Sytuacja na świecie Heraklion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Czytanie ze zrozumieniem-pała. O kresce się tyczyło bartuskowatego, ale chyba tutaj nie zagląda :)
I potwierdza się, my jesteśmy noobami, bo nagle wszyscy chcą z Wami walczyć, a jak Wy sobie lataliście na prawo i lewo to oczywiście każdy ma siedzieć na 4ech literach i oddawać grzecznie miasta :) no strasznie Oszczepku :)
na co narzekacie, kultura Wam leci, leci "koalicji" też. Z kimś walczyć trzeba, a że kilka sojuszy się zebrało to tylko się cieszyć, że ten świat nie będzie nudny :)

wracając do tematu: nie wiem czy niuńki zauważyliście-zbliżają się wakacje, namioty, żaglówki, jeziorka, opalanie itp. czytaj najlepszy czas na grepolis :)



No ja nie zamierzam przez wakacje grać możecie śmiało koloniki pakować ;)

Co do the Bili to na razie i tak są daleko ,a jak sytuacja się rozwinie zobaczymy .
Pakt z nimi jest jednak nierealny.
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Z tego co się orientuje to the bile jak to the bile z nikim paktów nie mają i mieć nie będą ,,bo jak na prawdziwych the billi przystało cięzko się z nimi dogadać i dobrze czują się tylko wśród takich jak oni :D
co do lordów to nie mam pojęcia ,ogólnie idą wakacje i oprócz maniaków ,reszta pewnie pozwoli sobie na większy luz ,zwłaszcza jeśli pogoda będzie sprzyjać ;)
Gała człowieku ośmieszasz się i cały swój sojusz radzę ci się zamknąć i nie ośmieszać wyjdzie co to na zdrowie.Wy nie macu paktów i mieć nie będziecie a co było na Tau pakt z Imperium Wschodnie ,Pogromcy Piekieł , No Mercy , Vis et Honor i przez pewien czas ZJEDNOCZONE IMPERIUM , na Koryncie pakt z wrogiem nawet zrobiliście. Pozdro dla tych co nie wierzą w te bzdury co pisze kolega :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

kozek przestan głosić brednie kebaba.z NM był pakt potem fuzja.z ZI chwilowy pon,ale oni mieli go ze wszystkimi.co do reszty to wymysł wiadomo kogo.
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

kozek przestan głosić brednie kebaba.z NM był pakt potem fuzja.z ZI chwilowy pon,ale oni mieli go ze wszystkimi.co do reszty to wymysł wiadomo kogo.
Nie głoszę bredni Turka waldek , nie wcale nie było na Tau paktu z Imperium Wschodnie haha jestem w tym sojuszu na Tau i jest na zielono psychoza , wspólna zakładka z Psychozą na której nic już nie ma ale to szczegół , pakt z Pogromcami Piekieł też był więc nikt tu wymyślonych rzeczy nie pisze :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na każdym świecie były pakty to akurat na jednym Heraklionie mieć nie będziecie ? jakoś w to nie wierze i nie tylko ja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Nie głoszę bredni Turka waldek , nie wcale nie było na Tau paktu z Imperium Wschodnie haha jestem w tym sojuszu na Tau i jest na zielono psychoza , wspólna zakładka z Psychozą na której nic już nie ma ale to szczegół , pakt z Pogromcami Piekieł też był więc nikt tu wymyślonych rzeczy nie pisze :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na każdym świecie były pakty to akurat na jednym Heraklionie mieć nie będziecie ? jakoś w to nie wierze i nie tylko ja :)
teraz jest na zielono tylko powiedz mi jedno,kto teraz jest w tej PSYCHOZIE.jest tam ktoś ze stałej grupy,czy może większość pochodzi ze wspólnoty farm skąd i ty się wywodzisz.uratował was wtedy tylko pakt z psycho.co do ciebie zawsze starałeś się być u lepszych.skończ swoje wywody i się nie osmieszaj.zawsze możesz pracować w cyrku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

A to tu teraz te agresory grają aż strach się poruszać po mapie i stanąć im na drodze mi bez litości miosto zobroli :) to wrescie debile czy the bile :p

a kozek dzieciaku pranie mózgu miałeś wazeliniażu turecki pamiętaj że do kebabsa trza mięsa i tłuszcu wazeliną nic nie wskurasz:D
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Kozek gimbusie co miasta pustego nie umie przejąć ,widać ,że grać nie potrafisz ,a o strategii masz takie pojęcie pewnie ,jak garbaty o kącie prostym.Po pierwsze pisze o sojuszu the bille ,a nie jakimś innym ,No mercy to była fuzja ,a reszta paktów to była zagrywka żeby zbudować cudy dziecko.Z NO Mercy była fuzja ,więc nie wiem o co Ci biega ,na Koryncie z wrogiem ? chyba coś Ci tam się lekko poprzestawiało od czasu jak zlizujesz to co Turkowi skapnie . Jeden pakt był na początku ,później układ z Legionem ,zresztą co Ci do tego? Zawsze prawdę pisałem ,nie oszukuje i nie wypisuje bredni na profilu.
Pakty ,które nic nie dają się nie liczą ,a Pogromcy to była nasza niby akademia he he, sorki tu też jest jeden z mega sojuszem gdzie jest 2 znajomych ,i zdaje się parę osób na krzyż ,więc zapisz sobie w notesiku i biegnij donieść ,ha ha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Fajnie masz Gała , masz coś do tego że mam 15 lat dziadku ? walduś zawsze chciałem być u lepszych haha śmieszne

