[Inne] Sieci komórkowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15461
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
W związku z tym, że w temacie Telefony Komórkowe nie można pisać o sieciach tworzę ten temat.
Omawiamy tu ich promocje, oferty i tym podobne :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sieci komórkowe

Ok, jaką sieć polecacie do szybkiego obsługi Grepolis?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sieci komórkowe

TM nie chcę, chcę coś najlepiej z ... np nie wiem T-Mobile, Orange, Plus wraz z ceną. To też ma związek jaki telefon kupię, więc bardzo proszę o przemyślane propozycje :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sieci komórkowe

Ja osobiście nie polecam orange, przenoszę się do nju mobile.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sieci komórkowe

Ja nigdy nie kupuję telefonu na abonament, bo to strata kasy, dlatego mam telefony ze starterami na kartę, co jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Nie polecam w ogóle Plusa, bo kiedyś to był szajs. Teraz to albo Play albo T-Mobile. Mają dobre pakiety neta po dobrej cenie.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sieci komórkowe

Ja przeszłem ostatnio to T-mobile bo w PLAY miałem pakiet od dawna właściwie od początku miałem abonament tani a dobry teraz nie moge go przedłużyć tylko oferują tą forumułe 4.0 jak dla mnie to badziewie więc przeszłem to T-Mobile na karte bo naprawdę na abonametncie coraz bardziej kase ciągnął.
 
Odp: Sieci komórkowe

Ja nigdy nie kupuję telefonu na abonament, bo to strata kasy, dlatego mam telefony ze starterami na kartę, co jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Nie polecam w ogóle Plusa, bo kiedyś to był szajs. Teraz to albo Play albo T-Mobile. Mają dobre pakiety neta po dobrej cenie.



Jak masz jakiś pakiet neta dobry to daj link na priv .
Sporo szukałem ,ale nie wiem czy 500 mb to dużo czy mało jak na telefon tylko do grepo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sieci komórkowe

No ja akurat używam pakiety w Play. Zależy ile będziesz siedział codziennie na grepo. Bo mi starcza 200mb na 30 dni, nawet z 15mb zostaje. Ale nie sprawdzam z tego grepolis, tylko thewest i forum grepo. No i wchodzę czasem na lekcji, aby zrobić zadanie :) Grepo trochę więcej zjada, bo kiedyś musiałam wejść, bo mnie atakowali. Moim zdaniem 500mb powinno wystarczyć. Chyba jest za 15zł o ile się nie mylę, bo 200mb jest za 9zł, a 100mb za 7zł.
 
Odp: Sieci komórkowe

No ja akurat używam pakiety w Play. Zależy ile będziesz siedział codziennie na grepo. Bo mi starcza 200mb na 30 dni, nawet z 15mb zostaje. Ale nie sprawdzam z tego grepolis, tylko thewest i forum grepo. No i wchodzę czasem na lekcji, aby zrobić zadanie :) Grepo trochę więcej zjada, bo kiedyś musiałam wejść, bo mnie atakowali. Moim zdaniem 500mb powinno wystarczyć. Chyba jest za 15zł o ile się nie mylę, bo 200mb jest za 9zł, a 100mb za 7zł.



Za 12 zł 500 mb i 1Gb za 16 chyba.
Częściej jestem niż mnie nie ma ,a na grepo prawie caly dzien siedzę to mogę dokupic w razie czego lub zmienic pakiet.
Wypróbuję 500 mb i zobacyzmy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sieci komórkowe

ja niedawno porzuciłem Plusa, któremu byłem wierny od pierwszej komórki (czyli prawie dekadę) na rzecz Virgin Mobile. Na moje potrzeby w zupełności mi wystarcz, bo po doładowaniu ważność rozmów jest na rok. W Plusie bym musiał co 3 miechy doładowywać 50 a tu co miesiąc wydaję ok. 10zł (a w zasadzie mniej bo doładowałem za 30 a dali 50% gratisu :D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sieci komórkowe

Właśnie plus ma to do tego, że trzeba doładowywać co chwilę, dlatego go również porzuciłam ok. 2-3 lata temu. Teraz w Playu mam rok ważności konta po doładowaniu i mogę se doładowywać kiedy chcę i za ile chcę. W T-Mobile ma się ważność konta rok od ostatniego połączenia. Czyli wystarczy do kogoś zadzwonić i chyba nawet nie trzeba odbierać, żeby przedłużyli ważność konta.
 
Odp: Sieci komórkowe

ja niedawno porzuciłem Plusa, któremu byłem wierny od pierwszej komórki (czyli prawie dekadę) na rzecz Virgin Mobile. Na moje potrzeby w zupełności mi wystarcz, bo po doładowaniu ważność rozmów jest na rok. W Plusie bym musiał co 3 miechy doładowywać 50 a tu co miesiąc wydaję ok. 10zł (a w zasadzie mniej bo doładowałem za 30 a dali 50% gratisu :D)


Teraz w T-Mobile jest taka sama ważność konta , ale mam umowę czyli chyba najlepsze rozwiązanie .
Płaci się tyle samo , bo doładowywać i tak muszę , telefon tańszy albo za złotówkę i nie zżera tyle co abonament.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sieci komórkowe

tylko ja nie chciałem być związany żadną umową :) ze wszystkich możliwych ofert najtańszą miało VM. niestety nie mają komórek w pakiecie, ale takowa nie była mi potrzebna. chciałem jedynie zmiany operatora a komórkę to w zasadzie przy takich kosztach to sam mogę bez abonamentu kupić. dużych wymaga nie mam więc drogo nie wyjdzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sieci komórkowe

Ja kiedyś miałem T-mobile ale go porzuciłem po jednym dniu.

Powód jest taki że za każdym razem jak chciałem sprawdzić stan konta zabierało mi 4 grosze...
 
Odp: Sieci komórkowe

Ja kiedyś miałem T-mobile ale go porzuciłem po jednym dniu.

Powód jest taki że za każdym razem jak chciałem sprawdzić stan konta zabierało mi 4 grosze...

Niemożliwe mam T-mobile od początku gdy przejęli Tak Tak`a i nie pobiera opłat za sprawdzenie stanu konta.
Wcześniej miałem 2 lata Era Tak tak i też nie pobierało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sieci komórkowe

No właśnie w T-Mobile jest tak, że pobierają 4 grosze, kiedyś chyba pobierali 3. Dlatego jak w T-Mobile to najlepiej sprawdzić na internecie. Nic to nie kosztuje, ale czasem ich system się rypie i nie można wejść i sprawdzić. Za każdą usługę z telefonu pobierają coś.
 
Odp: Sieci komórkowe

No właśnie w T-Mobile jest tak, że pobierają 4 grosze, kiedyś chyba pobierali 3. Dlatego jak w T-Mobile to najlepiej sprawdzić na internecie. Nic to nie kosztuje, ale czasem ich system się rypie i nie można wejść i sprawdzić. Za każdą usługę z telefonu pobierają coś.


4 grosze to trzeba by było dzwonić non stop żeby coś odczuć.
Mi tam sieć jako tako odpowiada najgorsza jest obsługa w ich sklepach...
 
Do góry