Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13191

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Niepotrzebnie dorabiasz sobie sam jakąś Ideologię co do mojej osoby.

Nie miałeś okazji ze mną dłużej porozmawiać aby mnie bliżej poznać jednak gwarantuję Ci, iż nigdy nie będziesz miał już takiej okazji.

Możesz sobie pisać o mnie co tylko chcesz mały Prostacki Człowieczku, nie jesteś w stanie wyprowadzić mnie z równowagi obojętnie jak bardzo mocno będziesz się staraŁ.

Ja przedstawiam jedynie Fakty, które zawsze mogę poprzeć dowodami.

Oczywiście mogę zrobić (jak ktoś zasponsoruje) Full badania Psychiatryczne oraz testy Psychologiczne na stan mojego Umysłu ;P
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

O ironio...
Kakudo dwiema ostatnimi wypowiedziami podsumowal jak wyglada w BH.

A formion dalej w swoim swiecie... Przejalby cale bizancjum, ale nie ma slotow :D
Nie powiem jak kakudo, ze jest dla mnie "zerem", ale takim "człowiekiem-taboretem" owszem :D
To Formik oddawaj miasta dla Niszczyciela i zobaczymy ile nam pozabierasz.
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A czyim szpiclem byłem ? Zawsze byłem człowiekiem ciekawym świata, więc może mnie oświecisz :cool:. Ty rozmawiając codziennie z kilkunastoma swoimi szpiclami, masz już zapewne paranoje, aż współczuje graczom TBK-a, którzy muszą z Tobą grać.

Hehe. Jakoś specjalnie na TIGERKA nie narzekamy, ale dziękuję za troskę. Cieszę się, że się o nas martwisz.
Posłuchaj, obracasz się w świecie szpicli i każdego za niego uważasz. Poprawka, są jeszcze normalni ludzie. W TBK. Ale nie będzie Ci dane ich bliżej poznać:)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Grunt to mieć dystans do siebie i do innych :p

Tygrysku nie przejmuj się jakimś Kakudu, my znamy Twoją wartość, a on nie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja przedstawiam jedynie Fakty, które zawsze mogę poprzeć dowodami.

Oczywiście mogę zrobić (jak ktoś zasponsoruje) Full badania Psychiatryczne oraz testy Psychologiczne na stan mojego Umysłu ;P
Teraz zaczynam rozumieć dlaczego TBK się z Synergią zbratało jedni drugich warci, tigerek wart norbifa. Zrobiłbyś mi wielką przysługę, gdybyś przesłał te dowody, bo już wiele nauczyłem się w Bizancjum, a teraz może trochę dowiem się o fabrykowaniu dowodów :D i to od samych mistrzów, już zacieram rączki. Na szczęście nasi sojusznicy już poznali się na Waszych metodach, więc możesz sobie rozsyłać bezskutecznie te brednie. Jesteś wart tyle co dziadu26 czy zaklinacz, czyli gracze bez honoru i zasad. Zresztą dyplomata TBK nie mógłby być inną osobą, skoro to sojusz, który zawsze chętnie przyjmie zdrajcę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Oczywiście zgodze się, że ludzie zakłamani i bez zasad zwykle dochodzili wyżej jeśli chodzi o walkę o władzę czy zmagania wojenne, jednak dla mnie to nie przedstawia wartości człowieka. Jeśli ktoś kłamie zapewnie świadomie na forum publicznym, to można go zaliczyć tylko do jedenego typu ludzi tych podłych.
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przynajmniej nie ma tu takiej ilosci zawisci jak w BH :)
I co wpis to kakudo udowadniasz.

Gdzies wypowiadales sie o poziomie dyskusji iles stron wczesniej o ile sie nie myle, wiec go nie zanizaj teraz:)
Widzisz... Tigerek ma przynajmniej dystans do siebie, a ty syczysz jakby ktos mial ci odebrac twoje zlote gacie :)

