Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Podobno dziś jakaś afera kręci się na grepo, że Adaśko stracił wioskę? Wiecie coś może bliżej na ten temat? Bo w kuluarach ptaszki świerkają, że sam Macierewicz ma się tym absurdem zająć i już jutro powoła nadzwyczajną Komisję Śledczą w tej sprawie :eek:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ja nic nie wiem, wracam z urlopu niedługo.
Na razie jeszcze odpoczywam :)

To opowiadajcie co się dzieje...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Mały nie mieszajmy w to Macerewicza,bo pewnie biedaczyna po długim weekendzie będzie miał problem ze skupieniem się :)
Ptaszyny też zostawmy w spokoju bo to ich ostatnie ćwierkanie przed zimą ;)

Ja Ci to wyjaśnię :p
Tak Adam stracił miasto.Hubal pięknie wbił kolona i GRATULACJE!!! a tu potwierdzenie :)
Gracz **Adasko** z sojuszu Dzikie Hordy utracił miasto 05-44-04-M44- na rzecz gracza hubal9999. 10.11.13 o godzinie 19:09

Widzisz to daje wielu graczom do myślenia.Bo uważają,że Adam jest nom stop na grze.A tu lipa nie było go pół dnia.Zastanawia mnie czemu tylko 1 miasto stracił.Przecież można mu było zabrać kilka.Nieobecny się nie broni i każdy z nas to wie.Jak widać alarmu też nie ma bo by zareagował :)
KOZACY wykorzystali sytuację i dobrze bo na tym to polega.Ale to wiocha i nie bardzo się tym zmartwił.
Napiszmy jeszcze,że ja straciłam wioskę na rzecz Grześka w momencie kiedy byłam na koncie:eek:
Wbił bez problemu ale bywa i tak :) stratę już odrobiłam i gramy dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

mam pytanie jak tam gildia TRIADA? trzyma się jeszcze??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie prowadziłem sojuszu? Człowieku to że odmówiłem dołaczenia do rady to i tak robiłem swoje.

Jakbyś mnie wywalił to byś korony nie miał i dobrze o tym wiesz wiec nie ściemniaj że tego nie zrobiłeś i żalujesz bo sam wiesz czemu tego nie zrobiłeś Nie potrzebowałem siedziec w radzie bo to i tak nie miało sensu.
Myślenie? Nie żartuj :p

WO to nie ty bo WO to AMATERASU które miało inną radę ale gracze ci pokazali jak na mnie pojechałeś po wyjściu(szkoda że jak byłem to nie potrafiłeś lecz dopiero jak wyszedłem) moim więc ja nawet nie muszę z tobą rozmawiac.

Pozdrawiam,
xCasanti

Oj Casi....chyba Cię lekko poniosło? Dzięki wspólnej grze, ludziom którzy ten sojusz tworzyli, słali surowce, atakowali i bronili miast, i dzięki paktowiczom (wiem że nie poprawnie gramatycznie :p ) A nie dzięki Tobie koronkę zdobył sojusz....bardzo samolubne stwierdzenie.

Dobrze że ja sobie wyszłam, bo pewnie słuchałabym teraz....dzięki komu koronę mam, a mnie aureola w realu wystarczy ;)
Co do Adaśko....nikt tego nie wie, ale jak się zawiązała koalicja przeciw jednemu tak naprawdę graczowi , .....to spora część sojuszu, stwierdziła że to już ciut za dużo i sobie wyszła, bo miała takie prawo, ja też. Kilka fajnych osób skończyło w ogóle z greppo (dobrze że istnieje jeszcze inny kontakt, niż ta gra :))

Napinka typu, kto i jak? i ile gra? jak często siedzi? Ile potrafi (zabierając miasta jak konto chwilowo puste, też mi wyczyn) a jak siedzi i broni...też źle....bo znaczy że się boi....heh, śmieszne to wszystko. Co byś nie zrobił to i tak wytknięte Ci zostanie....:))

Pozdrawiam wszystkich, którzy odróżniają strategię gry...od realu.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Anka ale ty nie masz zielonego pojęcia o co chodzi przecież cię nie było..

Zgadzam się nie dzięki mnie ale to chyba wiadomo.
Co do mojego wpisu że "Jakbyś mnie wywalił to byś korony nie miał i dobrze o tym wiesz"

To chodziło o sprawę która się wydarzyła a dokładnie:
Nowa Rada wywaliła z sojuszu Azrael i SiedzeNaKoniu przed końcem cudów a ja powiedziałem że cudów nie będzie bez tych graczy chyba że będą mogli wrócic. Azrael wróciła SiedzeNaKoniu nie chciał więc zakończyło się spokojnie.
Przy tej całej sytuacji usłyszałem że wylecę z sojuszu tak jak Oni ale nikt tego nie zrobił.

Pozdrawiam,
Michał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Anka ale ty nie masz zielonego pojęcia o co chodzi przecież cię nie było..

Zgadzam się nie dzięki mnie ale to chyba wiadomo.
Co do mojego wpisu że "Jakbyś mnie wywalił to byś korony nie miał i dobrze o tym wiesz"

To chodziło o sprawę która się wydarzyła a dokładnie:
Nowa Rada wywaliła z sojuszu Azrael i SiedzeNaKoniu przed końcem cudów a ja powiedziałem że cudów nie będzie bez tych graczy chyba że będą mogli wrócic. Azrael wróciła SiedzeNaKoniu nie chciał więc zakończyło się spokojnie.
Przy tej całej sytuacji usłyszałem że wylecę z sojuszu tak jak Oni ale nikt tego nie zrobił.

Pozdrawiam,
Michał


a to bardziej precyzyjnie trzeba było napisać, teraz rozumiem o co chodzi.
sam przyznaj...że jak ktoś nie jest "wtajemniczony" to może to źle zinterpretować.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Jasne że masz rację Aniu jak ktoś nie zna sprawy to nie mógł wiedziec.
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

sisi widzę że bez ochrony innych nigdzie dalej byś nie doszła normalnie tyle woja w ciebie wpakowali że nie jesteś do ruszenia xD
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Witam, jak tam sytuacja na moim pierwszym poważnym świecie ?:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

A nic ciekawego.
Rozwiązałam jeden z najstarszych sojuszy na tym świecie.
Poszłam sobie do zaprzyjaźnionego sojuszu i robię tam za Maskotkę :D

A przeciwnicy płaczą, że mam miasta obstawione - czyli norma :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

A nic ciekawego.
Rozwiązałam jeden z najstarszych sojuszy na tym świecie.
Poszłam sobie do zaprzyjaźnionego sojuszu i robię tam za Maskotkę :D

A przeciwnicy płaczą, że mam miasta obstawione - czyli norma :)

A jak stare Activ Kozacy :D
Od kiedy odszedłem to trochę się działo :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Część ludzi poszło na nowy świat, dużo szaraczków jest :)

O historię Activ Kozacy pytaj innych, bo sporo przeszli.

_________________________________________________________________

No i w końcu razem z bratnimi duszami zdecydowałam się na zrobienie restartu. Podziękowania za wspólną grę dla wielu osób mam, ale oni to wiedzą... Tu nie będę się rozpisywać.
Tu tylko info dla kilku ludzi z DH i jednej osoby z S&D przekazuję:

Kochani muszę przyznać, że pokonaliście mnie na całej linii. Codziennie wbijaliście mi po kilkanaście kolonów, tak się nie dało grać. Nie miałam czym się bronić, nie miałam czym atakować. Bunkrowały mnie wszystkie sojusze na Atenach, bo tyle osób litowało się nade mną jak płakałam do poduszki, że tak się nie da żyć. Wygraliście, padam na kolana i płaczę :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tu tylko info dla kilku ludzi z DH i jednej osoby z S&D przekazuję:

Kochani muszę przyznać, że pokonaliście mnie na całej linii. Codziennie wbijaliście mi po kilkanaście kolonów, tak się nie dało grać. Nie miałam czym się bronić, nie miałam czym atakować. Bunkrowały mnie wszystkie sojusze na Atenach, bo tyle osób litowało się nade mną jak płakałam do poduszki, że tak się nie da żyć. Wygraliście, padam na kolana i płaczę :(
Dziękujemy za słowa uznania ;) Czujemy się zaszczyceni ;D
Z DH nikt do Cb nie wbijał bo nikt odwagi nie miał :) Te ciągłe ataki z Twojej strony :O prawie nas wykończyły :(
Teraz chociaż spokojnie możemy spać :) I za to WIELKIE DZIĘKI dla Ciebie od całego DH :*:*:*

I powodzenia na innych światach ;D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Część ludzi poszło na nowy świat, dużo szaraczków jest :)

O historię Activ Kozacy pytaj innych, bo sporo przeszli.

_________________________________________________________________

No i w końcu razem z bratnimi duszami zdecydowałam się na zrobienie restartu. Podziękowania za wspólną grę dla wielu osób mam, ale oni to wiedzą... Tu nie będę się rozpisywać.
Tu tylko info dla kilku ludzi z DH i jednej osoby z S&D przekazuję:

Kochani muszę przyznać, że pokonaliście mnie na całej linii. Codziennie wbijaliście mi po kilkanaście kolonów, tak się nie dało grać. Nie miałam czym się bronić, nie miałam czym atakować. Bunkrowały mnie wszystkie sojusze na Atenach, bo tyle osób litowało się nade mną jak płakałam do poduszki, że tak się nie da żyć. Wygraliście, padam na kolana i płaczę :(

Ja tak samo ;)
I chyba Ateny niedługo się skończą?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

to jak, głosujemy na gracza roku, zanim serwer zamkną??
 
Do góry