Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie podpuszczaj mnie Kundellesny, bo EC kiedyś się skończy a wtedy zrealizuję plan Jarekana, no może nie tak jak on chciał, czyli doprowadzę do oczyszczenia M63 z czerwonych.

Najpierw musisz duzo mleka wypic aby sobie slotow nastrugac ;)
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie podpuszczaj mnie Kundellesny, bo EC kiedyś się skończy a wtedy zrealizuję plan Jarekana, no może nie tak jak on chciał, czyli doprowadzę do oczyszczenia M63 z czerwonych.
Łatwo powiedzieć skoro Kundel nie ma tam ani jednego miasta:p
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Człowiek sobie jaja robi, a tu go traktują śmiertelnie poważnie, ludzie wyluzujcie, bo żyłka któremu strzeli i dopiero będzie ambaras:D
A tak ogólnie piszę sobie co by postów nabić od co:cool: Dobrej nocy wszystkim życzę.
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

czucz2 potańcz jeszcze trochę w Twoich miastach i Cię TVN zaangażuje do "tańca z gwiazdami"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Człowiek sobie jaja robi, a tu go traktują śmiertelnie poważnie, ludzie wyluzujcie, bo żyłka któremu strzeli i dopiero będzie ambaras:D
A tak ogólnie piszę sobie co by postów nabić od co:cool: Dobrej nocy wszystkim życzę.

jedni maja "cochones" inni muszą sobie je robić:)

czucz2 mama woła, że rano do gimnazjum trzeba zaiwaniać?

A tak ogólnie piszę sobie co by postów nabić od co:cool

z koleżanką z soja idziesz na ilość?
jak z offem kiepsko to i warto popyszczyć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widze ze koledzy skacza sobie znowu do gardełek, a tak naprawdę w kazdej chwili gracze CH i S będą mogli zakonczyc ten wolny swiat i go wygrac. Co by się Vod i Triari nie robilo, ile atakow nie przeprowadzilo, wspolna pogawedka Kakudo z Scypionem zakonczona fuzja Cosa Heliosa z Synergia i po zawodach moi drodzy. A jeśli by przypadkiem udałoby się im stracic jeden z ich cudow to zawsze aps stoi w odwodzie.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Alex czyżbyś to znał z własnego doświadczenia??? Coś pilny z Ciebie uczeń bo i w niedziele do szkoły chodzisz:)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widze ze koledzy skacza sobie znowu do gardełek, a tak naprawdę w kazdej chwili gracze CH i S będą mogli zakonczyc ten wolny swiat i go wygrac. Co by się Vod i Triari nie robilo, ile atakow nie przeprowadzilo, wspolna pogawedka Kakudo z Scypionem zakonczona fuzja Cosa Heliosa z Synergia i po zawodach moi drodzy. A jeśli by przypadkiem udałoby się im stracic jeden z ich cudow to zawsze aps stoi w odwodzie.
Tak zróbcie.Co z ludzmi co budują cudaki?
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widze ze koledzy skacza sobie znowu do gardełek, a tak naprawdę w kazdej chwili gracze CH i S będą mogli zakonczyc ten wolny swiat i go wygrac. Co by się Vod i Triari nie robilo, ile atakow nie przeprowadzilo, wspolna pogawedka Kakudo z Scypionem zakonczona fuzja Cosa Heliosa z Synergia i po zawodach moi drodzy. A jeśli by przypadkiem udałoby się im stracic jeden z ich cudow to zawsze aps stoi w odwodzie.


TAK, TAK niech tak robia proszeeeeeeee HAHAHA
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zróbcie w sojuszu miejsce dla czucza:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Głosuję za tym aby dla CZUCZ2 znalazło się miejsce w tym sojuszu po Fuzji :)
 

DeletedUser18393

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widze ze koledzy skacza sobie znowu do gardełek, a tak naprawdę w kazdej chwili gracze CH i S będą mogli zakonczyc ten wolny swiat i go wygrac. Co by się Vod i Triari nie robilo, ile atakow nie przeprowadzilo, wspolna pogawedka Kakudo z Scypionem zakonczona fuzja Cosa Heliosa z Synergia i po zawodach moi drodzy. A jeśli by przypadkiem udałoby się im stracic jeden z ich cudow to zawsze aps stoi w odwodzie.

napisał aegan i stał się cud
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Cóż to jest zwykłe pomówienie,nikt się u Nas nie czai na graczy akademii,jak w każdym sojuszu gracze kończą i rozdają miasta.Może o czymś nie wiem?
Napisałem to, mając w pamięci co działo się z graczmi dotychczasowych akademii TBK oraz słabszymi graczmi VINI. Na razie nie ma podstawy twierdzić, że graczy Triarii 2 czeka inny los.
Twoim zdaniem....
a więc wspólna walka przez prawie 365 dni to nic... spoko, było powiedzieć, że musi upłynąć dekada
Jeśli już to 200 dni. Współpraca owszem była, ale w ograniczonym zakresie, dzieliliśmy 1-2 zakładki.
ile buntów sam wbiłeś? Jakoś nigdy nie byleś w stanie nic przedstawić:) do tego pierwsze rozmowy zostały przerwane, a w tym czasie wykorzystałeś okazję tworząc fuzję z sojuszem COSA, ale tego nikt akurat nie ma CH za złe.
Ile buntów wbiłem, to możesz spytać swoich obecnych kolegów z byłego TBK-a, twoja idea wrzucania wszystkich buntów całej koalicji w jedną zakładkę powodowała niezwykły chaos i byłem od początku jej przeciwny. Jeśli zapomniałeś daty ostatnich akcji naszej starej koalicji, to wystarczy, że sobie przejrzysz moje odznaki agresora, bodaj raz mi ją odebrałeś w dniu akcji.
skoro nasza wartość bojowa jest równa 0 to pewnie wkrótce rozbierzesz Kojota ze wszystkich miast bo on ma tylko ego... chyba, że rzucasz słowa bez pokrycia
Odnośnie kojota, to chodziło mi o jego wypowiedź przed naszym pożegnaniem, w której ujawnił swoje prawdziwe ja. Ciesze się, że nie mam już przyjemności z kimś takim dzielić zakładek. Może atakować potrafi, ale liczą się też inne aspekty.
nie tylko grozisz, ale i wykonasz plan w 100%?
nie chciałbym, żeby ktoś na tym forum nazwał Cię potem kłamcą, jak wielu do tej pory zostało niesłusznie tak nazwanymi
Jeśli będę miał na to czas, to istotnie zamiast nabijać punkty czołówce Waszych graczy, będę dążył do eliminacji słabych ogniw w Waszym sojuszu.

Czytając te Wasze wypowiedzi tutaj, mam wrażenie, że już pewnie założyliście w Triarii loże szyderców, w tym jesteście wyjątkowo dobrzy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie wiem z kąd ty takie śmieszne informacje bierzesz. Akurat na Bizancjum nigdy TBK nie miało Akademii.

Bunty owszem wbijałeś ale komu? jakoś buntów od ciebie sobie nie przypominam więc musiało być ich mnogo.

Widze czas pokazuje jak wysoko COSA ceni sobie koalicjantów.

Ciekawe co za jakiś czas tutaj napiszesz o APS :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Napisałem to, mając w pamięci co działo się z graczmi dotychczasowych akademii TBK oraz słabszymi graczmi VINI. Na razie nie ma podstawy twierdzić, że graczy Triarii 2 czeka inny los.

.
Co za bzdury "tebekaoznawco"?TBK nigdy nie miało Akademii.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

...a tak naprawdę w kazdej chwili gracze CH i S będą mogli zakonczyc ten wolny swiat i go wygrac. ...wspolna pogawedka Kakudo z Scypionem zakonczona fuzja Cosa Heliosa z Synergia i po zawodach moi drodzy. A jeśli by przypadkiem udałoby się im stracic jeden z ich cudow to zawsze aps stoi w odwodzie.
Ktoś ma w sojuszu równych i równiejszych i słaczy surowców z innych soi co tortu nie posmakują.My?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

rozmowy,kłótnie...każdy chce postawić na swoim...budowa dobiega końca i teraz prowokacje do ataku na cudak...właśnie kto.... kto pierwszy będzie chciał innemu sojuszowi odbić cudaka:confused:
ps
zauważyłem tutaj ORMO-wca który wyszedł z lasu i nie zauważył ze komuna się skończyła ale niektórzy donosicielstwo mają we krwi :(
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widze ze koledzy skacza sobie znowu do gardełek, a tak naprawdę w kazdej chwili gracze CH i S będą mogli zakonczyc ten wolny swiat i go wygrac. Co by się Vod i Triari nie robilo, ile atakow nie przeprowadzilo, wspolna pogawedka Kakudo z Scypionem zakonczona fuzja Cosa Heliosa z Synergia i po zawodach moi drodzy. A jeśli by przypadkiem udałoby się im stracic jeden z ich cudow to zawsze aps stoi w odwodzie.

zapraszam każdego gracza CH i S by przypłynęli i odebrali mi miasto na cudaczku hehe.

widzę że dawny główny koalicjant CH, APS już idzie w odstawkę bo wielka Synergia zrobi fuzję...
chciałbym to zobaczyć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Aegan, który na tym serwerze nawet nie gra napisał, że istnieje taka możliwość CH+S, o czym w sumie każdy wie, to od razu Triarii zaczęło nagonkę, która pokazuje jak się boją tej możliwości.
Na ich szczęście jednak CH szanuje zarówno wkład swoich graczy w budowę cudów, jak i jedynych sojuszników, którzy zostali w koalicji - APS. Co oczywiście nie przeszkadza w tym, żebyśmy z Synergią współpracowali ku szkodzie naszych wspólnych wrogów.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A odbicie cudaka na ty świecie wygląda tak:
Kod:
[font=Courier New][b](06.10.2013 07:22) dzeta (adasko159) atakuje miasto KOSTKOWO[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]dzeta[/b] [b]adasko159[/b] [b]APS.VA 2[/b] Morale: 100% Szczęście: 13 %
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=A2.C1[/img]
    3    44 
[color=#b50307]    3    44 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]KOSTKOWO[/b] [b]Helpolis[/b] [b]TRIARII[/b] Mur miejski: 25 (-0) 
[i]Ukryte[/i]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
     6780     1500     4500       65        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.28 created by Potusek[/font]

- - - Automatycznie połączono posty - - -

... istnieje taka możliwość CH+S, o czym w sumie każdy wie, to od razu Triarii zaczęło nagonkę, która pokazuje jak się boją tej możliwości.
Akurat "nagonka"...I akurat się boję..Nie lubię tylko jak mi się wmawia wierutne bzdury.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

I jak ile macie już 10 poziomów cudaków?
 
Do góry