Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Poza tym to miasto nie miało żadnego znaczenia, ja mam już tam dwa miasta, po co mi kolejne.
chodziło raczej o zrobienie psikusa Norbiemu, taki żart. Mało brakowało, a by się udał. Nie wyszło - trudno. 60 pochodów jest więcej wartych niż jedno miasto.

Po co pisać farmazony o padlinie (o co zresztą w tym chodzi? sam Norbi się uważa za padlinę?) - sztuka walki m.in. polega na zaskoczeniu przeciwnika.

Czy Norbi uważa, że mu neta wyłączyłem celowo, aby przejąć jego miasto? Że mam chody w UPC? Skąd miałem wiedzieć, że mu padł net? Zresztą - jakie to ma znaczenie???
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Do kogo Ty to piszesz ze piszesz w trzeciej osobie zamiast drugiej? jakieś drugie ja? Czy moze pytasz aby formiones szybko odpisal jak to macie w zwyczaju;d

Nie mam problemu z tym zeby nazwac siebie padliną. Dzisiaj byłem padliną. Kilkoro graczy tez czasami jest padliną. Padlina to Wasze jedyne przejęcia dlatego dziwi mnie ta arogancja i pisanie o Waszej potedze w wydaniu formionesowym. Nic nie macie a opis macie jakbyście już wygrali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

troszkę rozruszaliśmy to zapomniane miejsce:) to co Panowie:rolleyes: zapominamy o tym co było dziś rano i patrzymy w przyszłość:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Poziom tej dyskusji niczym dzieci z podstawówki, sam nie wiem dlaczego to czytam. Może dlatego, że przez Synergię i TBK ostatnio na Bizancjum nudą powiewa, bo zapomnieli co to znaczy atakować i klepią głównie deffa i festyny, a jeszcze te feralne bonusy w obronie zniechęcają do ataków. Co prawda dzięki jakimś przeciekom można poczytać, że coś tam planują, ale zanim ruszą, to ich wojacy pewnie osiwieją :D. Tym sposobem mój sojusz został TOP 1 agresorów, a w sumie nas tam atakuje głównie kilku graczy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ok ja juz zapominam. Fajnie ze tyle dzis znowu napisaliscie. Mam nadzieje ze w srode bede mial co kopiowac. Do zobaczenia:)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak jeszcze na marginesie

Wasze a dokładnie Twoj komiczny nick

Formio z Aten był wybitnym dowódcą floty podczas Wojny peloponeskiej. Nie ma w tym nicku nic komicznego. Lepiej siedzieć cicho i udawać mądrego niż się odezwać i zdradzić jakim jest się ignorantem z historii.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Już? Więc teraz chłopaki dać sobie buzi, ucałować raczki :eek: i lecimy dalej z porządkowaniem sytuacji na Bizancjum
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A ja jak zawsze pelny... browara : )

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co do punktow to mam tez fajna ciekawostke, my niby wielcy zlotnicy we trzech mamy prawie tyle PW co cala Synergia : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a kiedy ta wasza słynna akcja?, bo już pakiet złota kupiłem i się marnuje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

było miło i już przepychanki słowne ,nie atakujemy lepszych poza tym idę na urlop trzeba odpocząć :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czyli akcja urlop : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

to moja ulubiona akcja i wychodzi mi najlepiej chyba ze trafię na biuro bankrut;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Milych wakacji zycze, ja sobie wlasnie winko otworzylem bo dzisiejsze wyniki przeszly moje oczekiwania. 126 pochodow juz na liczniku a ataki jeszcze plyna : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wariat jesteś :p atakują czy atakujesz chyba atakują więc My nie będziemy.....Pawlak z Kargulem przerwali pokoleniową wojnę więc :confused: w szkodę nie będę wchodził;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Synergia istnieje od 2 marca 2013. Także każdy sojusz który się porównuje niech najpierw popatrzy na to kiedy powstał jego sojusz a potem niech nastanie krępująca cisza:)
VINI istnieje z pół roku dłużej przykładowo, Bractwo czy Vision prawie to samo.

ps. którego dokładnie dnia powstał ten świat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

no dobra, dwa bunciki na koniec dnia wbite, mozna iśc spać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zabawa z gmk i niszczycielem nawet ciekawa, żal natomiast wzbudza jęczenie Formionesa, który pisze po wszystkich możliwych graczach i prosi by wrócić do niego lub oddać mu miasto i jakim to on jest super dowódca i jaką legendą. Większego obciachu i żenady nie widziałem na grepo.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zwyczajnie proponuję ludziom wymianę miast co jest dla nich korzystne bo inaczej staja się moimi wrogami co nie jest dla nich zdrowe. To jest jęczenie? Ale po co ja się tu produkuję, jest takie powiedzenie "nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Co do rzekomych "próśb" powrotu, mylisz to z normalną propozycją, daniem drugiej szansy bo po prostu lubię tych ludzi, grałem z nimi od początku tego świata i wiele dokonaliśmy a nie chcę by poszli na dno razem z wami.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A ja bede sie chwalil bo trzeba. : ) U Norbiego tego woja bylo wiecej niz nawet ja myslalem.
Za wczoraj ( oczywiscie z bonusem)mam 57 000 PW ataku = 190 pochodow : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

bardzo dobrze ,lepiej się chwalić niż innych graczy od debili i idiotów wyzywać:cool:
 
Do góry