Propozycje Tematów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Nie rozumiem... Wszystkie tematy ze starymi, zamkniętymi i otwartymi światami są otwarte.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Oj zebrało się trochę tego i lekko odeszło to w zapomniane więc pora odświeżyć trochę temat.

Ja chciałabym zaproponować temat dotyczący smaczków ortograficznych, stylistycznych i obiektywnie zabawnych fragmentów profilów sojuszy i graczy, ponieważ ja osobiście co chwilę gdzieś na takowe natrafiam i chętnie bym się nimi z innymi graczami podzieliła w celu rozładowania mojej złości na system oświaty w Polsce. Temat nie miał by służyć obrażaniu innych graczy ani wyśmiewania się z kogoś a jedynie podzieleniu się dobrym humorem :)
Można śmiało zrobić taki temat w dziale danego świata. Myślę, że autorzy nie powinni się obrazić a przy okazji i inni się trochę uśmiechną.

fajnie zalozyc temat nie konconca sie opowiesc
Taki temat to do działu offtopic i tam możesz śmiało działać z takim tematem.

Mam taki pomysł jak:
Przedstaw się , ale bez wieku i nazwiska , bo to może źle wchodzić w życie prywatne. Co wy na to?
Powiem Ci, że ostatnio myśleliśmy o tym i nadal myślimy. Prawdopodobnie, zostanie to wprowadzone, lecz jeszcze nie wiemy dokładnie w jakiej formie.

Dobrym tematem byłoby "Reaktywacja starych światów" typu Alfa,Beta,Eta itp. :)
Co masz na myśli pisząc reaktywacja? Jeśli chodzi Ci o ponowne otwarcie bram tych światów to jest to niewykonalne. Natomiast jeśli chodzi o działy to cały czas są otwarte i można w nich pisać.
 

DeletedUser19191

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Kris3 chyba ma namyśli otworzenie ponownie starych światów
uważam że to zły pomysł
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Hm... macie jakieś propozycje tematów do rozmów? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

A może tak... o banach i pracy administracji? :cool:
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Hm... macie jakieś propozycje tematów do rozmów? :)
Hmm..
Kiedyś na pewnym forum gry widziałem dział poświęcony pomocy naukowej :)
Wielu graczy się obecnie uczy/studiuje i wszelka pomoc czy opinia użytkowników mogła by pomóc n.p nawet przy pracach domowych :) myślę że taki temat miałby spore zainteresowanie.
 
Odp: Propozycje Tematów

Chodzi o temat do rozmów ,a nie dział to po pierwsze ,a po drugie kto by udzielał odpowiedzi gdyby wszyscy zadawali pytania ? :cool:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Hmm..
Kiedyś na pewnym forum gry widziałem dział poświęcony pomocy naukowej :)
Wielu graczy się obecnie uczy/studiuje i wszelka pomoc czy opinia użytkowników mogła by pomóc n.p nawet przy pracach domowych :) myślę że taki temat miałby spore zainteresowanie.

Taki temat można założyć w Hydeparku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

No mogłam się spodziewać takiej propozycji od Ciebie :D

To doprecyzuję pytanie: Czy chcielibyście porozmawiać o czymś co nie koliduje z Regulaminem forum? :p

To może porozmawiajmy o zmianach w regulaminie forum? :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Propozycje Tematów

trochę mnie to dziwi czemu tak bardzo się tego boicie.

Przecież już od dawien dawna wiadomo że aby poprawic swoją pracę trzeba poznac swoje błędy - wiele razy widziałem jak prezesi czy dyrektorzy firm tworzyli ankiety (lub firma zew.) by sprawdzi pracę takich jegomości.
Same firmy też tworzą pewne ankiety aby wiedziec co myślą o nich klienci. To czemu wy nie chcecie poznac co myślimy o was o waszej pracy?? Nie ma ludzi doskonałych - kazdy popełnia błędy, po prostu trzeba chciec je zmienic ale najpierw je trzeba poznac.

