Dyskusja na temat nowego interfejsu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

i dobrze bo uważam, że poszło to w dobrym kierunku. Oczywiście o gustach się nie rozmawia ale każda taka zmiana jest na plus bo jest nowa, inna niż poprzednia.
A jeśli jeszcze by się udało poprawić te kilka mankamentów to już w ogóle super. Ja obecnie nie gram a wiec nie będę się za dużo wypowiadał. Utkwiło mi po prostu w głowie podgląd miast (a miałem ich 70) i było to dla mnie mało komfortowe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

Zmiany dla samej chęci zmian nie muszą oznaczać czegoś dobrego. W grepolis ta zasada sprawdza się wyjątkowo często.
Moim zdaniem najlepszy interfejs był w grepolis jedynce, zarówno jeśli chodzi o przejrzystość jak i prędkość działania. Oczywiście go nie przywrócą bo ktoś tam u góry dostaje pensję za wymyślanie nowych, "genialnych" rozwiązań.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

Zmiany dla samej chęci zmian nie muszą oznaczać czegoś dobrego. W grepolis ta zasada sprawdza się wyjątkowo często.
Moim zdaniem najlepszy interfejs był w grepolis jedynce, zarówno jeśli chodzi o przejrzystość jak i prędkość działania. Oczywiście go nie przywrócą bo ktoś tam u góry dostaje pensję za wymyślanie nowych, "genialnych" rozwiązań.

masz rację ale jest też coś takiego jak nuda - i pewne zmiany mogą (piszę mogą bo nie muszą) znowu nakierować graczy na chęć grania i poznawania.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

W nowym interfejsie podoba mi się wielkość i pozycja/umiejscowienie Premki.

Nie podoba mi sie o wiele więcej. O gustach się nie dyskutuje, bo kazdy lubi co nnego. Elastynka preferuje Kicz, Alexander Mangę a Manfred pewnie malowidła naskalne. Tu sie nie dogodzi każdemu.
Mnie denerwuje natomiast coraz wieksza liczba wyjetych na zew. funkcji. Po kiego mi przycisk wiki czy invite friends pod reką?
Powoli grepo zaczyna wygądac jak kokpit boeinga.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

czy ja dobrze widzę, iż zniesiona została możliwość przechodzenia do kolejnego miasta poprzez strzałki na klawiaturze? Jeżeli tak to byłaby katastrofa - z moją ilością miast byłoby to spore utrudnienie.

Co do interfejsu w całokształcie to po przyzwyczajeniu się jest ok. Jest parę drobnostek, które są uciążliwe (np. że jak klikam na małą mapkę to nie przechodzi mi cały ekran na pomniejszenie jak to miało miejsce kiedyś) ale nie jest źle - pod warunkiem, że tylko chwilowo nie można strzałkami przeskakiwać między miastami.
 
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

czy ja dobrze widzę, iż zniesiona została możliwość przechodzenia do kolejnego miasta poprzez strzałki na klawiaturze? Jeżeli tak to byłaby katastrofa - z moją ilością miast byłoby to spore utrudnienie.
Jesteś pewien, że używałeś strzałek a nie przycisków poprzednia/następna strona? Te drugie zostały usunięte, ale strzałki nadal działają (stąd nawet było pytanie w naszym quizie, aby zwrócić Wam na to uwagę :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

Jesteś pewien, że używałeś strzałek a nie przycisków poprzednia/następna strona? Te drugie zostały usunięte, ale strzałki nadal działają (stąd nawet było pytanie w naszym quizie, aby zwrócić Wam na to uwagę :))

Dzięki - już wszystko gra - nie wiem dlaczego chwilowo nie funkcjonowało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

W nowym interfejsie podoba mi się wielkość i pozycja/umiejscowienie Premki.

Nie podoba mi sie o wiele więcej. O gustach się nie dyskutuje, bo kazdy lubi co nnego. Elastynka preferuje Kicz, Alexander Mangę a Manfred pewnie malowidła naskalne. Tu sie nie dogodzi każdemu.
Mnie denerwuje natomiast coraz wieksza liczba wyjetych na zew. funkcji. Po kiego mi przycisk wiki czy invite friends pod reką?
Powoli grepo zaczyna wygądac jak kokpit boeinga.
widzisz niektórzy mają inne zdanie http://grepolis.o12.pl/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

nie raz tak jakoś jest mi dziś np. nie działało :(
kiedyś tu znajomemu z sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

Nowy interfejs jest całkiem fajny i podobny do tego z wersji mobilnej. Trochę świeżości w grze zawsze się przyda. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

nie wiem czy ktoś ma jeszcze taki problem, ale przy przechodzeniu z miasta do miasta (np. przesyłanie sury z wielu miast do jednego) po wyborze miasta przez kliknięcie go na mapie, przejście do kolejnego miasta powoduje powrót do miasta nr 1.
strasznie irytujące i nie wiem czy to jakiś bug u mnie czy też inne osoby tak mają
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

Inni też tak mają...poprawy nie widać. Może z nowymi poprawkami coś się zmieni. Czas pokaże:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego interfejsu

nie wiem czy ktoś ma jeszcze taki problem, ale przy przechodzeniu z miasta do miasta (np. przesyłanie sury z wielu miast do jednego) po wyborze miasta przez kliknięcie go na mapie, przejście do kolejnego miasta powoduje powrót do miasta nr 1.
strasznie irytujące i nie wiem czy to jakiś bug u mnie czy też inne osoby tak mają

A miałeś jakiś włączony bonus ?
 
Do góry