+/- top 10

  • Rozpoczynający wątek Rok nie wyrok
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19296

Guest
Odp: +/- top 10

Ta, zobaczymy gdzie ty będziesz za 10 lat... bzdety wygadujesz majster

Obecnie jest miszczuniem tego serwa i kropka. Skąd to wiadomo? Bo jest top łan.

A jak to osiąga to już zasługa gry, w którą gracie :D

A ranking wojów jest nobski.

Jak ktoś chce budować i tylko zdobywać punkty, to na hiperboreę a nie na zwykłe światy :p Teraz już wiem skąd sie biorą gracze którzy mają dużo pktów i miast, a potem łatwo jest im je zabrać :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Jak ktoś chce budować i tylko zdobywać punkty, to na hiperboreę a nie na zwykłe światy :p Teraz już wiem skąd sie biorą gracze którzy mają dużo pktów i miast, a potem łatwo jest im je zabrać :D

wypatruje dnia na horyzoncie, kiedy bedzie Ci dane lyknac miasto Retryka ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Eh dla mnie i tak miszczunio :) Dobrze gra i nie jest początkowym graczem :) a punkty walki na 3 slota też kupił za złoto ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Eh dla mnie i tak miszczunio :) Dobrze gra i nie jest początkowym graczem :) a punkty walki na 3 slota też kupił za złoto ?

Nie, dostał od mikołaja... Jak byś był inteligentny to byś sprawdził ile potrzeba pkt walki na 3 slot i porównał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Sytuacja w topce się lekko zmieniła od czasu założenia ;)
 
Odp: +/- top 10

Jak ktoś chce budować i tylko zdobywać punkty, to na hiperboreę a nie na zwykłe światy :p Teraz już wiem skąd sie biorą gracze którzy mają dużo pktów i miast, a potem łatwo jest im je zabrać :D
stary akurat wiem jak Retryk gra i jestem pewien ze predzej On Tobie wioske zwinie niż Ty jemu hehe na ypsilonie grałem przeciw Retrykowi i grać potrafi
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: +/- top 10

Ja tam nie wiem ale wszyscy psioczą jaki to z IX LEGION-u słaby sojusz i słabi gracze a już chyba większość topowych sojuszy robiła podchody aby się z nami zbratać.Jak wszyscy tacy kozacy tu na FO to czekam na pierwszego odważnego aby nam oficjalnie wojnę wypowiedział :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Ja tam nie wiem ale wszyscy psioczą jaki to z IX LEGION-u słaby sojusz i słabi gracze a już chyba większość topowych sojuszy robiła podchody aby się z nami zbratać.Jak wszyscy tacy kozacy tu na FO to czekam na pierwszego odważnego aby nam oficjalnie wojnę wypowiedział :p

Większość graczy jeszcze nie ma zbadanego buntu :) Jak na razie widziałem jeden post że jesteście słabi, ale to była ironia :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Większość świata buntu chyba też jeszcze nie ma ;)

Jak będziecie mieli z kimś wojnę to zapewne będzie to koalicja jakiś 2/3 sojuszu. Wątpię aby ktoś był taki głupi iść samemu na wojnę z "weteranami" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Może mają dobrych graczy, ale nie przesadzajmy. Czas na ocenę sojuszu dopiero się zacznie, jak zacznie się pierwsza wojna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: +/- top 10

Zwykły:
d58r.png


Agresorów:
13721620241.png


Ciekawe gdzie są te wszystkie "wielkie" sojusze z pierwszego ss :confused:
 
Do góry