Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

gdzie w mojej wiadomosci jest cos na temat,ze tylko legion atakowal i niszczyl akwizytorow? wszystkie nasze osiagniecia na tym swiecie raczej naleza do koalicji,a nie do pojedynczych jednostek czy jednego sojuszu...My to rowniez nyan ciasteczka oraz hooligans ,a nie tylko legion;] nie uda Wam sie nas sklocic...
wszystkie NASZE osiągnięcia. dobre powiedział to były gracz TOB:)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Z nałogów ta gra jest najgorsza :) Można z nią walczyć, stawiać się, rzucać na dłuższy okres, ale i tak po jakimś czasie w chwili słabości powraca... :) Obecnie jestem na etapie (już po raz któryś) porzucenia. Późną jesienią pewnie i tak wrócę... zepsuć komuś nerwy :)
Na pewno nie 1-2 kolejne światy
a co z zakładem?
 

DeletedUser19797

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie nie nikt nie zdradził Eternal ;) ja mając Legion i próbe walki z nimi wybrałbym to drugie :)

mozna gdybac co by bylo,gdyby nie duma pewnych osob z Waszego paktu;] z Toba i Waszym przywodca dalo rade normalnie rozmawiac,a reszta? w sumie to tylko gra,a ja gram glownie z nadmiaru czasu...
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

mozna gdybac co by bylo,gdyby nie duma pewnych osob z Waszego paktu;] z Toba i Waszym przywodca dalo rade normalnie rozmawiac,a reszta? w sumie to tylko gra,a ja gram glownie z nadmiaru czasu...

duma? prosze ciebie nie potrafiliście dotrzymać warunków umowy. Przykro mi z tego powodu że to przez was nasz układ sie rozsypał ale jest to i wyłącznie wasza wina.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale stypa tutaj jest :)
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dlaczego nikt się nie chce tu kłócić :/
uwielbiam to :D


Co do Akwizytorów długo już nie pociągną
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

dlaczego nikt się nie chce tu kłócić :/
uwielbiam to :D


Co do Akwizytorów długo już nie pociągną

Tylko na m54 nie pociagna a jak tam znikna to ogolnie znikna.
Wiec nie trudź się Nilus i nie właź na m34.Zaraz po sojuszach innych m34 sie rozejdzie.I sam nie dasz rady z nami.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ciekawe stwierdzenie :) podobno EE też miało szybko odpaść i przejść na stronę Legionu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Oj coś Fo ostatnio ucichło. Niedobrze, nieeedobrze :( Powiedzcie mi czym to jest spowodowane? Bo mi nić do głowy nie przychodzi :confused:
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Słabo rzeczywiście:) ale to możliwe żę Adriankiller ma bana to dlatego :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Witam @"panienki" jak tam bylo podczas moich przymusowych wakacji w bananowym raju podroz jak zawsze pod psem
widze ze forum to peka od postow podczas mojej nieobecnosci jak tam sytuacja na swiecie poprosze o jakies newsy ciekawe:eek:
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Witam @"panienki" jak tam bylo podczas moich przymusowych wakacji w bananowym raju podroz jak zawsze pod psem
widze ze forum to peka od postow podczas mojej nieobecnosci jak tam sytuacja na swiecie poprosze o jakies newsy ciekawe:eek:
jak tam podobało ci sie ostatnio twoje topienie ? bo ja miałem ubaw po pachy :))
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

adrian to topka, adrian się nie topi, a jak się topi to daje pkt ofiarą, żeby więcej miast i potem zabrać i
zastanów się szadzio zanim coś do tłopki napiszesz, bo i jak adrian byl tłopka to ty i błeś mała tpka a i adran był i większa tłopka, a ty jesteś iłi i łi mniejsza tłopka, bo adrian to tłopka, a tY młała topka, bło ładrian tło tłopka ił większa tłopka
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak tam podobało ci sie ostatnio twoje topienie ? bo ja miałem ubaw po pachy :))

nie podalo mi sie
0bully.gif

na szczecie plywac potrafie @iza sie przeliczyla z sila koalicji
ja przynajmniej kolonow nie topie jak co niektorzy z was

@swiety jak zdradzisz mi co brales to moze cos z tego belkotu zrozumiem
dance.gif

ewentualnie przyjdz z rodzicem
i radzil bym nie siedziec po nocach widac nie wszystkim to wychodzi dobrze na zdrowiu
0dirol.gif
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

e tam siedzenie po nocach jest dobre :))
od kiedy topienie kolonów świadczy o tym czy grać jest dobry czy nie? spytaj sie Izki ile już kolonów zatopiła ( oczywiście swoich)
śmiało zapraszam kiler do mnie:) z chęcią ci zatopie kolona :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tego nie napsialem ze topienie kolonow swiadczy o ty czy ktos jest dobrym albo zlym graczem kazdemu sie moze to zdarzyc
napisalem ty ja nie trace kolonow jak niektorzy z was
izy nie bede pytal ile tracila kolonow bo az tak mnie to nie interesuja mam ciekwsze tematy niz omawianie liczby straconych kolonow
kiedys moze bedziesz mial okazje nie wykluczone ale w najblizszej przyzlosci tego bym na to nie liczyl
pewnie ze siedzenie po nocach jest dobra ale nie dla wszystkich jak widac
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Chciałem się trochę pośmiać a tu rozczarowanie... :(

Biedni pisać nie mają o czym haha
 
Do góry