Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Moja opowieść zdaje mi się strasznie długa i nie wiem, czy mam ochotę ją spisywać :)
 

DeletedUser19815

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Pochwal się :)
W końcu mam coś do czytania ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

nie wiem jak to wyglada...
dalej jakies koslawe rapki wskakuja :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

to moze nie jest tak zle :p
bo ja mam 19.11 :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

te 90k lądu to lajtowo skosiliśmy swoim lądem, więc nie pierdziel głupot, no chyba, że jesteś już przekonany, że straciliście miasteczko;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

muli te raporty strasznie, dopieo 7 ataków z 62 weszło, a jest 34 minuty po ataku!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

90 k lądu to chyba spoczywa na dnie.
Widać że poszliście na całość,:D sporo def. poszło w atakach.:D
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Muzajos, jeszcze nic nie wiadomo co się zdarzyło, takie serwery gwarantują nam szanowne grepolis, a kasiore to na wszystkim czepią
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Masz rację muli jak diabli przepadło z 20 parę min. gry.
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

19:04:57- na dno idą pierwsze 7 transów, więc ląd bardzo ruszony, a potem jeszcze sporo ataków, jeżeli Wam kliny żadne nie weszły to jest wszystko jasne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No wszystko jasne... dalej się topicie:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gratulacje :D
Jednak mi zamuliło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No miały wchodzić tylko, że serwery padły ;)
Nie istotne w tym momencie.
Wygraliście ten świat.
Ze swojej strony mogę jeszcze raz pogratulować.
Fajnie się grało przez te prawie 1,5 roku i czas się żegnać.
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No, no, widzę, że niezła akcja była dzisiaj na Chi :) A dla mniej wtajemniczonych - kto komu wbijał kolona i gdzie?:D
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Liete czy jesteś kobietą? Bo nie wiem czy mogę odpowiadać na pytania gdzie ten kolon wszedł :) i kto go wbijał :)
długo by opowiadać, prawie półtora roku się tu bawiliśmy, po różnych perypetiach pozostały na koniec 2 potężne sojusze: Demoniczna Camorra ( kiedyś demony wojny i camorra ( w tym Bohema) jako osobne sojusze + nie zawarte w nazwie część Dragon+ Strażnicy Miecza) oraz Semper Invicta ( połączenie chyba 4 konkretnych sojuszy), wynik 4:3 w cudach szybko przechylony na korzyść Demonicznej Camorry (6:1). 3 miesiące przygotowywaliśmy się do tej akcji, aż wreszcie nastało konkretne uderzenie. O 19:05 z groszami miały wejść około 17 kolonizatorów, na rapki czekaliśmy do 20.15?- jakoś tak. W konsekwencji wyspa z cudem została odbita, a My (Demoniczna Camorra) może powoli świętować zwycięstwo świata CHI!!! Brawo dla naszych ludzi za pełne zaangażowanie w tą akcję, brawa również dla przeciwników, którzy również stawiali konkretny upór, dziękuję za walkę na poziomie! Pozdrawiam, ŁYsy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Siema, czy wiadomo o której było przejęcie? jak widzę, że wsparcie, które wysłałem na 19.00 wspiera gregorka, to wychodzi mi, że w sumie lepiej było od razu rzucać monetą, a nie męczyć się przez 1,5 roku i udawać grę strategiczną

Gratulację dla DC za organizację akcji, niestety o serwerach niczego dobrego powiedzieć nie można.
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Liete czy jesteś kobietą? Bo nie wiem czy mogę odpowiadać na pytania gdzie ten kolon wszedł :) i kto go wbijał :)
Tak, kobietą :p
3 miesiące przygotowywaliśmy się do tej akcji, aż wreszcie nastało konkretne uderzenie. O 19:05 z groszami miały wejść około 17 kolonizatorów, na rapki czekaliśmy do 20.15?- jakoś tak. W konsekwencji wyspa z cudem została odbita, a My (Demoniczna Camorra) może powoli świętować zwycięstwo świata CHI!!!
No to ładnie, niezła mobilizacja :) Gratulacje dla zwycięzców i brawa dla obu stron za dobrą walkę :)
 
Do góry