles mnie dogonoc na wileu swiatach! pakujac tak jak ja! JESTES CIENKI! na jak naprawde bylem zanagazowany w ta gre i nie tylko zloto -CHOC POMAGA - BARDZO,kazdy wie - i moglem sobie pozwolic w grze i inne dodatki - bo kazdy by tak zrobil...l a ci te przez te wszytkie lata zal pupe sciska ! a mam nadzieje ze ci z ktorymi gralem moga to potwierdic ze bylem dobrym i uczciwym graczem w ODRUZINIENU OD CIEBIE! a ty dla mnie jestes dziwakiem od poczatku serverow na Pl byles i -<ciach>.....sorry za ten wpis dla moda ale -Poplynlem z tematem hahah

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A my dobrze wiemy ze cie zazdrosc zrzera ze sam nie mozesz wpakowac wiecej w gre od nich :
Potwierdzam w 100% kogos stac niech gra ze złotkiem po to jest. Tak jak mówią że pieniadze szczescia nie dają kto tak mówi??? biedota.Pozdrawiam


Gralem bez zlota na poczatku i tez milo mi sie gralo-RAZ - DWA razy zaszalalem i nie nap[rawde kazdy gdy by tak raz chociasz zagral na 100% wiedzal by ze ta gra jest ''uzalezniajaca''
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Zaprzeczasz sam sobie ,najpierw nazywasz ludzi którzy chcą grać dla przyjemności i zabicia czasu biedotą a potem mówisz o szanowaniu ludzi ,zastanów się co piszesz ,pozdrawiam ...
Nikogo z graczy nie nazwałem biedotą tyczy się to ludzi w realu.Nauczmy się czytac ze zrozumieniem.Z tej dyskusji i tak jasno wynika , że mamy kilku zazdrośników którzy nie mogą przebolec tego że ktoś lepiej się rozwija pakując kase w gre.Pretensje do twórców niech kierują że jest taka opcja jak premium.Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie można mieć pretensji do ludzi których stać i mają ochotę wydać swoje pieniądze na grę. Zgadzam się z przedmówcą o premium można mieć pretensje do właścicieli gry (ale też oni muszą mieć z czego żyć) a nie graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

jak by nie było polak zawsze na wszystko narzeka...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

dobrze, że to nie jest produkt polski i nie jest na polskim rynku sprzedawany, przynajmniej pieniądze zarobione na czarno w niemczech nie są zagrożeniem dla polskiej gospodarki :D

jesteśmy w unii więc nam zagraża!!!
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Itaka - Party

no tak, także stoner, odprowadzasz podatki?
 

DeletedUser18682

Guest
Odp: Itaka - Party

Panowie ale takich złotników jeszcze nie widziałem jak tutaj jakaś masakra :] Chciałbym zapytać pierwszych top 15 graczy ile już wydali złotka ? I czy jest jakaś satysfakcja z gry mając tak wielką przewagę nad innymi?
 
Do góry