Nocna likwidacja bos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17659
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17659

Guest
Dzisiaj ten świat ( PSI ) zszedł na psy (nie obrażając tych poczciwych zwierząt) jakaś <ciach> by nie używać słów niecenzuralnych; zmarnował wysiłek, czas i nie rzadko pieniądze wielu, wielu ludzi. Ci co grają na Psi wiedzą że został nikczemnie rozwiązany sojusz numer jeden tego świata czyli BOS (mający rozbudowane siedem cudów na 9 levelu), nie byłem członkiem tego sojuszu, ani specjalnym jego sympatykiem, ale mając sporo lat na karku trudno jest mi pogodzić się z czymś tak obrzydliwym, szkoda że Support nie dokonał lepszych rozwiązań, zabezpieczeń by jedna podła kreatura nie zmarnowała wielomiesięcznego trudu kilkudziesięciu ludzi uczestniczących w tej grze, sądzę że na czas ERY CUDÓW powinien obowiązywać wymóg by minimum trzy osoby stanowiły o rozwiązaniu sojuszu, dobrze by było wprowadzić coś takiego w nowo powstających światach by zabezpieczyć uczciwych graczy przed takim losem jaki dzisiaj spotkał tych STU CZTERDZIESTU KILKU graczy z ręki jednego zdrajcy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Nocna likwidacja bos

Zgadza się,a najlepsze jest to że suporrt nie może podać nicku osoby,która to zrobiła.
Na dzień dzisiejszy wiadome jest,że ta osoba wszedła nocą do sojuszu i ktoś dał jej założyciela,po czym rozwiązała sojusz.
 

DeletedUser17659

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

powiem tak, żebym był dobrze zrozumiany : tu nie chodzi o to że padło na BoS, tak samo by mnie oburzyło gdyby to spotkało ocenzurowanych i każdy inny sojusz, po prostu takie praktyki są niedopuszczalne, ja gram na grepo od stycznia mam marne sto tysięcy pkt, tamci ludzie poświęcili dla tej gry co najmniej rok, planując swoje posunięcia, zarywając noce, zaniedbując inne obowiązki większość czyniła to w dobrej wierze, uczciwie świetnie się bawiąc podziwiali jak zbliżają się do upragnionego celu, tej nocy jakaś szuja za aprobatą supportu pozbawiła ich tego. To co podkreślam - należy walczyć z organizatorami tej gry by JEDEN "człowiek" nie mógł w tak decydującym etapie gry rozwiązać sojusz z obojętnie jakiego powodu, tu leży główny problem
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

powiem tak, żebym był dobrze zrozumiany : tu nie chodzi o to że padło na BoS, tak samo by mnie oburzyło gdyby to spotkało ocenzurowanych i każdy inny sojusz, po prostu takie praktyki są niedopuszczalne, ja gram na grepo od stycznia mam marne sto tysięcy pkt, tamci ludzie poświęcili dla tej gry co najmniej rok, planując swoje posunięcia, zarywając noce, zaniedbując inne obowiązki większość czyniła to w dobrej wierze, uczciwie świetnie się bawiąc podziwiali jak zbliżają się do upragnionego celu, tej nocy jakaś szuja za aprobatą supportu pozbawiła ich tego. To co podkreślam - należy walczyć z organizatorami tej gry by JEDEN "człowiek" nie mógł w tak decydującym etapie gry rozwiązać sojusz z obojętnie jakiego powodu, tu leży główny problem

Kolego, to normalne jak się daje uprawnienia na prawo i lewo;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Masz rację dracosławie - stało się jak się stało, ale nie wiem kto to zrobił. Może na następnych światach takie rozwiązanie by się sprawdziło ale też niekoniecznie. Przykładowo: Ktoś kogoś zaprasza i daje mu założyciela(1 osoba nie rozwiąże sojuszu), ale ta osoba zaprasza 2 następne i w 3 rozwiązują sojusz. Dlatego myślę, że takie rozwiązanie nic by nie dało. Poprostu trzeba rozdawać założycieli i liderów z większą rozwagą według mnie.
 

DeletedUser17085

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Po pierwsze nikt na prawo i lewo nie rozdawał uprawnień założyciela i lidera,wszystkie osoby które miały uprawnienia założyciela to były tak zwane osoby "zaufane" które tworzyły ten sojusz od dawien dawna, a jednak okazało się ze jedna z tych osób w niecny sposób może i nawet w zaplanowany z innymi sojuszami rozwaliła wszystko na co pracowaliśmy długi czas jednym kliknięciem niestety. Świat był już praktycznie wygrany. Niestety nie możemy tej osobie "podziękować" z powodu regulaminu gry.
Tyle w temacie bo nie będę więcej pisał bo do teraz nerwy dają o sobie znać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Zgadza się,a najlepsze jest to że suporrt nie może podać nicku osoby,która to zrobiła.
Na dzień dzisiejszy wiadome jest,że ta osoba wszedła nocą do sojuszu i ktoś dał jej założyciela,po czym rozwiązała sojusz.

