Bitwy Chwały

  • Rozpoczynający wątek spartacus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
łup 5839))) chyba łatwo sobie policzyć ile przeżyło.
Wielką głupotą jest zamazywanie, jak chcesz schować coś to poco to pokazujesz.

Wstydzisz sie nie pokazuj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pokaże ile mam jednostek a na drugi dzień ktoś z top mi przejmie miasto ;/ tak tu jest, zapomniałem zamazać całego łupu :D a jeżeli chodzi o miasto to było 20 % mojej armii :p
 

DeletedUser

Guest
Raporcik sprzed kilku dni. Czyszczenie polis przed przejęciem ;)

raporcik.png
 

DeletedUser946

Guest
rzeź z obu stron - nie trzeba było zabierać w ogóle hoplitów albo dorzucić trochę broni obuchowej... poza tym transportowce bez obstawy? jedna birema i leżysz
 

DeletedUser

Guest
rzeź z obu stron - nie trzeba było zabierać w ogóle hoplitów albo dorzucić trochę broni obuchowej... poza tym transportowce bez obstawy? jedna birema i leżysz

Zapewne niespełna minute wcześniej (bo nie da się jak na Plemionach stawiać na sekundy) była tam flota, co można przypuszczać właśnie po braku floty u obrońcy.
 

DeletedUser946

Guest
Zapewne niespełna minute wcześniej (bo nie da się jak na Plemionach stawiać na sekundy) była tam flota, co można przypuszczać właśnie po braku floty u obrońcy.
ale 1 birema to może przez przypadek się w stoczni zrobić akurat w odstępie między czyszczącym atakiem floty a desantem (że o umyślnym działaniu obrońcy nie wspomnę) - niepotrzebne ryzyko i tyle :) ale każdy gra jak chce, ja tu tylko komentuję ;)
 

DeletedUser

Guest
Zapewne niespełna minute wcześniej (bo nie da się jak na Plemionach stawiać na sekundy) była tam flota, co można przypuszczać właśnie po braku floty u obrońcy.

Nie zgodzę się z tym, że co do sekundy nie jest to możliwe;) Co prawda zdarzają się małe przeciążenia w czasie wysyłania, ale dla chcącego nic trudnego,]]]
 

DeletedUser

Guest
Zapewne niespełna minute wcześniej (bo nie da się jak na Plemionach stawiać na sekundy) była tam flota, co można przypuszczać właśnie po braku floty u obrońcy.

Zgadłeś :) Wcześniej wysłana została flota do wyczyszczenia jego jednostek morskich. A o zaskoczeniu mnie nie było mowy, bo przed minutą do ataku głównego do jego polis wkroczył mój szpieg ;)

Co do rzezi to racja, ten czar mnie trochę zaskoczył. Spodziewałem się mniejszych strat, ale cóż. Urok Grepolis ;]
 

DeletedUser946

Guest
no to może ja też coś tu zaprezentuję :)

coś mi się dziś zalęgło na farmie, więc musiałem przeprowadzić dezynfekcję, na szczęście broń tnąca działa na rydwany niczym Raid na owady - zabija na śmierć ;)

okup.png
 

DeletedUser

Guest
Nie zgodzę się z tym, że co do sekundy nie jest to możliwe;) Co prawda zdarzają się małe przeciążenia w czasie wysyłania, ale dla chcącego nic trudnego,]]]

Nie chodzi o przeciążenia, ale o to że jest w Grepolis losowo dobierany czas dojścia ok +/-30 sek. Moza trafić, ale można również nie trafić.

Co do samego stylu ataku, to można i tak, ale ja nie puszczam żadnego woja na statkach bez minimum 40 ogniówek, nawet jak taki atak wchodzi po flocie czyszczącej.
 

DeletedUser

Guest
Nie chodzi o przeciążenia, ale o to że jest w Grepolis losowo dobierany czas dojścia ok +/-30 sek. Moza trafić, ale można również nie trafić.

Co do samego stylu ataku, to można i tak, ale ja nie puszczam żadnego woja na statkach bez minimum 40 ogniówek, nawet jak taki atak wchodzi po flocie czyszczącej.

Podobno tak jest, ale w praktyce nigdy mi się nie zdarzyło, żeby czas dojścia był inny, niż ten wskazany na liczniku. Zawsze co do sekundy. A co do ogniówek - jak najbardziej.
 

DeletedUser

Guest
Podobno tak jest, ale w praktyce nigdy mi się nie zdarzyło, żeby czas dojścia był inny, niż ten wskazany na liczniku. Zawsze co do sekundy. A co do ogniówek - jak najbardziej.


Mi się zdarzyło, co gorsza na "-" i nic n ie mogłem zrobić, poszło trochę woja w wodę.
 

DeletedUser

Guest
Ja też grałem w heroes 3 i heroes 5 i niedługo będę miał heroes 5 kuźnia przeznaczenia i dzikie hordy.:D:p:D
 

DeletedUser

Guest
Nudno tu strasznie, więc coś wrzucę. Wybrałem się na farming i zabrałem kilka katapult aby ten uprzykrzony murek zniwelować, a tu taka niespodzianka :)

rap_exnxwh.bmp
 

DeletedUser

Guest
Eh widzę ,że ludzie z Gloria Victis pokazują niezła klasę.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Mnie natomiast z tego obrazka intryguje coś innego jakim cudem w obronie występują razem jednostki mityczne Hery i Zeusa
 

DeletedUser

Guest
Masz rację bardzo interesujące.
Musisz się tego gracza spytać jak tego dokonał.
 

DeletedUser

Guest
Z tego co pamiętam jeśli w miescie nie czcisz żadnego boga to możesz podsyłac mityczne od dowolnego. Poprawcie mnie jeśli sie mylę
 
Do góry