[Forum] Nowy dział wojenny

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tej propozycji ?

  • Super!

    Głosy: 30 69,8%
  • Nie podoba mi się.

    Głosy: 7 16,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 6 14,0%

  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Cześć,
mam taka oto propozycję.
Co Wy na to, aby zrobić na Forum nowy dział, wspólny dla wszystkich światów, tylko z prefiksami światowymi, w którym będziemy mogli pochwalić się atakiem lub odpartym atakiem wroga? Jest przecież możliwość wklejania raportów (forum zewnętrzne). Myślę , że taki dział byłby ciekawy i sporo by się w nim działo. Nawet jeśli raportów nie można dodać, to istnieje coś takiego jak screen i każdy umie go zrobić :)
Co Wy na to ?
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Fajny pomysł :)
ogólnie da się dodać raport przez potuska.
Coś w tym stylu wychodzi:

Kod:
[font=Courier New][b](05.07.2013 17:53) A1-WG* (wojtgen) atakuje miasto wyrzym[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]A1-WG*[/b] [b]wojtgen[/b] [b]Braveheart Of Steel[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -3 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=C2.E2.B1.D1.F1[/img][img]http://grepolis.potusek.eu/img/defense_boost_30x30.png[/img]
    5     2     3     5     3 
[color=#b50307]    0     0     3     5     3 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]Ukryte[/b] [b]wyrzym[/b] [b]nYaN[/b] Mur miejski: 1 (-0) 
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
      765     1995     1830       20        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.24 created by Potusek[/font]
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Fajny pomysł :)
ogólnie da się dodać raport przez potuska.
Coś w tym stylu wychodzi:

Kod:
[font=Courier New][b](05.07.2013 17:53) A1-WG* (wojtgen) atakuje miasto wyrzym[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]A1-WG*[/b] [b]wojtgen[/b] [b]Braveheart Of Steel[/b] Morale: 100 % [color=#b50307]Szczęście: -3 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=C2.E2.B1.D1.F1[/img][img]http://grepolis.potusek.eu/img/defense_boost_30x30.png[/img]
    5     2     3     5     3 
[color=#b50307]    0     0     3     5     3 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]Ukryte[/b] [b]wyrzym[/b] [b]nYaN[/b] Mur miejski: 1 (-0) 
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
      765     1995     1830       20        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.24 created by Potusek[/font]
Lepiej wygląda screen, co do propozycji to jestem jak najbardziej, ciekawy pomysł będzie można pokazać jakieś ciekawe raporty ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Zdecydowanie jestem za :) Tylko z pytań organizacyjnych:
- jeden temat na jeden atak, czy przykładowo każdy gracz może założyć sobie temat, w którym będzie zamieszczał swoje raporty?
- tematy mają być tylko dla pojedynczych graczy, czy też będą w nich wojny między sojuszami, w których mogą zamieszczać wszyscy członkowie?
- co z komentarzami w obu przypadkach? Można komentować w danym temacie, czy tworzone będą specjalne wątki do dyskusji, aby nie tworzyć bałaganu w miejscu z raportami?
 
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Zdecydowanie jestem za :) Tylko z pytań organizacyjnych:
- jeden temat na jeden atak, czy przykładowo każdy gracz może założyć sobie temat, w którym będzie zamieszczał swoje raporty?
- tematy mają być tylko dla pojedynczych graczy, czy też będą w nich wojny między sojuszami, w których mogą zamieszczać wszyscy członkowie?
- co z komentarzami w obu przypadkach? Można komentować w danym temacie, czy tworzone będą specjalne wątki do dyskusji, aby nie tworzyć bałaganu w miejscu z raportami?


Według mnie to wyglądać powinno tak:
Dział - Pochwal się raportem > Zakładki z nazwami światów > Każdy świat dwa tematy Raporty oraz Dyskusje na temat raportów.
Czy coś w tym stylu.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Czyli w dziale danego świata byłyby dwa tematy, tak? Czy ja wiem czy w takim razie jest sens tworzyć oddzielne podfora? Może po prostu jeden dział, a w nim tematy dla poszczególnych światów z prefiksami?
 