Administracja nie ingeruje w działania graczy na świecie, stąd nie udzielamy takich informacji. Skoro ktoś dał tej osobie założyciela, to zostaje pytanie "po co dał jej tego założyciela"?
Szpiegowanie i działania konspiracyjne są jedną z taktyk dozwolonych w grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Zgadza się,a najlepsze jest to że suporrt nie może podać nicku osoby,która to zrobiła.
Na dzień dzisiejszy wiadome jest,że ta osoba wszedła nocą do sojuszu i ktoś dał jej założyciela,po czym rozwiązała sojusz.

A co to za różnica czy ktoś wszedł do sojuszu, dostał założyciela i rozwiązał ten sojusz, czy jeden z założycieli go rozwiązał? Najwidoczniej daliście założyciela jakiejś osobie, która była nie warta tego, to już tylko wasza wina... szpiegowanie jest dozwolone w grze, więc mogliście mieć szpiega, a jak mieliście szpiega to się nie dziwcie że coś takiego zrobił, jak już wcześniej mówiłem, dawajcie założyciela zaufanej osobie, a zawsze założyciela może mieć tylko pierwotny założyciel sojuszu, a reszta byłych założycieli by miała lidera, i wtedy by nie było możliwości rozwiązania sojuszu, bo po co sam założyciel sojuszu miał by go rozwiązać? heh czytałem trochę, o rzekomym włamaniu na konto, nwm o co tym myśleć, ale naprawdę takie włamanie na konto jest trudne, bardzo trudne, chyba że ktoś przypadkiem gdzieś podał swoje passy, ale miał takie banalne jak dzieci... czyli coś w stylu "123"
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Jest dla mnie nie pojęte jak można być zrytym gościem żeby chęć zdobycia głupiej korony popychała kogoś do tego typu zachowania jakim jest rozwiązanie sojuszu przeciwnika.Mam nadzieję że uczciwi gracze Ocenzurowanych którzy mają jaja i honor opuszczą sojusz i pokażą że nie są tak samo zryci jak osobnik który wpadł na tak głupi pomysł.Gracze którzy jednak podejmą decyzję,że taka wygrana sprawi im radość proponuję o pilną konsultację z psychiatrą bo do końca normalni nie są.Pozdrawiam i gratuluję korony która śmierdzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Ptaku, po co te commenty? Nie zostalo ustalone, ze to "nieuczciwy" delikwent wszedl do sojuszu i go rozwiazal. Jesli uprawnienia miala niewłaściwa osoba, to uwazasz, ze nie mogla czegos takiego zrobic? Otoz mogla, chamstwo w dzisiejszym swiecie jest na porzadku dziennym.

Patrzac na ilosc "kawalkow" na ktore wczoraj podzielilo sie BhoS, nasuwa sie pytanie, czy faktycznie, to co sie stalo nie jest wynikiem zlej atmosfery w sojuszu do ktorego po kolei dolaczali czlonkowie wielu roznych innych sojow - HPW, Porywacze, BoS i jeszcze paru ... Dan01 dobrze to okreslil slowami "Kolos na glinianych nogach".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11073

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Ptaku, po co te commenty? Nie zostalo ustalone, ze to "nieuczciwy" delikwent wszedl do sojuszu i go rozwiazal. Jesli uprawnienia miala niewłaściwa osoba, to uwazasz, ze nie mogla czegos takiego zrobic? Otoz mogla, chamstwo w dzisiejszym swiecie jest na porzadku dziennym.
.

Zostało zostało a mianowicie jeden z założycieli który najprawdopodobniej od dawna był kretem zaprosił osobę z zewnątrz i dał jej uprawnienia.Owa osoba następnie rozwiązała sojusz.Piszę to ponieważ taką wersję dostaliśmy od supportu niestety wspaniałe regulaminy nie pozwalają podać nicku co jest po prostu żenadą w owym przypadku.Ludzie grają ponad rok wkładają ciężko zarobioną kasę a ktoś niweluje jednym kliknięciem trud ich pracy.Według mnie support powinien sam delikwenta zbanować dożywotnio.
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

jestem małym graczem na tym świecie i tylko obserwuje, ale jak wszedłem sobie żeby zobaczyć jak idzie w walce o cuda i zobaczyłem, że już nie ma bos...potem zobczyłem na forum, co tu dużo mówić, w pale się to nie mieści, jak można tak zrobić jakim trzeba być człowiekiem? to tylko gra ale za nickami kryją sie przecież ludzie, a ta osoba musi być kompletnym zerem:/ support powinien dobrze przemyśleć to co się stało:/
 

DeletedUser17659

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Jest dla mnie nie pojęte jak można być zrytym gościem żeby chęć zdobycia głupiej korony popychała kogoś do tego typu zachowania jakim jest rozwiązanie sojuszu przeciwnika.Mam nadzieję że uczciwi gracze Ocenzurowanych którzy mają jaja i honor opuszczą sojusz i pokażą że nie są tak samo zryci jak osobnik który wpadł na tak głupi pomysł.Gracze którzy jednak podejmą decyzję,że taka wygrana sprawi im radość proponuję o pilną konsultację z psychiatrą bo do końca normalni nie są.Pozdrawiam i gratuluję korony która śmierdzi.
popieram w 100%
 

DeletedUser17085

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

tak jak już mówiłem wczesnej szpieg był już od bardzo dawna w sojuszu śmiem twierdzić ze od samego początku i był "zaufana" osoba no i miał założyciela tylko jeśli miał tego założyciela to sam mógł rozwiązać sojusz a tego nie zrobił-dziwne tylko zaprosił kogoś do sojuszu i jemu dal uprawnienia żeby ten ktoś miał ta satysfakcje rozwiązania sojuszu.
No nic większość ludzi skończy grę w najbliższym czasie(tygodniu) .
 

DeletedUser17837

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Ptaku, po co te commenty? Nie zostalo ustalone, ze to "nieuczciwy" delikwent wszedl do sojuszu i go rozwiazal. Jesli uprawnienia miala niewłaściwa osoba, to uwazasz, ze nie mogla czegos takiego zrobic? Otoz mogla, chamstwo w dzisiejszym swiecie jest na porzadku dziennym.

Patrzac na ilosc "kawalkow" na ktore wczoraj podzielilo sie BhoS, nasuwa sie pytanie, czy faktycznie, to co sie stalo nie jest wynikiem zlej atmosfery w sojuszu do ktorego po kolei dolaczali czlonkowie wielu roznych innych sojow - HPW, Porywacze, BoS i jeszcze paru ... Dan01 dobrze to okreslil slowami "Kolos na glinianych nogach".

Mylisz się Orzełku, atmosfera na erę cudów była bardzo dobra, wszyscy wzięli się solidnie do pracy i wszystkim przyświecał jeden cel: WYBUDOWAĆ CUDA PRZED WROGIEM, aktywność całego sojuszu wynosiła 80% co uważam za świetny wynik:D

Co do samej sytuacji, wszyscy doskonale wiemy że to tylko i wyłącznie nasza sprawa, zaufaliśmy nie odpowiedniej osobie;)

Niemniej musicie sobie zdawać sprawę że taki obrót sprawy zepsuje grę na całym serwerze.
Ja nie mam najmniejszej ochoty dalej grać na PSI, APOCALIPTO już zrestartował swoje konto, a posypią się następni.

Życzę wszystkim powodzenia i gratuluję zwycięstwa sojuszowi Ocenzurowani.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Nie dziwię mu sie i tobie takze. Wiem, co bylo, gdy Abidal dj'a z sojuszu wyrzucil, a przeciez tych dwoch zdarzeń nie mozna porownac. Zwyciestwo praktycznie bylo wasze. Rada twierdzila, ze nic jeszcze nie jest stracone, ale wystarczylo spojrzeć na rankingi. Mam nadzieje, że pomysl Achillesa nie zostanie odrzucony i wkrotce juz takie rzeczy nie beda sie zdarzały.

Ja juz zbyt dlugo tez tu nie zamierzam zabawic, zwyczajny brak checi do dalszej gry tutaj.
 

DeletedUser17837

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Uwierz że na każdej budowli mieliśmy po 10 godzin przewagi i więcej:)

Mnie tylko zastanawia jedna kwestia, czy ten czyn wyszedł od was (Ocenzurowani) za co mogę wam tylko pogratulować, klasyczny SZACH I MAT
czy też było to działanie jednego desperata na przekór nam, wewnątrz sojuszowy spór.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Uwierz że na każdej budowli mieliśmy po 10 godzin przewagi i więcej:)
No, szczególnie na ogrodach co nie:)

Tego tez Ci nie powiem, wiec nie gratuluj. Jedno jest pewne, daliscie uprawnienia niewlasciwej osobie, i nie mozecie miec o to pretensji do calego swiata, jak niektorzy forumowicze w tym dziale. Trzeba się znać w sojuszu, ludzie z ktorymi sie gra.

Ps. Ile osob u was mialo uprawnienia zalozyciela?
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Nocna likwidacja bos

Moi drodzy.Tu już nawet nie chodzi o to czy to zrobił gość powiązany z Ocenzurowanymi czy z BOS-ami a o fakt że popsuł grę uczciwym i honorowym graczom którzy włożyli całe serce i czas w tą grę.Dla wielu świat Psi po prostu się skończył i nawet korona nie naprawi tego co się stało_Osobiście wam powiem że lepiej już przegrać w honorowej walce niż oszustwem które śmierdzi na cały świat.
 
Do góry