Zgodze się z wami i waszą opinią że zaraz by poszła lawina skarg -- ale je trzeba przesiac !! i wtedy można wyłuskać coś mądrego

W tej chwili nic się nie dowiecie bo nie można, jest zakaz całkowity co uważam za idiotyczne i jedynie jak mozna to nazwac to jak działania dyktatorskie.

Proszę nie wstawić mi BANA za moją odpowiedz która zamieściłem. Powinna wam "Administracji" pomoc a nie zaszkodzic
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Manfred zastanawiałam się nie raz nad założeniem takiego tematu w którym można by było podyskutować na ten temat. I wierz mi, czym dłużej jestem modkiem, tym bardziej jestem temu przeciwna...

Jeśli ludzie nie potrafią teraz dostosować się do regulaminu i dyskutować normalnie w różnych tematach, to co by było w temacie o pracy administracji? To by była jedna wielka "podwórkowa chaja" - nie było by dyskusji - było by to co jest teraz!

Najpierw niech ludzie nauczą się kultury słowa (czego w naszym polskim narodzie brakuje), to wtedy będziemy mogli prowadzić dyskusje na wszystkie tematy. To, że Ty czy kilka innych osób potraficie przekazać swoje uwagi w normalny sposób, to zdecydowanie za mało.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Propozycje Tematów

widzisz zawsze na forach są Ci mili i Ci nie mili - nie mamy na to wpływu.
Jeden bedzie pisał ale wy jesetście fantastyczni - i nie będzie miał racji
Drugi bedzie pisał ale wy jesteście fantastyczni i poprze to dowodami
trzeci napisze że jesteście beznadziejni i nie będzie miał racji(bez dowodów)
a czwarty napisze że jesteście do bani i bedzie tą teorie opierał konkretnymi dowodami.

Sztuką jest nad tym zapanowac i wyodrębnic to wszystko.

Widzisz ja bardzo nie lubie krytyki co bym nie robił -- w pracy nie lubie jak mi się ktoś sprzeciwia i nie ma dyskusji - nie chce słyszec czyjejś opinii jak coś postanowie (tak jak wy)
W grze jak prowadzę sojusz(a zazwyczaj tym się zajmuje) tym bardziej nie lubie krytyki, do tego stopnia że wszystkich którym coś nie pasuje WON i mam problem z głowy. Ma to oczywiście plusy ale ma też minusy.

Chcieliśmy demokracji to ją mamy haha. Jesteś moderatorem i nie chcesz tego -- ale nie chcesz tego jako moderator -- a wstaw się w role gracza, użytkownika bo przecież dla nich to wszystko jest a nie dla Ciebie, moderatorów, administratorów - wszystko co robicie to dla gracza a nie dla siebie.

jeśli gracze czegoś takiego chcą to czemu im tego nie dac. Uwierz mi że już samo wstawienie do regulaminu tego zakazu źle to świadczy.

Nawet jeśli taki temat(dział) nic nie da, nic nie wniesie -- na pewno przedstawi was w lepszym świetle ---- To Ci co niczego nie ukrywają, chcą rozmawiac nie tylko o nas ale i o sobie!! a niech nam wytykają błędy na ogólnym forum, wybronimy się o ile to nieprawda.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie mogłem się oprzeć - opisze jedną sytuacje z życia wziętą która obrazuje obecną sytuacje.

Pewien PREZES firmy miał problem - mianowicie pracownicy rozmawiali ile kto zarobił. Było to dla niego o tyle męczące bo Ci pracownicy potem porównywali swoje wynagrodzenie i chodzili do niego o podwyżkę lub wyrównanie. Panie Prezesie a Stasiu dostał 2k zł a ja 1,7k a robiłem tyle samo albo i więcej -- tak było zawsze w dniu wypłat i 3 dni po nich.

Prezes już był tak wkurzony że postanowił to zmienić - Wprowadził do regulaminu pracy - ZAKAZ ROZMÓW O ZAROBKACH - reasumując nikt nie mógł nikomu w pracy powiedziec ile zarabia. Oczywiście złamanie regulaminu grozi zwolnieniem z pracy.