DeletedUser

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Ja myślę, że na forach światów można by tworzyć działy zatytułowane "Wojny" (czyli na tej samej zasadzie, jak istnieją działy z prezentacjami sojuszy)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Popieram Kurczaka. Byłoby najbardziej przejrzyście. W każdym dziale temat o danych wojnach i w jednym temacie raporty oraz dyskusja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Popieram Kurczaka. Byłoby najbardziej przejrzyście. W każdym dziale temat o danych wojnach i w jednym temacie raporty oraz dyskusja.



takie cos mialo juz miejsce i swiecilo pustkami przyklad ze swiata my
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

takie cos mialo juz miejsce i swiecilo pustkami przyklad ze swiata my

Wcale nie świeciło pustkami, pamiętam kiedyś było coś w stylu "Bitwy Chwały". Sam nawet na jednym świecie owe założyłem i ogromne zainteresowanie wtedy było.

Moim zdaniem trzeba to przywrócić - jestem na tak. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Ja jestem na Tak ale z drugiej strony ktos chce kogos zaatakowac nie chce wydawac srebra na jaskinie zecy szpiegowac wbija na forum i juz widzi jaka ten koles ma armie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Zdecydowanie jestem za :) Tylko z pytań organizacyjnych:
- jeden temat na jeden atak, czy przykładowo każdy gracz może założyć sobie temat, w którym będzie zamieszczał swoje raporty?
- tematy mają być tylko dla pojedynczych graczy, czy też będą w nich wojny między sojuszami, w których mogą zamieszczać wszyscy członkowie?
- co z komentarzami w obu przypadkach? Można komentować w danym temacie, czy tworzone będą specjalne wątki do dyskusji, aby nie tworzyć bałaganu w miejscu z raportami?

Według mnie jeden temat na jednego gracza z jednego świata/jeden temat dla jednego świata, gdzie mogą wszyscy wklejać raporty.
- Sojuszowe to już wyższa półka chyba.
- według mnie jeden temat dyskusyjny na wszystkich, będzie się działo :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Oj, fajna propozycja, głosowałam na tak, ale na pewno trzeba dobrze przemyśleć gdzie to ma być i w jakiej formie :)

Swego czasu na którymś tam świecie miałam podobny temat, gdzie były 3 strony rapków (oj ile musiałam screenów powklejać, bo Potuska jeszcze nie było)...

Tylko przypomina mi się jedna rzecz - jak mnie znienawidził sojusz przeciwnika, że przeze mnie muszą zrobić pełną reorganizację wojsk, bo pokazałam całemu światu, gdzie i co mają :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Dział wiadomo nie będzie przymusowy, a wojska zawsze można ukryć :) Będzie wklejał ten kto chce :)
 
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Dział wiadomo nie będzie przymusowy, a wojska zawsze można ukryć :) Będzie wklejał ten kto chce :)


Można będzie pochwalić się raportem na większą skalę .
2 miesiące temu na Atenach dostaliśmy masówkę jak pewien pan z SI rozbija ogniami 1500 transów :)
Przy okazji można zrobić konkurs na najciekawszy raport jak się komuś będzie chciało :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

pomysł ciekawy, ale dla ułatwienia sprawy innogames by sami mogli dodać w którymś patchu możliwość dodawania raportów na stronach zewnętrznych, ale czy to wypali na ich procesorach
Procesor Intel® Xeon® E5
32 rdzenie CPU
64 GB RAM
4000 GB przestrzeni dyskowej*
 

DeletedUser

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Dopóki nie zmienicie składu personalnego i niektórych punktów regulaminu to gwarantuję wam, że nie ważne jaki dział wymyślicie - będzie świecić pustkami po góra 2 tygodniach (lub będzie drętwy jak nogi kapitana Hooka) . Tak to już tutaj jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Według mnie to wyglądać powinno tak:
Dział - Pochwal się raportem > Zakładki z nazwami światów > Każdy świat dwa tematy Raporty oraz Dyskusje na temat raportów.
Czy coś w tym stylu.
Przyda się,ale jeszcze rozdzielić to na raporty z obrony i raporty z ataku.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Genialny pomysł, zawsze będzie można się pochwalić fajną bitwą :D
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: [FORUM] Nowy dział wojenny

Kiedy można się spodziewać utworzenia tego działu? Jak widzę większość za ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry