Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Gorąco zapraszamy się do podzielenia opiniami na temat videocastów dotyczących zmian w Grepolis.

Pierwszy film wyjaśnia na czym polega projekt Grepolis United oraz omawia plan rozwoju Grepolis na rok 2013.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/v/wVBbX_GlvsQ?hl=pl_PL&amp;version=3" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>​
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Sporo dojdzie ciekawych rzeczy... bohaterowie, ulepszenie specjalnych budowli, Wow
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

na jakich nickach kolesie z tego filmu grają? chcę uprzykrzyć im życie w grze i dlatego jest mi potrzebna ta wiedza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Jak dla mnie mogłoby być po polsku, bo nie rozumiem po angielsku :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Nie ma napisów ;/
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Są, wystarczy je włączyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Napisy włączysz i wybierzesz poprzez kliknięcie takiej ikonki z CC.
A co do planów dotyczących grepolis, to bardzo mnie coraz bardziej zaskakuje ;d Czekam na zmiany i zobaczymy, czy będą takie świetne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Te zmiany to są poważne zmiany, duże zmiany. Po wprowadzeniu tych wszystkich zmian gra się dużo zmieni, ale czy na lepsze? Zobaczymy :)

Co do tych bohaterów to mam mieszane uczucia :)

Redukcja kosztów budowy:
Wprowadzimy nową opcję premium, która pozwoli na zachowanie drobnych ilości surowców podczas konstrukcji nowego budynku. Będziecie mieć nawet możliwość rozpoczęcia budowy jeśli nie posiadalibyście tej ilości surowców, którą zaoszczędzilibyście dzięki tej opcji premium!

Wyjaśni mi ktoś jak to będzie wyglądało? Bo nie rozumiem tego troche :)

To z win. 8 bardzo mi się podoba ( mam win 8 :d ) Dodatkowo opcja z przeniesieniem na hiperboree też jest dobrym wyjściem, na pewno więcej graczy bedzie w te gre gralo, bo tak to kazdy rezygnuje po utracie stolicy.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Redukcja kosztów budowy:
Wprowadzimy nową opcję premium, która pozwoli na zachowanie drobnych ilości surowców podczas konstrukcji nowego budynku. Będziecie mieć nawet możliwość rozpoczęcia budowy jeśli nie posiadalibyście tej ilości surowców, którą zaoszczędzilibyście dzięki tej opcji premium!

Wyjaśni mi ktoś jak to będzie wyglądało? Bo nie rozumiem tego troche :)

Uproszczony przykład z wziętymi z głowy liczbami, ponieważ obecnie nie ma jeszcze informacji ile % będzie dało się zaoszczędzić:
Chcesz zbudować senat na poziom X, a do jego konstrukcji potrzebujesz 2000/2000/2000 surowców. Dzięki tej opcji premium, po zbudowaniu zostanie ci zwrócone po 200 surowców. Natomiast jeśli do brakuje ci właśnie tych 200 surowców, to mimo wszystko będziesz w stanie zakolejkować budowę zanim uzbierasz całą sumę surowców. Mam nadzieję, że troszkę wyjaśniłam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

mam pytanie Grepolis na win 8 miało być w sklepie oki jest ale nie da się zainstalowac :(( tak więc zostaje jedynie przeglądarka :(
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

mam pytanie Grepolis na win 8 miało być w sklepie oki jest ale nie da się zainstalowac :(( tak więc zostaje jedynie przeglądarka :(
Nie da się zainstalować, gdyż nie zostało jeszcze ono wydane.
Aktualnie trwają pracę nad tym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Widzę coraz więcej opcji pod premium, teraz zwykli gracze w ogóle startu nie mają...
Proszę, pomyślcie o utworzeniu świata bez opcji "premium", może to być dla Was nieopłacalne, ale gwarantuję, że więcej graczy tam zagra.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Jak chodzi o mnie to grając o d 27.05.2010r. to grepo się zmieniło dużo w tym czasie i myśle na lepsze,i tych herosów nie moge się już doczekac,ale moim zdaniem gracze posiadający koronę powinni dostać bonus idąc na każdy nowy świat w postaci zwiększonego magazynu,zwiększonej populacji w gospodarstwie i ilości łask,bo w końcu za te trudy i czas spędzony przy tej grze to się należy,o dla tego proszę o przemyślenie mojej propozycji,bo z pewnością nie jeden gracz posiadający koronę zgodzi się ze mną
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

świetne zmiany, mi to nie przeszkadza że zmiany związane z premium. Nie moge sie doczekać herosów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Nie rozumiem tego, że wszyscy się czepiają o te złoto. Przecież forum ogólne daje możliwość zdobycia złota. Co chwilę są jakieś konkursy, czy coś takiego. Teraz był konkurs na baner, krzyżówkowy szał również powrócił i była 3 edycja innego konkursu.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

Jak chodzi o mnie to grając o d 27.05.2010r. to grepo się zmieniło dużo w tym czasie i myśle na lepsze,i tych herosów nie moge się już doczekac,ale moim zdaniem gracze posiadający koronę powinni dostać bonus idąc na każdy nowy świat w postaci zwiększonego magazynu,zwiększonej populacji w gospodarstwie i ilości łask,bo w końcu za te trudy i czas spędzony przy tej grze to się należy,o dla tego proszę o przemyślenie mojej propozycji,bo z pewnością nie jeden gracz posiadający koronę zgodzi się ze mną

I co z tego że masz koronę ? Wiesz są gracze którzy na prawdę na nią zapracowali i sa obiboki które tylko były w sojuszu który wygrał świat dlatego gracz z koroną nie jest równy innemu. Co do tej opcji to już nasuwa się 1 wniosek.. Inno się boi bo gracze odchodzą i wprowadzają głupotę która ucieszy głownie dzieci i tyle. Po co bohaterowie ? Nie za dużo już tego ? bonusy w czarach już spowodowały sporą dyskusje. Dla mnie nic ciekawego a gdybym sobie chciał bograć jakimś boheterem to nie grałbym w grepo tylko w grę typu crpg i tyle
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Grepolis United: Dyskusja na temat videocastów

dokładnie, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase :D
 
Do góry