Nowy bóg na świecie wojowników

Jestem na.....

  • taak

    Głosy: 9 40,9%
  • nie

    Głosy: 12 54,5%
  • obojętnie

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser17693

Guest
Proponuje żeby na świat wojowników dodać boga tego co jest na świecie bohaterów Artemidę

Dar natury - tajemniczy wóz z kamieniem pojawia się przed bramą miasta. Chwała Artemidzie!
(koszt: 30 łaski)


Sprawność łowczyni - celność broni dystansowej zwiększa się. Siła rażenia ataku dystansowego rośnie o 15%.
(koszt: 100 łaski)

Iluzja - Artemida rzuca czar iluzji na miasto wroga. Właściciel miasta widzi nadchodzący atak, jednak to tylko złudzenie.
(koszt:260 łaski)

Puryfikacja Oczyszczenie - Artemida uwalnia miasto lub jednostki wojskowe spod działania wszelkich sił boskich (z wyjątkiem ochrony miasta). Wszystkie dotychczas działające zaklęcia zostają anulowane.
(koszt: 200 łaski)

jednostki:
http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Gryf
http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Kalido%C5%84ski_dzik
http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Boski_wys%C5%82annik
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Yy nawet nie rozumiem propozycji. Jeśli chodzi ci o wprowadzenie Artemidy do świata wojowników to to najgłupsza propozycja jaka istnieje. Na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Po co wprowadzać Boga do świata wojowników? Świat bohaterów jest dla tych zasłużonych, więc tam jest tylko Artemida. Oczywiście na nie.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Tylko że świat bohaterów już jest łatwy do zdobycie i tyle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Może i łatwy, ale też potrzeba czasu zanim rozbudujesz swoje pierwsze miasto. Akademię do podboju, wojsko zrekrutować, więc nie mów, że jest łatwy do zdobycia. Punkty walki również trudno zdobyć.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Może i łatwy, ale też potrzeba czasu zanim rozbudujesz swoje pierwsze miasto. Akademię do podboju, wojsko zrekrutować, więc nie mów, że jest łatwy do zdobycia. Punkty walki również trudno zdobyć.

Na knossosie po 5 dniach mieli po 4-5 miast czyli mogli już wchodzić na świat bohaterów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Na knossosie po 5 dniach mieli po 4-5 miast czyli mogli już wchodzić na świat bohaterów

Jak mogli miec po 5 dniach 4-5 miast jak ochronka 5 dni trwa i nie mozna nic przejmowac w tym okresie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

No ale z prędkością świata równą 3. A ja gram na Phi i tam wynosi prędkość 1. Pewnie jeszcze pozłocili oraz całe dnie i noce siedzieli, więc się nie dziw, że mieli tyle miast.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

no to po 6-7 dniach ale i tak łatwo jest zdobyć świat bohaterów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No ale z prędkością świata równą 3. A ja gram na Phi i tam wynosi prędkość 1. Pewnie jeszcze pozłocili oraz całe dnie i noce siedzieli, więc się nie dziw, że mieli tyle miast.

Tak złota mieli mnóstwo to mozna potwierdzić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

To się wcale nie dziw, że po tygodniu mieli tyle miast :) Artemida jest tylko na świecie bohaterów i wątpię, żeby się to kiedykolwiek zmieniło.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Nie musi się zmieniać obojętnie mi nawet
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

A ja jestem na tak. Przydałoby się urozmaicenie i czar, po którym można dostać kamień.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Jestem na nie, Artemida jest na świcie bohaterów i niech tak zostanie po to ona tam jest by świat bohaterów się czymś wyróżniał spośród światów wojowników. Byłbym na tak gdyby propozycja dotyczyła wprowadzenia nowego boga z nowymi czarami(jakich nie mają inni bogowie) i jednostkami mitycznymi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

skoro Artemidę przypisano światowi bohaterów to również jestem za tym by pozostała. Znacznie lepszą propozycją byłoby stworzenie nowego boga wyłącznie dla świata wojowników :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Po co wprowadzać artemidę? może odrazu powiększmy magazyny ,gospodarstwa, świątynie, akademie i sprawmy,że światy bohaterów już kompletnie stracą sens?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Może i łatwy, ale też potrzeba czasu zanim rozbudujesz swoje pierwsze miasto. Akademię do podboju, wojsko zrekrutować, więc nie mów, że jest łatwy do zdobycia. Punkty walki również trudno zdobyć.
Jaaasne, truuuudny do zdobycia.. Kiedys ktos ukradl mi konto na gammie (nawet nie wiem kto, ale nie wnikam)
Niedawno sprawdzalem "jak mu sie wiedzie" na grepostats. Jakies 20 miast, z czego znakomita wiekszosc to podbite miasta opuszczone, podrzedny sojusz... Otóż wszedł on na Achilles. Ma 18 kolonizacji... I 3 miasta:D Podbija miasteczka 800, 1k, rozbudowuje je, az jacys gracze sobie je wezma:D Prawdopodobnie nie stawia oporu. Tak sie zastanawiam jak on wogole wszedl na Achilles, musial zapewne czyscic szaraki albona obronie zdobyl potrzebne PW. Teraz zapewne szpan, jestem superdoswiadczony greposzczak, jestem super. Moim zdaniem trzeba zmienic to, bo akikolwiek noobek moze wejsc na Achillesa... A żeby nie było nic niestosownego, to oczywiscie glosuje na NIE:)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Tak sie zastanawiam jak on wogole wszedl na Achilles, musial zapewne czyscic szaraki albona obronie zdobyl potrzebne PW. Teraz zapewne szpan, jestem superdoswiadczony greposzczak, jestem super. Moim zdaniem trzeba zmienic to, bo akikolwiek noobek moze wejsc na Achillesa...
Zgadzam się z tobą, wymagania które są potrzebne by uzyskać dostęp do świata bohaterów są zdecydowanie za małe, załóż taką propozycję, oczywiście zagłosuję na tak.
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Postanowiłem wyrazić swoją opinię. Mogę się powtarzać, bo nie czytałem wcześniejszych komentarzy.
Artemida jest Bogiem na świecie bohaterów. Dodanie jej do świata wojowników nie miałoby sensu. Dlaczego? Ponieważ obydwa światy nie różniły by się już tak bardzo.
Świat bohaterów jest dla graczy ze świata wojowników takim lekkim wyróżnieniem, na które trzeba zapracować ;D
Krótko mówiąc - jestem na nie.
Jeśli by był to nowy Bóg, czyli ałtor tematu wykazałby się trochę większą kreatywnością i coś wymyślił, uruchomił wyobraźnię, to może bym dał tak ;D

Do tego nie chcę być chamski, ale jest tu złamany 8. pkt regulaminu:
Shannqa napisał:
Czas zakończenia sondy musi posiadać wartość 0, aby sonda nie została zamknięta automatycznie po pewnym czasie
Oraz kilka innych, o których powiadomię właścicieli ;)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Nowy bóg na świecie wojowników

Co tak naprawdę wnoszą nowego propozycje typu, bogów, nowych jednostek, ulepszenia jednostek itd? Prosił bym o troszkę więcej własnego wkładu i wyobraźni. Takie propozycje nic nie zmieniają, bo po co kolejna jednostka bądź zmiana już istniejącej, jeśli jakaś się nie sprawdza to jak widzicie firma InnoGames dała możliwość wypowiedzenia się nad zmiana tego co jest bezużyteczne ale o tym proszę pisać w temacie do tego przeznaczonym czyli TUTAJ. Kolejne propozycje tego tylu będę odrzucał bez większego komentarza, ponieważ nie ma najmniejszych szans na ich wprowadzenie.

Pozdrawiam,
Red Slayer
 
Status
Zamknięty.
Do góry