Maraton - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Jak zwykle jest też powód do zabawy ze względu na to, że w końcu doczekaliśmy się nowego świata.
Jak podobają się Wam jego ustawienia?
Pamiętajcie, że to Party więc można trochę pooftopować aby się lepiej zapoznać i zintegrować z graczami tego świata.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

my wcale nie spamujemy kulturalną dyskusje prowadzimy na temat maratonu ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

ale ustawienia przyjazne ;)

Fakt, że ustawienia są sympatyczne lecz mnie odraża ten bonus od 1 w nocy, szkoda że taki późny bo wtedy większość miast będzie zapewne przejmowana a nie każdy siedzi przed grepo do godziny 1:00 :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Czekałem raczej na szybszy świat bez aktywnych morali z nowym podbojem ,ale wiadomo,jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma”.
 

DeletedUser20225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

Ale trzeba siedzieć 24/h przy tej prędkości.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Maraton - Party

na 3 małe szanse były bo poprzedni ze starym podbojem to z prędkością 3 - knossos. ruchy wojsk trochę szybkie ale będziecie mięli więcej atrakcji heh(mówię tu do tych co zaczną grę) :D
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Maraton - Party

na 3 małe szanse były bo poprzedni ze starym podbojem to z prędkością 3 - knossos. ruchy wojsk trochę szybkie ale będziecie mięli więcej atrakcji heh(mówię tu do tych co zaczną grę) :D

Poprzednim swiatem byla lamia z nowym systemem i szybkoscią 1,5
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

Kurcze mnie nie leza te ustawienia stary system i morale moze kolejny bedzie fajniejszy,a przy okazje troche odpoczne od grepo :)
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Maraton - Party

ten bonusik troszkę za późno, ale w sumie z chęcią zagram bo reszta ustawień idealnie pasuję :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Maraton - Party

Kurcze mnie nie leza te ustawienia stary system i morale moze kolejny bedzie fajniejszy,a przy okazje troche odpoczne od grepo :)


a ja bym na starym systemie z chęcią zagrał haha - dawno nie grałem. Bardzo lubie stary system bo broniac mogę atakowac :)

ale widziałeś kiedyś bonus do 9 rano?? tak długo to w moim wieku się nie śpi haha - w moim wieku to się 5 razy w nocy wstaje na sisianie a co dopiero spanie do 9 rano
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Maraton - Party

Heh no widzisz, a w moim wieku tak długo się śpi.
Mi pasują idealnie ustawienia, ale już za dużo światów mam na głowie :)
 
Odp: Maraton - Party

Heh no widzisz, a w moim wieku tak długo się śpi.
Mi pasują idealnie ustawienia, ale już za dużo światów mam na głowie :)



Gdyby to był wolny świat to już totalnie element zaskoczenia zostałby odebrany.
Powiadomienia o atakach, bonus na 9 ,prędkość powoduje jednak ,że kilkudziesięcio minutowa nieobecność przeciwnika pozwoli na wsadzenie kolona. Można spróbować zagrać.
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Maraton - Party

męczy ,mnie bonus na jukatas (00:00-8:00) a tu już w ogóle ciężki....nie rozumiem też po co ustawiać światy 2.3, dużo lepiej 3.2, no i morale kochane też zawita :)
chyba raczej nie zagram:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Maraton

a kto powiedział ze przy tej predkosci trza siedziec 24h? na atenach jest wieksza predkosc swiata i nikt tam tyle nie siedzi i nie siedział bynajmniej ja osobiscie, i na zadnym innym swiecie nie zamierzam tyle siedziec:) ale na swiat wbije załatwic kilku noobków:) ekipa bedzie to i zabawa bedzie:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Maraton - Party

Poprzednim swiatem byla lamia z nowym systemem i szybkoscią 1,5

Wiem, że poprzedni to Lamia lecz czytaj ze zrozumieniem:)
Chodziło mi o to, że spośród światów ze STARYM systemem podboju ostatni to knossos z 3 :)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Maraton - Party

Gdyby to był wolny świat to już totalnie element zaskoczenia zostałby odebrany.
Powiadomienia o atakach, bonus na 9 ,prędkość powoduje jednak ,że kilkudziesięcio minutowa nieobecność przeciwnika pozwoli na wsadzenie kolona. Można spróbować zagrać.

Będziesz grał OsZczepCS?
No elementem zaskoczenia na tym świecie może być, że szybkość jednestek to 3 czyli jak mówiłeś kilkadziesiąt minut i masz w mieście kolona :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Maraton - Party

a ja bym na starym systemie z chęcią zagrał haha - dawno nie grałem. Bardzo lubie stary system bo broniac mogę atakowac :)

ale widziałeś kiedyś bonus do 9 rano?? tak długo to w moim wieku się nie śpi haha - w moim wieku to się 5 razy w nocy wstaje na sisianie a co dopiero spanie do 9 rano
Maniek stary system moze bym i przezyl kiedys go uwielbialem ale morale :(
 
Do góry