[Inne] Telefony komórkowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5716
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5408

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja je chronię zdrowym rozsądkiem, i moją wrodzoną delikatnością :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja trzymam telefon w etui, najlepiej skórzanym, bo jest miękkie. No i uważam, żeby mi nikt go nie strącił, używam go z rozsądkiem i nie walę nim o pierwszą lepszą ścianę :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Właśnie, w jaki sposób chronicie dotykowe przed zepsuciem? Mi się zdarzyło zgnieść zwykłą komórkę nogą albo utopić wodą z wanny; upadek na podłogę nie powodował żadnych problemów, ale nie wiem jak teraz się zabezpieczyć :D
przy moim szczęściu telefonu nie da się ochronić teraz mam nowy i już 2,5 miesiąca ''żyje'' ale jest jeden sposób trzymać go głęboko w torebce. (jak się go nie znajdzie to się nie popsuje) :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja mam SE Xperia mini pro, ale słabo działa... Tzn. działa, ale nie zadowalająco. Zostało mi jeszcze kilkanaście doładowań w MIXsie, będę wtedy myślała o jakims innym i na pewno spytam Was o radę :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja mam SE Xperia mini pro, ale słabo działa... Tzn. działa, ale nie zadowalająco. Zostało mi jeszcze kilkanaście doładowań w MIXsie, będę wtedy myślała o jakims innym i na pewno spytam Was o radę :)

Jeśli kończy ci się gwarancja to go zrootuj :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Ja mam SE Xperia mini pro, ale słabo działa... Tzn. działa, ale nie zadowalająco. Zostało mi jeszcze kilkanaście doładowań w MIXsie, będę wtedy myślała o jakims innym i na pewno spytam Was o radę :)

Sony Xperia L - dziewczyna ma, bardzo ładne zdjęcia robi :)

Co do tego jak chronie telefon komórkowy - właśnie nie chronie - dlatego chce solida :d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

P.S co do poszukiwań mojego solida - byłem dzisiaj w sklepie i powiedziano mi że wersji b2100 nie produkują od 2 lat i nie dostane nowego, a na necie znalazłem dużo aukcji solida b2100 NOWEGO, rozumiem że mogło zostać coś w magazynach, ale czy warto ryzykować?

Dodam tylko że solid b2100 kosztuje ok 160-200 zł (nowy), a solid którego dzisiaj widziałem w sklepie kosztował 350zł - To była wersja C3350...
ALLADYN7 może wiesz też coś na temat nowszej ale nie najnowszej wersji - solid b2710, jest w tutejszym orange, ale z tego co słyszałem w salonie jeżeli bierze się telefon od tak jest drożej niż normalnie, opłaca się tylko przy umowie a ja zmieniam sieć i mi prezentu nie zrobią :D
Salony i abonamenty omijam z daleka tak więc nic nie doradzę. Mam ten najstarszy model kupiony był też z allegro, ale jakieś 3 lata temu. Trzymałem w ręku też jakiś nowszy model, miałem kupić go dopiero jak mi się ten rozleci, ale patrząc po zużyciu to pewnie będzie za jakieś 10 lat hehe :D
Bierz w ciemno, żebym opowiedział co ten telefon przeżył to i tak byś nie uwierzył :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Planuje sobie kupić LG Swift L7 II P710 czy będzie tam chodziła aplikacja grepolis nie wiem jaki android więc pytam dam punkcik reputacji jak ktoś odpowie :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Planuje sobie kupić LG Swift L7 II P710 czy będzie tam chodziła aplikacja grepolis nie wiem jaki android więc pytam dam punkcik reputacji jak ktoś odpowie :D

Na zwykłe przez przeglądarkę na pewno wejdziesz :)
Z apką to nie wiem, mam LG Swift L5. Ten sam system, a dużo gorsze osiągi.
Tobie raczej będzie śmigać ;)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Widział ktos nową nokie lumie 1020 ludzie!!! Ten smartfon ma aparat 40 mega pixseli !!!
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Wiem ten aparat tak pobrzydził ten telefon nokia nie ma juz co wymyślic i zmontowała telefon z aparatem skutek jest taki, że nikt tego nie kupi chyba, że ze względu na bardzo dobry aparat :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Telefony komórkowe

No jak Microsoft chyba kupił Nokię :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefony komórkowe

EEE tam dla mnie to zawsze będzie nokia i tyle :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Wiem ten aparat tak pobrzydził ten telefon nokia nie ma juz co wymyślic i zmontowała telefon z aparatem skutek jest taki, że nikt tego nie kupi chyba, że ze względu na bardzo dobry aparat :)

Microsoft tak dokladnie, chociaz pozostal znak Nokii, gdyby ona go robila to by byl zapewne fajny telefon, a tak to wiadomo:) Co do telefonow, to mam Samsunga Galaxy Y, android 2.3.6 i chwale sobie, tylko coraz mniej apikacji wchodzi na niego, jak bede sobie kiedys kupowal, to zdecydowanie iPhone'a, lubie Linuxa, ale jako ze jest zdecydowanie za duzo wolnosci na androidzie, to jednak wolalbym miec ten spokoj:)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Telefony komórkowe

a co myślicie o iPhone 5 strata pieniędzy czy raczej dobry telefon
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Telefony komórkowe

Zrobili go tak, aby trzeba było go wysłać za każdym razem do naprawy, bo nawet baterii wymienić nie można.
 
Status
Zamknięty.
Do góry