Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

I tak z dnia na dzień, z godziny na godzinę, z minuty na minutę, z sekundy... no dobra, kurczę, o co mi chodziło?... Ano tak! Nagle okazało się, że dwóch, czy trzech graczy nie jest w stanie wypełnić zapotrzebowania na poziom. A budowa poziomu trwa doby! I nastąpiła frustracja. Co niektórzy, wliczając piszącego to, dostali z rana niezły opieprz od naszej miłej Księżniczki Elżbiety, co pogłębiło jeszcze bardziej frustrację. Zresztą widać: linia pod linią używam tego samego słowa, którego to nie do końca rozumiem...

W efekcie lider rankingu budowy cudów o ironicznej a na pewno mylącej nazwie Vision of Destruction w dalszym ciągu króluje, ale chyba słanie surowców o 3 lub czwartej nie do końca mu odpowiada, bo stawia na trzy super cuda: Wiszące Ogrody Semiramidy, posąg Zeusa i Kolosa Rodyjskiego, na którego jak głosi legenda potrzeba 900 wozów surówki. Co z Latarnią? Surki niestało? Artemidzie też się narażacie.

Cosa Heliosa chyba uznała, że nie warto siedzieć po nocach i paradować przy śniadaniu z odciskiem klawiatury na policzku. Można powiedzieć falstart, ale fakt faktem aż 4 cuda na poziomie 6, w tym Świątynia Artemidy i Piramidy porzucone przez VoD. W zasadzie to oni powinni przewodzić, bo maja przecież tyle samo punktów rankingowych (32) co VoD, a alfabet jest po ich stronie, ale niestety decyduje tu pewnie liczba punktów a tej jest o 0,7M mniej.

Triarii konsekwentnie realizuje swą politykę powolnego "trzeciego" z kolei i kompletuje poziomy tych cudów, które u dwóch pierwszych jakby zwolniły, A może to tylko chwilowy przestój, aby złapać oddech jak w samochodach z turbo-dieslem i pomknąć jak rakieta do przodu.

Synergia krystalizuje swoje poglądy i stawia na trzy cuda, w kończeniu poziomów których cały czas przewodzi.

No i APS zamykający pierwsza piątkę. Podejmuje wyzwanie i buduje piramidy, które Synergia tak lekkomyślnie porzuciła.

I tu można powiedzieć, że kończą się szóstki, choć Katharsis ma jedną w pozycji, którą zajmuje. Ale w ciągu nocy wiele może się zmienić.

Szczęśliwa siódemka okupowana przez Czarną Kompanię, co może być Black Horsem Ery Cudów. Ale z ta Artemidą muszą się jednak pośpieszyć.

I Vikingowie stawiający na jeden super-cud, Artemidę. Jak pokazuje doświadczenie innych światów - kto ma Artemidę ten wygrywa, a jeszcze dodatkowo na Achillesie... No dobra, to w innej bajce.

Feniks Reaktywacja także stawiają na jeden super-cud. No przecież nie mogą być gorsi od ich odwiecznych rywali, Vikingów. I tym jednym, jedynym cudem super ma być świątynia Artemidy w Efezie. Tylko czy mają Efez?

Puniccy piraci w zajadłej walce przeciw ACTA stawiają latarnię, aby mogła pokazać świetlaną przyszłość. tylko muszą się pośpieszyć nieco.

Wędkarze, faworyt wielu. Wczoraj ruszyli z drugim cudem. Jeszcze ze dwa tygodnie i zaczną wszystkie 7. No chyba, że wcześniej zużyją srebro na ciężarki do wędek...

No i na końcu Niezłomny i jeszcze Victorum, pierwszy na tym świecie Władca Wyspy. W końcu uzbiera i on na drugi poziom i zbuduje fundamenty wielkiej świątyni.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A tak z innej beczki, ktoś tu zarzucał Marcie, że ma zamiar przejmować opuszczone miasta Triarii, ale na razie widzę, że to gracze Triari wielcy wojownicy przejmują opuszczone miasta po Protektorach i N.K. :D
vanitas vanitatum et omnia vanitas
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czucz o co chodzi w relacjach Ty jarekan? Ciagle.jest na Twoich ustach
To juz nudne sie robi wiec wyjaw w koncu ten sekret. Bo cos jest.na rzeczy
I odnosze wrazenie.ze dazyles do tego by ktos spytal.haha no to jestem;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A APS.V to przepraszam co robi ? Jeden cud budują i ich właśnie Triarii dogoniło, które buduje 4 cuda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A APS.V to przepraszam co robi ? Jeden cud budują i ich właśnie Triarii dogoniło, które buduje 4 cuda

kłócą się z synergią zapewne :) dlaczego budują im piramidę skoro oni (s) chcą ją skończyć :)
kto wie :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

kłócą się z synergią zapewne :) dlaczego budują im piramidę skoro oni (s) chcą ją skończyć :)
kto wie :)

Jak byśmy chcieli ją skończyć to byśmy ją mieli aktualnie co najmniej na 5 poziomie a nie na 3 z możliwością przesyłu surowców których nie przesyłamy. Także raczej nie typuj kto co chce kończyć bo najlepiej nie idzie Ci to:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No i Heliosa ciągnie piramidę, proszę proszę
Ciekawe u kogo wyświetli się dzisiaj pierwsza 7
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbif skomentowalem to zartobliwie :) wiec jesli nie rozumisz aluzji to lepiej sie nie wypowiadaj :)
twoje zdanie sie tu nie liczy :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbif skomentowalem to zartobliwie :) wiec jesli nie rozumisz aluzji to lepiej sie nie wypowiadaj :)
twoje zdanie sie tu nie liczy :)

Nie wstydz sie swoich glupot. Każdy czasem je popełnia. Troche dystansu do siebie. Nie musisz mi się spodwiadać i żartem brak logicznego myślenia tłumaczyć.

A od ustalania kogo zdanie sie liczy a kogo nie liczy jesteś ostatni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie wstydz sie swoich glupot. Każdy czasem je popełnia. Troche dystansu do siebie. Nie musisz mi się spodwiadać i żartem brak logicznego myślenia tłumaczyć.

A od ustalania kogo zdanie sie liczy a kogo nie liczy jesteś ostatni.

wybacz ale ci ustąpię. nigdy nie kłócę się z "mądrzejszym" od siebie :) lubisz mieć swoje zdanie więc je miej :)
ja też je wyraziłem :) a ty je zaraz podważasz...a od tego nie jesteś :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wybacz ale ci ustąpię. nigdy nie kłócę się z "mądrzejszym" od siebie :) lubisz mieć swoje zdanie więc je miej :)
ja też je wyraziłem :) a ty je zaraz podważasz...a od tego nie jesteś :)

Napisałeś że SYnergia chce konczyc piramidy i moze przez to APS sie z nią kłóci. Logicznie myślac jak mamy piramide na 3 poziomie i nie slemy surowcow to raczej nie konczymy. Logicznie nie pomyslales tylko glupote palnąłeś. A że później to żartem tłumaczysz to już wiesz...
Nawet jeśli żart to widze każdy się uśmiał. Przedni.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

który sojusz przegra:wiadomo:)
ładnie S kolos rośnie,akurat tego jednego cudaka lepiej skończyć,bo głupio wygląda bez głowy
paluszkiem.gif
,więc gratki
colossus_of_rhodes_small.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dzięki Helpolis, podsunęłaś mi temat na dzisiejszy odcinek. ;)

Ani nuty sarkazmu...
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Moje typy to:

VoD - Kolos i Latarnia
CH - Zeus i Ogrody
Triarii - Grobowiec
Katharsis - Piramidy
Black Kompany - Artemida

Ciekawe jak potem ułożą się koalicje i kogo będą kusić by pomagał przy rozwalaniu już wybudowanych cudów ;-)
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Moje typy to:

VoD - Kolos i Latarnia
CH - Zeus i Ogrody
Triarii - Grobowiec
Katharsis - Piramidy
Black Kompany - Artemida

Ciekawe jak potem ułożą się koalicje i kogo będą kusić by pomagał przy rozwalaniu już wybudowanych cudów ;-)

Form, nie doceniasz "S" ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Piramidę wybuduje Synergia, to już omówiliśmy
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Synergia w trzech cudach prowadzi ale formiones już prędzej wyobraża sobie cuda wybudowane przez Triari, Black Kompany czy Katharsis, które przegrywają dokładnie wszystko dokładnie z każdym. Nie ma to jak rzetelna ocena obiektywnego obserwatora;)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czyli wszyscy poblokowani.Pat w pierwszym rozdaniu.
szok.gif
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Form, nie doceniasz "S"

Nie bez powodu, sam zobaczysz.

Synergia w trzech cudach prowadzi ale formiones już prędzej wyobraża sobie cuda wybudowane przez Triari, Black Kompany czy Katharsis, które przegrywają dokładnie wszystko dokładnie z każdym. Nie ma to jak rzetelna ocena obiektywnego obserwatora

No cóż, za tydzień będę śmiał z tego posta.
 
Do góry