Still positive.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hehe, takiego błota jak tutaj to nigdy w BH nie było, ale trudno co zrobić jeśli ktoś lubi poświęcać swój wolny czas na obrzucanie innych błotem, to też zniżyłem się trochę teraz do jego poziomu. Jeśli kogoś z TBK-a uraziłem, to przepraszam, bo z pewnością jest tam wielu wartościowych graczy, którym się pewne metody też nie podobają albo są ich nieświadomi/-e.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po prostu boleję nad metodami, którymi się niektórzy posługują, "mam dowody, ale ich nie pokaże". Nawet jeśli sobie je sfabrykował, to niech je pokaże, po prostu człowiek chce odpocząć po pracy, a tu tigerek prowadzi swoją cyniczną politykę i teraz się posuwa już do takich kroków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Teraz zaczynam rozumieć dlaczego TBK się z Synergią zbratało jedni drugich warci, tigerek wart norbifa. Zrobiłbyś mi wielką przysługę, gdybyś przesłał te dowody, bo już wiele nauczyłem się w Bizancjum, a teraz może trochę dowiem się o fabrykowaniu dowodów :D i to od samych mistrzów, już zacieram rączki. Na szczęście nasi sojusznicy już poznali się na Waszych metodach, więc możesz sobie rozsyłać bezskutecznie te brednie. Jesteś wart tyle co dziadu26 czy zaklinacz, czyli gracze bez honoru i zasad. Zresztą dyplomata TBK nie mógłby być inną osobą, skoro to sojusz, który zawsze chętnie przyjmie zdrajcę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Oczywiście zgodze się, że ludzie zakłamani i bez zasad zwykle dochodzili wyżej jeśli chodzi o walkę o władzę czy zmagania wojenne, jednak dla mnie to nie przedstawia wartości człowieka. Jeśli ktoś kłamie zapewnie świadomie na forum publicznym, to można go zaliczyć tylko do jedenego typu ludzi tych podłych.

A co Ty niby mozesz o mnie wiedzieć? Ja pierwszy raz widze Twoj nick, w grepo masz do mnie lata swietlne ogniami i biremami. Nie ma wiec innej opcji jak to ze cos o mnie uslyszales i przyjales to bezkrytycznie. To tylko świadczy o Tobie że jesteś tradycyjnym pustakiem wchłaniającym wszystko co się podrzuci nawet najgorsze ścierwo.

Z drugiej strony pisanie mi ze jestem warty tigerka dla mnie jest komplementem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W sumie nie wiem za co chwalić tę akcję. Ani finezyjna nie była, ani zaskakująca.
Przez 3 miesiące produkować offa (dla każdego limit 2 tys. ogni?), by walnąć w 100-120 osób jednego dnia, cały siłami w jednego gracza, o którym wiadomo nie ma prawie deffa, na morzach gdzie ma się bezwzględną dominację (na 44 - 5:1, na 54...40:1) na wyspach, gdzie na jedno jego miasto przypada 10 czerwonych i cieszyć się z sukcesu? :)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Niech im będzie. Ostatnio mieli tyle upokorzeń z naszej strony , dajmy im tę chwilę i niech świętują. Jeszcze by bez takich momentów grę kończyli i co poniektórzy ludzie z Tyranii musieliby grać na 4-5 kontach a nie 2-3 jak ostatnio. Ty w tydzień odbudujesz się i będziesz silniejszy niż kiedykolwiek.

To Formik oddawaj miasta dla Niszczyciela i zobaczymy ile nam pozabierasz.

Spoko, tyle, ze w okolicy jest ze 20cia niezłych miast do zabrania od nieaktywnych graczy. Mam je wam zostawić?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie podejrzewałam Cię drogi Niszczycielu o taki brak obiektywizmu.

Doskonale wiesz, że nie uderzyliśmy tylko w Ciebie, ale w całą koalicję, która za Tobą stała, a jest to bardzo duża koalicja, nasza przy waszej koalicji daleko, daleko, bardzo daleko się chowa. Szczerze powiedziawszy, to jesteśmy malutcy w porównaniu z ogromną potęgą jaką mamy przeciwko sobie, tylko mamy jedną potężną przewagę, której wasza koalicja nie ma i której bardzo zazdrościcie, a jest to po prostu ZGRANIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie ma co dalej toczyć rozmów w sprawie tej akcji.
My uważamy że była perfekcyjnie przeprowadzona i dużo dobrego z niej płynie, wy sądzicie że to żadne osiągnięcie że was jest 3 a nas 150, więc i tak jesteśmy cieniutcy. Więc zakończmy jej temat bo prowadzi do nie potrzebnych wymian zdań;)
Bawmy się dalej dziś kolejny ładny dzionek na niszczenie przeciwnika także powodzenia wszystkim;D
 

DeletedUser13191

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

oj chłopaki, chłopaki

ustalcie wspólnie jedną wersję i wróćcie jak będziecie już jednomyślni.

Wczoraj niektórzy z Was chwalili za spięcie takiego niemałego przedsięwzięcia a dziś już za to samo Wy Ganicie.
Jutro zaczniecie pewnie twierdzić, że to Wy byliście wygrani ;)

Niech Wam już tak będzie - jednak trzymajcie się już teraz tylko jednej Wersji ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wyleciało mi z głowy, kto powiedział w 39 "Bóg jest za wysoko, Francja za daleko"
Koalicja może jest duża, ale kiedy co z tego kiedy biremki płyną 18-20 godzin i o wsparcie powinienem właściwie prosić na kilka godzin przez wbitym buntem.

Koalicja jest dobra do jednoczesnych ataków na wasze siły ale do obrony w mojej sytuacji niewiele się przydała - mimo ogromnego zaangażowania sojuszników (za co im dziękuję). Opiekunkami i rydwanami niestety nie mogłem wybronić 20 miast.

Starałem się zresztą bronić głównie sam, przy pomocy gmk i Formionesa, bo sojusznicy sami mieli bunty i nie chciałem ich specjalnie obarczać. Norbi czyta nasze forum (multikonto) to widział, że nawet tematów osobnych nie zakładałem.

A czemu mamy się trzymać jednej wersji. U nas jest demokracja nie tyrania.
Każdy ma swoje zdanie. A najwięcej jednak mogę powiedzieć ja w tej spawie, bo widziałem co leciało.


Mogę pochwalić samo zgranie ale akcja to już tylko jego konsekwencja a nie żaden majstersztyk. Ot, normalny standardowy atak przy takich proporcjach.

Kto grał na globalu (Helorus) to wie, że tego rodzaju akcje leciały tam co tydzień i standardem było branie po 20 miast i to różnym graczom.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mam tylko nadzieję, że przez tą akcję nasi "złoci chłopcy" chociaż odrobinę nauczyli się POKORY, bo to z całą pewnością cecha, której przejawiają ogromny deficyt
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NIszczyciel na pw płacze że przez tą akcję ma dramaty w realu, że konczy gre, ze mu sie nie chce juz,ze pewnie do zera go rozbierzemy, ze dowidzenia- byle tylko przestac go bic. Przez litość dostaje chwile oddechu to przejmuje miasta od gmkgmk czyli widac ze kłamie byle tutaj do zera nie byc zjechanym. A tutaj taki kozak;d
Jednak z formionesem jestescie siebie warci:D
Japa i czekac pokornie na powtorke

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tutaj kolejne przejęcia ktorych wczesniej nie uwzglednilem
Gracz Slawzam z sojuszu SYNERGIA podbił miasto Smietnisko należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:13

Gracz NorbiF z sojuszu SYNERGIA podbił miasto TYRANIA należące do gracza NiszczycielGwiazd. 11.06.13 o godzinie 11:14

Gracz Helpolis z sojuszu TBK - The Best Killers podbił miasto 07. Perykles należące do gracza NiszczycielGwiazd. 11.06.13 o godzinie 18:23

Gracz Yoszko z sojuszu SYNERGIA2 podbił miasto ODDAM należące do gracza NiszczycielGwiazd. 11.06.13 o godzinie 14:05
ŁACZNIE 20 miast

Do Slawzama ponad 30 godzin po akcji...
DO Yoszka 20 godzin po buncie...
Do mnie 18 po buncie...
DO Helpolis 20 godzin po buncie...

pewnie tez nikt nie zdazyl doplynac i gracie we trojke hehehe
Oj marginesiki marginesiki
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

tak, szczególnie to jest wielkie osiagniecie :)
"Gracz Slawzam z sojuszu SYNERGIA podbił miasto Smietnisko należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:13"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Norbi, ty chyba nie jesteś normalny skoro myślałeś, że ci na priwie będę opowiadał o moich problemach (dramatach). Zresztą wyciąganie treści z listów prywatnych na forum jest żenujące.
Znowu chcesz kogoś nabrać na manipulację?

Nigdy nie prosiłem o zaprzestanie ataków ani o jakiekolwiek fory. To już jest ewidentne ściemnianie.

Po prostu zmęczyło mnie tych 500 ataków. Nie poszedłem na zebranie w pracy i zawaliłem pewną robotę, jaką miałem do wykonania, przez co dostałem opiernicz :) Dlatego chciałem skończyć z grą (właściwie od trzech miesiecy chce kończyć i gmk i formionesowi cały czas o tym pisałem), ale po namyślę, uznałem, że bardzo się ucieszycie jak teraz odejdę, zatem jeszcze poczekam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No to formion do boju.
Tylko zeby sie nie okazalo, ze NG zaraz je znowu straci.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

straci te, to weźmie inne - to tylko miasta
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ten plan na dluzsza mete nie wypali, ale dobrze o tym wiesz.
Wyladujesz na 43 u aps albo na 65 u vod tym sposobem.
 
Do góry