TOP 15 sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Wiewior93
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

tak tak bezimienny Inteligencja poprostu od ciebie emanuje na cały świat Knossos :p kim ty jesteś żeby pisać o czyimś poziomie ? poprostu jesteś tchórzem bałeś się żeby cię nie zjechali i uciekłeś podkulając ogon :p znawco klawiatury :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

Panowie - spokojniej proszę.
Osobiste wycieczki na FO sytuacji na świecie nie zmienią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

tak tak bezimienny Inteligencja poprostu od ciebie emanuje na cały świat Knossos :p kim ty jesteś żeby pisać o czyimś poziomie ? poprostu jesteś tchórzem bałeś się żeby cię nie zjechali i uciekłeś podkulając ogon :p znawco klawiatury :D


Jajecznica mimo swoich butnych zapowiedzi o założeniach z początku servera w strachy przed zjechaniem połączyła się z ===Angels From Hell=== które zaczynało was atakować. Więc to co piszesz to zwykła obłuda.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

Wiesz... mi tam ta wycieczka do syriusza wyszła na dobre, ciekawie nadal jest, a nawet dyplomatę i rekrutanta dostałem =}
No dobra, posłuchajmy się sisi i zakończmy tę dyskusję, bo jeszcze na knossos wbije i nam wszystkie miasta wyczyści =}
 
Odp: TOP 15 sojuszy

Wiesz... mi tam ta wycieczka do syriusza wyszła na dobre, ciekawie nadal jest, a nawet dyplomatę i rekrutanta dostałem =}
No dobra, posłuchajmy się sisi i zakończmy tę dyskusję, bo jeszcze na knossos wbije i nam wszystkie miasta wyczyści =}



Sisi raczej deffowcem jest , bo ją można albo bardzo lubić albo nienawidzić :)
Dyskusji nie kończcie tylko by była bez wzajemnego obrażania się , bo jak wszyscy tutaj przestana pisać to FO Knosos będzie wyglądało tak jak Efezu i Delf
 

DeletedUser19781

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

Wiesz... mi tam ta wycieczka do syriusza wyszła na dobre, ciekawie nadal jest, a nawet dyplomatę i rekrutanta dostałem =}
No dobra, posłuchajmy się sisi i zakończmy tę dyskusję, bo jeszcze na knossos wbije i nam wszystkie miasta wyczyści =}
Tak bo najlepiej jak się zmienia sojusz jak rękawiczki...
Dali ci żebyś nie spieprzył od nich :rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

No dobra, posłuchajmy się sisi i zakończmy tę dyskusję, bo jeszcze na knossos wbije i nam wszystkie miasta wyczyści =}
Nie, nie, nie - dyskusja jest jak najbardziej wskazana, tylko nieco przyhamować z ostrością słów trzeba, bo niedługo zaczniecie się tu w brzydki sposób wyzywać ;)

Sisi raczej deffowcem jest , bo ją można albo bardzo lubić albo nienawidzić :)
Dyskusji nie kończcie tylko by była bez wzajemnego obrażania się , bo jak wszyscy tutaj przestana pisać to FO Knosos będzie wyglądało tak jak Efezu i Delf

A te słowa popieram w całości :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

Jajecznica mimo swoich butnych zapowiedzi o założeniach z początku servera w strachy przed zjechaniem połączyła się z ===Angels From Hell=== które zaczynało was atakować. Więc to co piszesz to zwykła obłuda.

i kto to mówi ? uciekłeś do adhd od nas :) razem z kromusem :) który obraża graczy :) zreflektuj swoje słowa :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

wyhamuj trochę z emotkami =}
a co do słów coobrasa,to nie sądzę... po prostu, gdy były wybory na radę ,zgłosiła mnie rzesza moich znajomych,którzy byli w sojuszu i jakoś tak wypadło... =}

ps. sisi wierzę ci ,ale tak czy tak, ja byłem grzeczny,jestem grzeczny i będę grzeczny i nie ma żadnych powodów, żeby dawać mi bana =}
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

i kto to mówi ? uciekłeś do adhd od nas :) razem z kromusem :) który obraża graczy :) zreflektuj swoje słowa :)

Ja uciekłem??? :):) Jasne, masz rację ale... Uciekłem nie do adhd tylko z jajecznicy a to różnica i doskonale wiesz w jakich okolicznościach i po jakich dyskusjach na forum więc się nie ośmieszaj o ile bardziej się da w tej kwestii:D Jak można pokazywać to prywatne wiadomości to z chęcią pokażę błagalne wiadomości żebym wrócił w tym i od Ciebie :) Pamiętasz??? czy może pamieć nie ta?? :p Zaraz napisze do admina i jak pozwoli pokazać priv to na kogo wyjdziesz???:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

wstawiam tą wiadomość :D powiedź gdzie tu jest słowo błagam ? bo nie widzę

// ciachnięty cytat z prywatną rozmową
chrycho13
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

inteligentny człowiek umie czytać ze zrozumieniem. Tobie kolego to nie wychodzi jak widać. Czy ja napisałem ze błagałeś? Czy że forma wiadomości była błagalna, bo jak widać wyżej taka jest;) naucz się czytania ze zrozumieniem. A i to co teraz pokazałeś jest zaprzeczeniem Twych własnych słów ze ja uciekłem do adhd:) chyba kolega gubi się w zeznaniach:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

Hm...
Czy obie strony wyrażają zgodę na publikację wyżej umieszczonej treści?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

No i luz, to dyskutujcie grzecznie dalej :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

czytanie ze zrozumieniem :D jak w/w odpisałem ok twoja decyzja :) więc gdzie tu błagalna forma ? jedna wiadomość żebyś wrócił i nic więcej a ty pisałeś o ( błagalnych wiadomościach ) :) tylko szczury uciekają z tonącego okrętu :) ale jak widzisz podnieśliśmy się i jeszcze powalczymy :) inteligencie:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

czytanie ze zrozumieniem :D jak w/w odpisałem ok twoja decyzja :) więc gdzie tu błagalna forma ? jedna wiadomość żebyś wrócił i nic więcej a ty pisałeś o ( błagalnych wiadomościach ) :) tylko szczury uciekają z tonącego okretu :) ale jak widzisz podnieśliśmy się i jeszcze powalczymy :) inteligencie:p


wracaj do nas szacha już nie ma stworzymy ten sojusz od nowa wysyłam ci zapka imam nadzieję że wrócisz ?

hlip, hlip ... masz rację to co napisałeś to normalna forma a nie błagalna :p
wracaj, oj wracaj... :D
Wole być szczurem zdaniem takich jak Ty, niż sojusznikiem takich jak Ty:)
A nie tylko Ty pisałeś do mnie żebym wrócił;)

Inteligencie??:) ja co najwyżej jestem przeciętny.
Czyż by nerwy puszczały? próbujesz w grzeczny sposób obrazić?? popatrz.. nie wychodzi Ci:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

:D:D:D tak graj z kromusem :D który prosił hasycza o to żeby przeszedł do was jak was pojechał :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

:) szkoda słów i klawiatury. Choć, czekaj!!!
kromus prosił, hasycz nas pojechał. Teraz zweryfikujmy.
Kromus stracił małego offa z jednej osady + trochę naszego def.
Hasycz stracił 3 offy bodajże.
Hasycz stracił ognie u mnie wszystkie, jak kilka birem.
Jajecznica straciła 2 osady, adhd zyskało 2 osady.
Ja w pare dni na 2 waszych graczach nabiłem 8k punktów(16k dzięki bonusowi), wy na mnie niecały 1k.

Masz racje, chyba walne restart bo sobie nie radzę;( Liczby nie kłamią, to my w tej walce przegrywamy...
 

DeletedUser19902

Guest
Odp: TOP 15 sojuszy

:D:D:D tak graj z kromusem :D który prosił hasycza o to żeby przeszedł do was jak was pojechał :D

Niech Hasycz pokażę tą wiadomość !? Nie prosiłem go żeby przeszedł! Popisałem z nim chwilę i sądzę że będzie godnym przeciwnikiem i będzie dobra zabawa, Ale ty przecież wiesz lepiej GURU. ps. Pojechał hmm Tak bywa że strata 1 zagrody wiąże się na tym etapie z przegrana na całej lini. :D
 
Do góry