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nazwa sojuszu mówi sama za siebie o was nic dodać nic ująć. Kończę tą dyskusję po co mam się z wami kłócić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

No nie masz co się kłócić ,bo nie dasz rady bez argumentów :) a ja nie jestem jeszcze dziadkiem ,za małe dzieci mam ;D
Tak ,nazwa za nas mówi dlatego jest taka ,a nie inna ,a Ty ukrywaj się dalej....ha ha
co do dziadków i babci kilka u nas osób jest i to jest zaleta ,bo to oni tworzą siłę sojuszu, dzieciaki do nauki!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Kozek gimbusie co miasta pustego nie umie przejąć ,widać ,że grać nie potrafisz ,a o strategii masz takie pojęcie pewnie ,jak garbaty o kącie prostym.Po pierwsze pisze o sojuszu the bille ,a nie jakimś innym ,No mercy to była fuzja ,a reszta paktów to była zagrywka żeby zbudować cudy dziecko.Z NO Mercy była fuzja ,więc nie wiem o co Ci biega ,na Koryncie z wrogiem ? chyba coś Ci tam się lekko poprzestawiało od czasu jak zlizujesz to co Turkowi skapnie . Jeden pakt był na początku ,później układ z Legionem ,zresztą co Ci do tego? Zawsze prawdę pisałem ,nie oszukuje i nie wypisuje bredni na profilu.
Pakty ,które nic nie dają się nie liczą ,a Pogromcy to była nasza niby akademia he he, sorki tu też jest jeden z mega sojuszem gdzie jest 2 znajomych ,i zdaje się parę osób na krzyż ,więc zapisz sobie w notesiku i biegnij donieść ,ha ha



Na Koryncie był pakt Holly czyli The Bili z UNBREAKABLE , ale został zerwany z dnia na dzień czyli zabezpieczyli się i zerwali go .
Pakty może podpisują ,ale gdy są na ich korzyść i raczej jak się umocnią to zrywają.
Grałem z The Bilami na jednym świecie i to dość krótko , bo Korynt znudził się już chyba wiekszości graczy , ale wiem , że są dobrzy i nieobliczalni , więc to będzie pewnie główny rywal do zwycięstwa o ile dograją do cudaków tutaj .
Na Heraklionie chyba nie mają paktów ,ale to i tak bez różnicy , bo w tym momencie są jeszcze daleko i nie ma szans na otwartą wojnę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Na Koryncie był pakt Holly czyli The Bili z UNBREAKABLE , ale został zerwany z dnia na dzień czyli zabezpieczyli się i zerwali go .
Pakty może podpisują ,ale gdy są na ich korzyść i raczej jak się umocnią to zrywają.
Grałem z The Bilami na jednym świecie i to dość krótko , bo Korynt znudził się już chyba wiekszości graczy , ale wiem , że są dobrzy i nieobliczalni , więc to będzie pewnie główny rywal do zwycięstwa o ile dograją do cudaków tutaj .
Na Heraklionie chyba nie mają paktów ,ale to i tak bez różnicy , bo w tym momencie są jeszcze daleko i nie ma szans na otwartą wojnę.



Jesteśmy bliżej niż Tobie sie wydaje hehehe;-)
fakt jesteśmy nie obliczalni ale to nasza dużżża zaleta;-)
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

No nie masz co się kłócić ,bo nie dasz rady bez argumentów :) a ja nie jestem jeszcze dziadkiem ,za małe dzieci mam ;D
Tak ,nazwa za nas mówi dlatego jest taka ,a nie inna ,a Ty ukrywaj się dalej....ha ha
co do dziadków i babci kilka u nas osób jest i to jest zaleta ,bo to oni tworzą siłę sojuszu, dzieciaki do nauki!!!!
jak się niby ukrywam ?
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Tak ,nazwa za nas mówi dlatego jest taka ,a nie inna ,a Ty ukrywaj się dalej...
przeczytaj parę razy ,może skumasz z czymś to się ukrywasz:) my się bycia the billami nie wstydzimy :D
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

ale mnie pojechałeś tym tekstem mamusiu...... Fajna dyskusja teraz posłucham się pewnej osoby i skończę dyskusję z wami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

Witam wszystkich! Jestem nowy na tym świecie i miło mi bd z Wami rozmawiać. C: Mam 1286 punktów. :D Kto chce do sojuszu Wyznawcy Ognia? Pisać do yoip, bo jego soj ma 8210 pkt. I tylko z 7 graczy.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

To jakiś Kolega co chce sobie żarty porobic ;p

Nie podróbka Toxi tylko celowy zamiar przecież kto by był taki głupi i pisał o tym na forum hehehe
 

DeletedUser9588

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Heraklion

może ktoś z topki do was przejdzie,kto wie...
 
Do góry