Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Co o tym sądzicie ?

  • Tak

    Głosy: 25 75,8%
  • Nie

    Głosy: 2 6,1%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 6 18,2%

  • W sumie głosujących
    33
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser15040

Guest
Moją propozycją jest zwiększenie modułu "Notatki".
Aktualnie maksymalnie można wpisać 500 znaków.
Nie wiem jak inni, ale ja dosyć często korzystam z "Notatnika" i 500 znaków jest to dla mnie zdecydowanie za mało.
Myślę że rozszerzenie pojemności do 2 lub 3 tys. znaków nie byłoby takim złym pomysłem.
Co o tym myślicie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

potem znajdzie się ktoś dla kogo 2-3k będzie mało :) jak dla mnie notatnik powinien być notatnikiem a nie ogromną księgą, ale ponieważ może komuś propozycja pomóc, to zagłosowałem na obojętne zamiast przeciwko.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Jestem za. Podczas aktywnej walki mam zapisane tam ataki skąd, gdzie, kto i jak.
Większy notatnik się przyda na pewno :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Ja głosuję za.Do notatnika wpisuję podziękowania,a gdy atakowane jest kilka miast,to zmieścić podziękowania jest ciężko.
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

potem znajdzie się ktoś dla kogo 2-3k będzie mało :) jak dla mnie notatnik powinien być notatnikiem a nie ogromną księgą, ale ponieważ może komuś propozycja pomóc, to zagłosowałem na obojętne zamiast przeciwko.

500 znaków to za mało nawet jak na notatnik. Przy organizowaniu czy przygotowywaniu się do większej akcji jest stanowczo za mało miejsca. Nie wspominając innych rzeczach jakie się w nim znajdują. A rozszerzenie go o 2k znaków będzie wystarczające. Gra ciągle sie rozwija. Jeszcze nie raz ta sama kwestia będzie zmieniana więcej niż raz.

Lub posiadając kilkadziesiąt miast trzeba notować co gdzie się wysłało na wsparcie. Ja na przykład używam do tego exela bo notatnik nie wyrabia. Ale nie będę latał z pendrivem od kompa do kompa żeby go zawsze mieć a notatnik jest zawsze pod ręką. Chodzi mi o wsparcia stałe tak żeby zapisać i mieć to na widoku. Zarządcy również używam.

Tak więc zwiększenie go do 2-3k ułatwi nam życie i organizację gry.

Jak najbardziej za!.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Jestem za, skoro ma to pomóc innym osobom. Rzadko korzystam z notatnika, ale czasem zapisuję tam ile i w jakim mieście muszę zbudować woja.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

jestem za ;) Jestem zalozycielem sojuszu i organizuje akcje ofensywne wiec czesto osiagam limit ;(
 

DeletedUser15040

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Ja na przykład używam do tego exela bo notatnik nie wyrabia. Ale nie będę latał z pendrivem od kompa do kompa żeby go zawsze mieć a notatnik jest zawsze pod ręką. Chodzi mi o wsparcia stałe tak żeby zapisać i mieć to na widoku. Zarządcy również używam.

Tak więc zwiększenie go do 2-3k ułatwi nam życie i organizację gry.

Jak najbardziej za!.

Ja też korzystam z excela, ale w excelu niestety nie wrzucisz miast w bbcodzie :/
Możesz sobie wrzucić co najwyżej nazwy miast.

A wiadomo jak ktoś jest sprytny to przy atakowaniu wystarczy że pozmienia nazwy wiosek i jest już pozamiatane :/
 
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Ja też korzystam z excela, ale w excelu niestety nie wrzucisz miast w bbcodzie :/
Możesz sobie wrzucić co najwyżej nazwy miast.

A wiadomo jak ktoś jest sprytny to przy atakowaniu wystarczy że pozmienia nazwy wiosek i jest już pozamiatane :/


Głosuję na tak , ale co do nazw miast:
Bbcode działa w ten sposób ,że w nawiasach nie jest nazwa tylko cyferka .
Można wpisywać wszystko do notatnika .
Wyciąć i wkleić do notatnika na komputerze ,a jeśli chcesz sprawdzić bbcode to kopiujesz wklejasz do wiadomości prywatnej i dajesz podgląd. Wklejanie zajmuje 15 sekund ,a miejsce w notatniku jest wolne.Jednak zawsze lepiej po prostu kliknąć na ikonkę i wszystko na tacy /
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Ja rzadko korzystam z notatnika ale czasami się przydaje i naprawde jest mały a 2-3k to już coś :)
więc głos na tak
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Równiez często korzystałem z notatnika i może nie tyle "wielkość" kartki wydawała mi się za mała, co jej pojedyńczość. Także głos na tak.
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Kiedyś korzystałem więcej z notatnika, ale właśnie z pojemności ograniczyłem korzystanie z niego. Jestem za.
 
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Też zawsze brakowało mi miejsca w notatniku. Wówczas korzystałam z jakiegoś ukrytego tematu na forum sojuszu np. przy organizowaniu akcji czy szablonach wiadomości. Gorzej jak chciałam coś mieć tylko dla siebie - wówczas w ruch szedł notatnik i kopiowanie tekstu. Jednak z programami zewnętrznymi jest ten minus, że bb-code tam nie działa i nie widać go tak ładnie jak w grze. Gdyby notatnik był większy, na pewno byłby przeze mnie bardziej wykorzystywany. Głos na tak.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Jestem za korzystam z notatnika i staram się utrzymywać w nim porządek :) dla mnie jest wystarczające 500 znaków ale byłoby lepiej gdyby pojemność notatnika była większa.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Jestem na tak, chodź nie używam prawie nigdy notatnika. Mam tam takie ''badziewia'' jak regulamin sojuszu, co zrobić, aby kolejny raz dostać Heroicznego Stratega itp :D Ale zagłosuję mimo to za.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Zwiększenie pojemności "Notatnika"

Propozycja wprowadzona :).
Limit został zwiększony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry