limit pkt.

Czy jesteś?

  • Za

    Głosy: 2 6,3%
  • Przeciw

    Głosy: 30 93,8%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co powiecie na to,żeby można było atakować graczy,którzy mają maksymalnie o 5k mniej pkt. albo o 5k pkt. więcej ( np. gracz ma 10k pkt. Najsłabsza osoba,którą może zaatakować ma 5k pkt,a najlepsza 15k pkt. ).Bo jaki to ma sens jeśli gracz z np. 6k pkt. zostanie zaatakowany przez gracza z np. 35k pkt...
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: limit pkt.

Propozycja beznadziejna!
W dalszych etapach swiata gdzie gracze mają po milion punktów by sie do cholery grać nie dało.
Wnioskuje, że ty masz te 6 tysiecy i jesteś bobem.
Na tyn polega farmienie atakujemy slabszych i robimy z nich faremki,
Zwykle gracz top1 ma co najmniej 5 tysiecy przewagi nad resztą więc nie mógł by atakować?

Noobska propozycja...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: limit pkt.

Propozycja całkowicie bezsensowna i nie przejdzie.
Na późniejszym etapie gry gdy np. ja mam 50 miast rozbudowanych na maksa a Ty 49 to co? Nie mógłbym Cię zaatakować bo jesteś znacznie słabszy ode mnie?

Poza tym sojusze wstawialiby nowe konta na wyspy z cudami i byliby nie do ruszenia. ;)


Dodaj ankietę. ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: limit pkt.

Co powiecie na to,żeby można było atakować graczy,którzy mają maksymalnie o 5k mniej pkt. albo o 5k pkt. więcej ( np. gracz ma 10k pkt. Najsłabsza osoba,którą może zaatakować ma 5k pkt,a najlepsza 15k pkt. ).Bo jaki to ma sens jeśli gracz z np. 6k pkt. zostanie zaatakowany przez gracza z np. 35k pkt...

Pomysł bezpodstawny, niepotrzebny i bezsensowny. Moi poprzednicy właściwie powiedzieli wszystko na temat tego tematu.
Gra stała by się nudna i monotonna, jesteś po prostu zapewne bobem, który nie potrafi wybronić swojego miasteczka przez kimś doświadczonym.
Dodaj ankietę!
 

DeletedUser

Guest
Odp: limit pkt.

Pomysł bezpodstawny, niepotrzebny i bezsensowny. Moi poprzednicy właściwie powiedzieli wszystko na temat tego tematu.
Gra stała by się nudna i monotonna, jesteś po prostu zapewne bobem, który nie potrafi wybronić swojego miasteczka przez kimś doświadczonym.
Dodaj ankietę![/QUOT

nie do końca osobie,ale ty byś się obronił przed osobą,która ma np. 20k pkt. więcej niż ty ?...i tyle w temacie
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: limit pkt.

Noobie 20 tysięcy to mało na knosso atakuje mnie gość który ma o 200 tysiecy punktow a nie narzekam.
Pownie ktoś cie podbil i teraz rozpaczasz.
Łatwo sie obronić przed graczem Który ma o 20 tysiecy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

W starożytnej grecji chyba takich rzeczy nie bylo.
 
Odp: limit pkt.

Pomysł bezpodstawny, niepotrzebny i bezsensowny. Moi poprzednicy właściwie powiedzieli wszystko na temat tego tematu.
Gra stała by się nudna i monotonna, jesteś po prostu zapewne bobem, który nie potrafi wybronić swojego miasteczka przez kimś doświadczonym.
Dodaj ankietę![/QUOT

nie do końca osobie,ale ty byś się obronił przed osobą,która ma np. 20k pkt. więcej niż ty ?...i tyle w temacie



20 tysięcy punktów to dwa miasta więcej.Czyli co jak mam 40 miast to nie mogę kogoś zaatakować bo ma 38?
Za takie " dobre pomysły" powinny bany być...
 

DeletedUser

Guest
Odp: limit pkt.

Pomysł beznadziejny
Na tym wyszli by dobrze gracze co się logują co kilka dni i nie umiejący grać

gra oparta na tym limicie by była do niczego
Ponieważ nie można by było robić np. akcji na topke bo za duża różnica

Ktoś kto stracił miasto nie mógłby odbić już miasta bo mu różnica nie pozwala

Takie pomysły nigdy nie przejdą
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: limit pkt.

nie do końca osobie,ale ty byś się obronił przed osobą,która ma np. 20k pkt. więcej niż ty ?...i tyle w temacie

Tak, zrobiłęm to z 500 razy :p
Mając 30 miast 498 razy :D
Mając 1 miasto 2 razy :)
Da się, nie mów, że się nie da.

I popraw posta, bo źle to wygląda :p

Twierdzę nadal, że propozycja jest bez sensu. Bardziej sensowna byłaby, gdyby to dać w procentach.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I dodaj ankietę!
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: limit pkt.

Proszę o dodanie ankiety do propozycji by spełniała wymogi tego działu.
Sam pomysł nie podoba mi się gdyż nie ma sensu. Dobra strategia gry, inwestowanie w wojsko i dasz sobie radę.Tym bardziej,ze różnica 5k to praktycznie nic. Gra polega na atakowaniu i dobrze obranej taktyce.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: limit pkt.

Jest już taki limit a nazywa się morale :)
Propozycja wg. mnie bezsensowna
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: limit pkt.

Jako, że wywiązała się dyskusja pozwoliłam sobie dodać ankietę do tematu.
Bardzo proszę o rzeczowe wypowiedzi, a nie o obrażanie się wzajemnie.

Jestem przeciwko propozycji.
Takie ograniczenia są bezsensowne. Zabiło by tą grę.
Już morale utrudnia grę, a co dopiero takie coś.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: limit pkt.

Koledzde można polecic Hiperboree.
Ja osobiście jestem przeciwko tejże propozycji bo gdyby tak było to gra straciłaby swoją w pewnym sensie magię.
 

DeletedUser

Guest
Odp: limit pkt.

Samo rozważanie tej propozycji przysparza mnie o ból głowy:)


Już abstrahując od początku świata, liczby punktów, morale etc. pomysł najzwyczajniej w świecie nie może zostać wprowadzony - totalnie rozkładałby walkę naokoło cudów.

Dodatkowo (a już jest morale) nie powinno się karać graczy za to, że dobrze grają/szybko się rozwijają.
 

DeletedUser19691

Guest
Odp: limit pkt.

jeśli miało by to przejść to zrobić coś takiego,że Ci najlepsi (top 20) nie mogli by atakować takich co są w rankingu (1000 i dalej).Często gdy się chce zacząć na starszym świecie mogło by się przydać.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: limit pkt.

Propozycja bezsensowna, głos oczywiście na nie, 5k punków jak napisano powyżej to jest praktycznie nic, gdyby propozycja została wprowadzono na pewno nikt w grepolis by nie grał. Według mnie morale są wystarczającą ochroną dla początkujących i słabszych graczy.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: limit pkt.

hehe szkoda słów ..
Kuburek ty też nie masz się co chwalić że walczysz z gośćiem co ma 200tys .

Chwalić się nie chwale ale da się z takim przeżyć :p Na knosso nie gram zaglądam czasami robie offa, deffa atakuje i się bornie :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: limit pkt.

Propozycja bez sensu nic nie wniesie a gra straci swój urok a 5k. to prawie nic głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: limit pkt.

Od tego są morale.Oczywiście osoba,która jest 5 razy silniejsza nie ma po co atakować 5 razy słabszej,bo morale zabija,ale poza tym beznadzieja.Najpierw trochę pograj,potem podawaj propozycje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry