zamykają świat...

  • Rozpoczynający wątek witek00
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15386

Guest
Odp: zamykają świat...

Drogi Witku,

jeżeli na danym świecie liczba grających graczy spadnie poniżej 300 zaczyna się odliczanie do jego zamknięcia.
Trwa to miesiąc, po którym to świat zostaje zamknięty dla graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zamykają świat...

Drogi Witku,

jeżeli na danym świecie liczba grających graczy spadnie poniżej 300 zaczyna się odliczanie do jego zamknięcia.
Trwa to miesiąc, po którym to świat zostaje zamknięty dla graczy.

a grać będzie można?
 

DeletedUser

Guest
Odp: zamykają świat...

No jak będzie zamknięty to nie będzie można...
 

DeletedUser19763

Guest
Odp: zamykają świat...

Drogi Witku,

jeżeli na danym świecie liczba grających graczy spadnie poniżej 300 zaczyna się odliczanie do jego zamknięcia.
Trwa to miesiąc, po którym to świat zostaje zamknięty dla graczy.

Tylko że liczba graczy na omi nie spadła poniżej 300!!
 

DeletedUser5

Guest
Odp: zamykają świat...

Tylko że liczba graczy na omi nie spadła poniżej 300!!

Chodzi o aktywnych graczy, nie wszystkie osoby, które występują w rankingu. Jeśli ktoś loguje się rzadziej niż raz w miesiącu, to jego konto nie jest wliczane w pulę 300 graczy wymaganych do zamknięcia świata.

Cytując ogłoszenie:

Drodzy gracze,
Podstawowymi czynnikami, które będą decydować o dalszym otwarciu danego świata są aktywność i liczba graczy na serwerze. Przeprowadziliśmy statystyczną analizę, aby zadecydować kiedy dalsze utrzymywanie świata przestaje mieć sens. Wzięliśmy także pod uwagę, że nieaktywny świat staje się nudny dla wszystkich biorących w nim udział graczy. Podjęliśmy decyzję, że minimalna liczba wynosić będzie 300 aktywnych graczy. Aktywny gracz oznacza w tym wypadku konto, które loguje się na danym serwerze co najmniej raz w miesiącu.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: zamykają świat...

Drogi Witku,

jeżeli na danym świecie liczba grających graczy spadnie poniżej 300 zaczyna się odliczanie do jego zamknięcia.
Trwa to miesiąc, po którym to świat zostaje zamknięty dla graczy.

Ja bym zmienił ten komunikat na inny.

W związku z tym, że nad padliną Omikronu niepokojąco wzrosła liczba much robacznic administracja postanowiła zamknąć go ze względów sanitarnych.
Wszyscy szarakobójcy proszeni są o zgłaszanie się do kabin odkażających przed podjęciem próby na kolejnym serwerze. :rolleyes:

Tak na poważnie to chciałem serdecznie pogratulować Asi, Killerowi i Soulowi. Dobra robota - nie daliście się nudzie i nie skasowaliście kont :) Gratki.

//ciach//

Ps 2. Pozdrowienia od muchy - nowej władczyni Omikronu :D

muchadomowa1.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: zamykają świat...

Witam wszystkich juz po urlopie w bananowym raju ciekawe kiedy nastepne wakacje mi zasponsoruja

szkoda ze zamykaja omikron ale z jednej strony dobrze bede mogl sie skupic na jednym swiecie

dzieki Mg za mile slowa
a tutaj cos odemnie ... :

No to chyba pora na mnie zebym i ja cos napisal
W przemowach za dobry nie jestem co pewnie niektorzy sie o tym przekonali ale cos napisac trzeba nie
wesoly.gif


zaczynajac tutaj gre nie zakladalem ani nie spodziewalem sie ze zajde tak daleko i tak wysoko wszystko to dzieki wam :

podziekowania dla graczy :

nrg2za cala wspolna gre mam nadzieje ze jeszcze gdzies zagramy razem i stworzymy Armageddon
cwaniak.gif


podziekowania dla starej gwardii omikronu :
gregory97 ( z wichrow wojny )
Czarny smoko ( obecnie xxxx ) szkoda ze w polowie gry zakonczyc musiales gre o wiele ciekawiej by bylo napewno
Serenii / straznika piekiel / painelit / Afrrrodyta / kobea / zuzula / aspepla / Alexander000 / ique / tom74 / Goosa /
szakal66 / lykaninvip / babaherod / Mankatoo / Otil / recycel ( lomza ) / marecki1970 /xsim i xsil
skorpion3948 / mariusz2460 / adrianek3 / Myszu Wielki
soulreaver14 / Swiatas12 /

podziekowania dla kropek nie sadzilem na poczatku gry ze zajedziemy az tak daleko : szymons0 i Zuzi40 / lupo123 / colocolo / komandos50 / kamzbyszek i dla wielu innych graczy z kropek co pokonczyli juz gre
uoeee.gif


rowniez podziekowania dla pozostalych sojusznikow : SEMPER FIDELIS i Czarnobyl

jak i wrogow poczowszy od legionu avalonu /galernikow / Polskich lwow egzekutorow / azylu ( nowego )

dla : Crom wielkie podziekowanie i gratulacje ze udalo nam sie wygrac ten swiat

podziekowania nalerza sie tez moim ulubienca ( dla iluzjonist/y i witek/a999 ) to wy tak mnie napedzaliscie do gry

zdrowko-gif-gif


i najwieksze podziekowania dla : mojej kochanej Asi ( OoAsiaoO) ze wytrzymalas ze mna do konca
buzki.gif


jeszcze tak ze 100 graczy bym mogl wymieniac
haha.gif
dzieki ktorym sie tutaj gralo zajebiscie
Zwiedzilem wiele swiatow/serwerow ( okolo 20 ) ale zawsze najbardziej trzymal mnie omikron ze leski sie pojawiaja w slepiach
beczy.gif


mam nadzieje ze jeszcze gdzies sie spotkamy i zagramy razem
wesoly.gif


PS. nadawal killer ten co zawsze przeklina i opierdzielal

tumblr_mpumr5Yaa71sas3dlo1_500.gif


an-ZdrowieF20wasF20wszystkich-ccccccffffffxxxxxx35003-3-2-1-black024.gif


tumblr_mnm0u2PRia1rhua56o1_500.gif


angelina-says-goodbye.gif


 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11623

Guest
Odp: zamykają świat...

nie gram już na żadnym świecie , czasem zaglądam na forum i jak będzie możliwość zagrania wspólnie z ludzmi których wymieniłeś daj mi tu znać pojawię sie jeszcze też wielki dzięki za gre , powodzenia wszystkim
 
Odp: zamykają świat...

ramy mankato na juktas/sie chcesz to wysle tobie zapke na wyspe i pomozemy w rozbudowie nawet baba gra
czarny smoko i otil zaczeli wczoraj adrianek3 jest skorpion3948 marecki jest no oczywiscie moja asia tez jest i wielu wielu innych z huraganem mamy pakt chodz bedzie ciekawie buuuuuuuuuuuu

nrg2 nie dalo rady namowic
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16077

Guest
Odp: zamykają świat...

Czy to dziś ostatni dzień omikronu ?
 
Odp: zamykają świat...

Tak dzisiaj koniec , chciałbym podziękować wszystkim sojusznikom i wrogom za fajna grę ... już taki świat się nie powtórzy :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: zamykają świat...

:rolleyes: To prawda takiego świata już nie będzie
Ale było fajnie
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: zamykają świat...

coś zwlekają z tym zamknięciem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: zamykają świat...

tez mialem przyjemnosc tutaj grac
byl to moj pierwszy swiat
wiec na pewno zostanie w pamieci :)
trzymajcie sie i do zobaczenia! :)
dzieki!
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Re: Odp: zamykają świat...

No i świat został zamknięty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: zamykają świat...

Grałem tutaj rok temu,fajnie było ale musiałem zrobić sobie przerwe ;p
 
Odp: Re: Odp: zamykają świat...

@Lordek gdzie gralas
0dirol.gif


Tak btw to myslalem ze pazdzioch sie pokaze chociaz na sam koniec
0bully.gif

z jednej strony dobrze ze w kon cu azmkneli omikron z drugiej dziwnie tak bez omika
035.gif
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: zamykają świat...

Mój ostatni świat, na którym "poważnie" grałem, więc szkoda trochę :/
podziekowania dla starej gwardii omikronu :
gregory97 ( z wichrow wojny )
Również dziękuję Tobie adrian i wszystkim innym za wspólną grę tutaj ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry