Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19814

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zbyt barokowy wystrój, aby był funkcjonalny. Totalne zaprzeczenie stylu klasycznej Grecji. Nie podoba mi się, niestety.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Można wrócić do wczesniejszego interfejsu zupełnie nie podoba mi sie nowy ... ;(

Prosze o szybka odp i licze na pomyślne rozpatrzenie sprawy!!!
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Czyli wychodzi na to, że muszę pożegnać się z grą, bo na monitorze 15 cali, będę musiał z lupą grać. Na 1024 X 768 już słabo widać no i pasek przesłonięty, a jak dam wyżej to prawie nic nie widać. Zresztą nie tylko u mnie. Nie wszyscy mają wysokiej jakości sprzęt i o tym też trzeba pamiętać wprowadzając aktualizacje.

Mógłbyś proszę wrzucić screena ekranu? Jeśli rzeczywiście coś źle się wyświetla, to przekażemy to technikom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zmienicie to jakoś albo kończe gre ten nowy interfejs jest bez sensu stary był o wiele lepszy !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja nikomu nie groże tylko mowie ze przestane grac bo z tym nowym interfejsem ta gra stała sie gorsza...
 

DeletedUser16367

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

W poniedziałek screena wrzucę, bo to w pracy słabo mi wyświetla, w domu jest ok, ale za to transfer mi zżera teraz także i tak lipa z graniem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Szkoda ze nic nie da sie zrobic w tej sprawie... (interfejs)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Zmienicie to jakoś albo kończe gre ten nowy interfejs jest bez sensu stary był o wiele lepszy !!!

A to kończ coto 1 gracz na kilka milionów jeszcze na dodatek taki pyskaty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16367

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Nie wiem jak Ci pomóc kolego, zmiana monitorka na 17 ???

Na to to szef nie pójdzie. Jemu do WoT wystarcza ten co jest. :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A to kończ coto 1 gracz na kilka milionów jeszcze na dodatek taki pyskaty
Nie jeden. Mnie też ten interfejs ogranicza możliwości grania. U mnie w soju większości nie pasuje. Mnie podobnie. Zresztą inni gracze z mobilnym netem zaraz się zjawią na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Wkonću jeden zgadza sie z moim zdaniem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja (jeśli nie usuną tego błędu) też kończę grę.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

No zobaczę :) Ale to będzie jakbym stracił część mnie :(
 

DeletedUser20192

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Interfejs mi się podoba tylko chyba są jakieś błędy bo na górnym pasku znikło mi jedno z miast i cała informacja o nim .
Jak się do niego dostaje z pozycji mapy to nie mam infa o surowcach,wojskach itp.
Usunołem Historie przeglądania i ciasteczka nie pomogło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

dla graczy z mobilnym netem jest aplikacja :)

mi sie bardzo podoba ten nowy wyglad az sie chce grac ;-) moglby byc jeszcze wyglad masta na pelnym ekrane tak jak w aplikacji a nie w okienku :)
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Interfejs mi się podoba tylko chyba są jakieś błędy bo na górnym pasku znikło mi jedno z miast i cała informacja o nim .
Jak się do niego dostaje z pozycji mapy to nie mam infa o surowcach,wojskach itp.
Usunołem Historie przeglądania i ciasteczka nie pomogło
Napisz ticketa do supportu podając w nim nazwę tego miasta. Wówczas sprawdzą dokładnie Twój przypadek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry