Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

A myślisz , że twoi koledzy grają na innych? Co do Bad Name to powolutku rosnę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Aniea bądź Waldemaris, macie wiadomość prywatną ;)

A by nie było offtopu: wielki wódz Bad Name przybył na wschód na m84. Jeszcze się nie rozpakował na dobre po podróży z m64 a już brykać chce :) Będzie fajnie :)
 
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Aniea bądź Waldemaris, macie wiadomość prywatną ;)

A by nie było offtopu: wielki wódz Bad Name przybył na wschód na m84. Jeszcze się nie rozpakował na dobre po podróży z m64 a już brykać chce :) Będzie fajnie :)


no to po naszym odejściu przestanie wiać nudą :)))

a może byś sie dał namówić i dołaczył do naszego soja na achillesie , zaproszenie chyba kiedyś Ci wysłałem na maila
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Ja dołączyłem. Super i głupio. Czemu?
Mam bana przez Norbertkę :p wypnę mu to
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Widze,ze alfa tetni zyciem.Ostatni wpis z przed trzech miesiecy.Zyje tu jeszcze ktos;)??? Jak tam moja przytulanka Pilipek?Podnioslo mu sie cos ego po tym jak odszedlem czy dalej chodzi do psychologa ze swoimi problemami?

Pozdrowienia dla wszystkich i szczesliwego roku;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Widze,ze alfa tetni zyciem.Ostatni wpis z przed trzech miesiecy.Zyje tu jeszcze ktos;)??? Jak tam moja przytulanka Pilipek?Podnioslo mu sie cos ego po tym jak odszedlem czy dalej chodzi do psychologa ze swoimi problemami?

Pozdrowienia dla wszystkich i szczesliwego roku;)

Ja jeszcze żyję , takie odwieczne wojny , że ho ho. Ja też życzę Ci szczęśliwego roku , a poza tym już lepiej się rozwijam na Alfie :).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

nie rozważałeś zmiany nicku na ALFA NORBERT OMEGA ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

No i gratulacje dla KS. Ostra wojna z Bad Name ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Sojusz Królestwo Macedońskie dziękuje za czas spędzony na Alfie. Byliśmy mega masówką, która długo zajmowała top1, później byliśmy spychani przez aktywniejsze i bardziej zgrane sojusze na wschód Alfy. Tu udało się nam stanąć na nogi, wybić przeciwników i zatrzymać tych co nas ścigali. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Sojusz zostanie rozwiązany w niedziele. Większość graczy skasuje konta.
Pozdrawiam
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Sojusz Królestwo Macedońskie dziękuje za czas spędzony na Alfie. Byliśmy mega masówką, która długo zajmowała top1, później byliśmy spychani przez aktywniejsze i bardziej zgrane sojusze na wschód Alfy. Tu udało się nam stanąć na nogi, wybić przeciwników i zatrzymać tych co nas ścigali. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Sojusz zostanie rozwiązany w niedziele. Większość graczy skasuje konta.
Pozdrawiam

Miło było widzieć KM na Alfie, sojusz wykazał się dużą walecznością i wytrwałością...
Sam też miałem przyjemność grać w Królestwie Macedońskim i wspominam to dobrze, świetni ludzie.

Wszystkiego dobrego,
-P-
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Sojusz Królestwo Macedońskie dziękuje za czas spędzony na Alfie. Byliśmy mega masówką, która długo zajmowała top1, później byliśmy spychani przez aktywniejsze i bardziej zgrane sojusze na wschód Alfy. Tu udało się nam stanąć na nogi, wybić przeciwników i zatrzymać tych co nas ścigali. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Sojusz zostanie rozwiązany w niedziele. Większość graczy skasuje konta.
Pozdrawiam
Ale szkoda. :( Już zostało mało sojuszy. Gdzie znaleźć dobre sojusze tam , gdzie nie ma wrogów?
 

DeletedUser7039

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Dawno tu nie zaglądałem,to już chyba będzie 8 miesięcy jak skończyłem grę... Nawet nie pamiętam sojuszu w jakim grałem... Jak tam sytuacja na Alfie,świat jeszcze funkcjonuje,dzieje się tam coś? A w ogóle ktoś Mnie pamięta? ;D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja

Miło było widzieć KM na Alfie, sojusz wykazał się dużą walecznością i wytrwałością...
Sam też miałem przyjemność grać w Królestwie Macedońskim i wspominam to dobrze, świetni ludzie.

Wszystkiego dobrego,
-P-

KM... sojusz, który prowadziłam wraz z innymi członkami Rady przez 7 miesięcy i wtedy był top 1.
Najlepsze czasy na grepo - człowiek się uczył cały czas...
Szkoda, że jak odeszłam się rozpadł i część ludzi przeszło do przeciwnika.
Dawne czasy, ale które będę zawsze wspominać :)
 
Do góry