Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zagrałbym! :D Chociaż ze mną (przede wszystkim), Makaronem i Michałem nie mielibyście szans, to jednak :D
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Zamiast opychać się makaronem :p wolałbym się dowiedzieć, kiedy nasz kochany team wystawi swój team do gry na jakimś serwerze. Od czasu rozrywkowych Disco robaczków chyba nic nie próbowaliście. Czy coś przespałem?

Tylko się nie zasłaniajcie brakiem czasu. Kupa was obecnych, byłych i tych przyszłych. Chętnie bym popatrzył przed emeryturą na waszą grę. Zagrał przeciwko lub w koalicji - bez różnicy ;)

Tak więc odwagi, zbierajcie silną ekipę i dajcie wcześniej znać. Taki serwer byłby hitem sezonu zapewne.

członków teamu można przecież spotkać na różnych serwerach i nikt z nas się z tym nie kryje że tam gra, często nasze nick są takie same w grze jak w teamie
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

członków teamu można przecież spotkać na różnych serwerach i nikt z nas się z tym nie kryje że tam gra, często nasze nick są takie same w grze jak w teamie
zbierzcie swój team i zagrajcie razem w jednym sojuszu na jakimś świecie.
Gracze-Team :D Chyba byś cię sie nie bali. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Cwaniaki już przed startem świata chcą sobie załatwić nowy sojusz farm. Sprytne, sprytne.
 
Odp: Rozmowa Ogólna

członków teamu można przecież spotkać na różnych serwerach i nikt z nas się z tym nie kryje że tam gra, często nasze nick są takie same w grze jak w teamie

No tak ty grasz na Atenach ,ale chodzi o to by cały team sie zebrał i utworzył jeden sojusz.
tak jak to było na testowej becie tylko nie wiem czy on przetrwał czy był tylko testowym sojuszem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Nie chodzi mi o spotkanie admina na serwerze bo to się zdarza. Chciałbym zobaczyć sojusz poprowadzony tak na poważnie przez naszych administratorów. Może byśmy się czegoś nauczyli.

I nie liczę na to, że cały team by tam grał - to zrozumiałe. Napisałem, że jest wielu byłych adminów, i kilku przyjaciół, wbrew pozorom, też pewnie mają. Wiec do założenia sojuszu to w sam raz.

Myślę, że taki serwer przyniósłby wiele emocji ale i dochodu. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Myślę, że długo taki sojusz by nie przetrwał. :)
Poza tym byłoby pełno postów, że admini banują przeciwników... ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Przetrwanie sojuszu zależy wyłącznie od jego siły i zarządzania. Nie jest powiedziane jakby się rozwinęła sytuacja. Zakładając nawet czarny scenariusz to nie raz widziałem sojusze lejące się z całą resztą serwera z dobrym skutkiem.

Zgadzam się tylko z tym, że musiałby moderacje prowadzić na takim forum ktoś doświadczony i z wyczuciem ;D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ja bym z chęcią zagrał jak by moim szefem była Shan - mam słabość do młodych kobiet :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A ja grałem kiedyś pod jej komendą! ALe nie szło nam zbyt dobrze, bo czasu nie było :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ojjj. Nie tutaj, nie tutaj. Takiej wojowniczki Grepo jeszcze nie widziało :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Bardzo dobry pomysł i myślę, że taki sojusz by nie zniknął szybko - pewnie więcej osób wolałoby się z nim dogadać niż walczyć. Co do walki z pozostałymi to my wygraliśmy świat (phi) walcząc z kolejnymi 5-6 sojuszami, które na końcu się połączyły w jeden by nas pokonać - i przegrali.

A nie mieliśmy w swoich szeregach admina - ba, nawet nie mieliśmy zaczynając za bardzo nikogo doświadczonego:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

O ciekawy pomysł z tym sojuszem. Tylko ja nie wiem, czy dobry.
Przecież wszyscy chcieli by nas bić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Sisi:
do tego sojuszu wstęp mieliby tyko byli lub obecni członkowie Teamu lub GT ( :D ). To będzie jazda! :D
 
Do góry