Cel: żeby pracownicy nie dręczyli prezesa -- osiągnięty

-----------------------

Tak naprawdę - co osiągnął PREZES?? a no spokój ale tylko na chwile. Rozmowy i tak było, dręczenie było ale u samych pracowników. Zwolnienia się rozpoczęły bo pracownicy uważali że są oszukiwani a nie mogli o tym porozmawiać.

A wystarczyło porozmawiać z pracownikami, poprawić system wynagrodzenia tak by każdy mógł sobie samemu wszystko wyliczyc i żeby nikt się nie czuł poszkodowany i oszukany. Pracownicy nie oczekiwali większych wypłat - oni chcieli po prostu uczciwie dostawac.

Powyższy przykład obrazuje jak działa milczenie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Ja też jestem graczem od pierwszego dnia polskiego serwera. Gram obecnie na 5 światach. Moderatorem jestem od niedawna. W grze bana nigdy nie dostałam, bo zawsze przestrzegałam regulaminu. Z forum było różnie, ale zamiast robić pyskówki na forum, pisałam bezpośrednio do danego modka jak mi się coś nie podobało, czy też poprzez system ticketów. Nigdy nie zostałam zbyta, a każda moja uwaga była przedyskutowana, wzięta pod uwagę i dostałam konkretną odpowiedź...

Tu nie chodzi o to, że my nie chcemy Was słuchać. Bo słuchamy, poprawiamy swoje błędy, staramy się jak najlepiej, by użytkownicy byli zadowoleni. Popatrz na te forum... Ilu jest tu osób tylko po to, by wszystko skrytykować dla samej krytyki? Taki człowiek zrobi więcej złego niż dobrego. I te osoby nie krytykują tylko nas, członków teamu. Trollują wszystko co tylko można. Później wchodzi kolejny człowiek, nie przeczyta tematu do końca, da się podpuścić trollowi i robią się pyskówki, obrażanie innych... I tu znów nie mówię o nas.

Czasami mam tak, że jak już widzę wpisy pewnych osób to zanim wejdę w jakikolwiek temat gdzie się wypowiadają (a wypowiadają się dużo), to zastanawiam się kogo teraz obrazil, kogo się doczepił, kogo podpuścił...

Nie na tym polegają dyskusje na forum, a niestety trolle są i będą i są coraz bardziej wyrafinowani, by bana nie załapać...

P.S.
Wytłumaczenie słowa Trollowanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Uważam, że jest wystarczająco dużo moderatorów forum aby nad takim tematem zapanować. Popieram wypowiedzi manfreda. Nie zapominajcie drogi Teamie, że każdy gracz to klient InnoGames a ten stara się pozyskać ich jak najwięcej. Żaden człowiek nie jest nieomylny, więc i wy popełniacie błędy a problem jest taki, że w znacznej większości przypadków uważacie, że błędów nie popełniacie. Nie przyjmowane jest również do wiadomości to, że gracze piszący jawnie o pracy administracji chcą poprawy tego co ich denerwuje/nie pasuje aby gra oraz dyskusja o grze i tematach z nią związaną stała się przyjemna. Wy jako administracja jesteście częścią tej gry (mam nadzieję, że jesteście tego świadomi) i u was również znajdą się rzeczy do poprawy.

Wiem, że za tę wypowiedź dostanę bana, ale mam nadzieję, że przynajmniej kilka osób zdąży ją przeczytać.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Dyskusję na ten temat uważam za zamkniętą i kolejne argumentacje i takie prośby będę usuwać.
Przekazałam opinię moją, a powinnam skasować takie propozycje od razu.
Tak więc zapraszam do przekazywania nam informacji na PW lub za pomocą ticketów.
Chętnie dowiemy się co według Was jest do poprawy.
Tu rozmawiać o tym nie będziemy i mam nadzieję, że to uszanujecie :)

....

Kto ma propozycje na jakiś ciekawy temat? (inny niż powyższy)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Mam propozycje dyskusji o zdjeciach śmiesznych kotów z internetu. Sielietie wrzuca śmieszne koty, Auditore zgaduje rasy a reszta sie zaśmiewa do łez.

ps. mądry pościk Kangurka
 
Do góry