[Legalny] GRCRTools

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6248
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Nie działa historia i statystyka gracza
Błąd czy zamierzone ograniczenie? Od paru dni nie działa podgląd historii i statystyk graczy
 

DeletedUser14243

Guest
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Widzę. Dzięki :)
 
Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem

Nadal nie działa historia i statystyki gracza.
Kliknij na nazwę miasta lub jego obrazek na mapie. Następnie wybierz opcję "Info". Tam poszukaj takiej ikonki:
stats.png
Po jej kliknięciu powinieneś mieć statystyki gracza :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

ostatnio zainteresowały mnie skrypty z forum, i zainstalowałem sobie grepolis tools for 2.0, przez rozszerzenie Tampermonkey wtedy usunęło mi grepolis report convertera z gry choć w rozszerzeniach wciąż jest zainstalowany i włączony, po usunięciu tampermokey wciąż nie mam convertera w grze :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

poza tym od jakiegoś czasu nie mogę się dostać na twoją stronkę potusek :D
 

DeletedUser6248

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

ostatnio zainteresowały mnie skrypty z forum, i zainstalowałem sobie grepolis tools for 2.0, przez rozszerzenie Tampermonkey wtedy usunęło mi grepolis report convertera z gry choć w rozszerzeniach wciąż jest zainstalowany i włączony, po usunięciu tampermokey wciąż nie mam convertera w grze :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

poza tym od jakiegoś czasu nie mogę się dostać na twoją stronkę potusek :D

ad.1 jaka przeglądarka
ad.2 wpisz adres na jaki próbujesz wejść

Edit:
Zainstalowałem sobie GT 2.0 i nie usunęło mi GRC, jak również nie pojawiły się jakiekolwiek błedy.
Odnośnie samego GT, to niestety jest ono zgodne z poprzednim GUI i gdy wejdzie najnowsze GUI (jest już od jakiegoś czasu na becie), wówczas będzie larum, że link do forum jest niedostępny ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Witam,

dopiero teraz przyuważyłem ten temat na forum, stąd mój mocno spóźniony wpis.

W każdym razie chciałbym wyrazić moje najwyższe uznanie dla Potuska - dziennie korzystam minimum kilkukrotnie/kilkunastokrotnie z Twojego dzieła.

Ułatwiłeś i urozmaiciłeś swoim konwerterem grę w stopniu bardzo znaczącym - jestem Tobie za to osobiście wdzięczny - jedno z moich hobby, jakim niewątpliwie jest grepolis uczyniłeś bardziej grywalnym.

chapeau bas - trzymam za Ciebie kciuki byś dalej miał ochotę rozwijać swój konwerter:)


Pozdrowienia ze świata phi,

Michał (bullet)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Poważnie:) mam na ten moment 1,4 mln punktów eko (111 miast) i Twoja robota mi niezmiernie ułatwia grę (świat phi). Jak zobaczyłem temat to musiałem powinszować:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Mi na Mozilli nie działa. Wyskakuje po kliknięciu w link cos user script

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co Z tym robić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Witajcie, mam pytanko
rok temu na świecie RHO był przez jakiś czas włączony taki dodatek który umożliwiał podgląd poleceń za pomocą takiej chmurki nad miastem,
pokazywało np. że leci 5 wsparć i 5 ataków oraz np. 1 szpieg.
widoczne to było nie w liście poleceń tylko na głównym ekranie gry, widziałeś wyspę i swoje miasta a nad nimi info co gdzie leci.
czy można to włączyć?

osobiście mi się to podobało i chciałbym móc sobie to włączyć.
ktoś coś wie?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Potusek też nie działa:/ Co to się porobiło po tej aktualizacji?!

EDIT:
Ok, już wszystko działa. Trzeba było wyłączyć i włączyć od nowa rozszerzenie w ustawieniach przeglądarki..
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Wow, ale zaskoczyłeś tymi numerkami na morzach :)

Muszę przyznać, że mnie osobiscie to pozytywnie, wreszcie nie muszę szukać tego małego nr i widzę od razu co i jak :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

Dobra Robota ;)

Widzę także w ruchach na okupowane miasto powoli dodawane są modyfikacje.
Czyżby w reszcie obliczanie rzeczywistego czasu dojścia wojsk?
- przekonamy się w kolejnych wersjach.

Co do postu ===Special One=== to popieram.
Ten egzotyczny podgląd poleceń na prawdę był fajny.
Dlaczego zostało to usunięte, czy zostało zabronione przez "weryfikatorów skryptów"
czy może wycofane poprzez autora skryptu z przyczyn bliżej nieznanych (np. nadmierne obciążenie przeglądarki)

ja nie wiem czy to po prostu nie był problem związany z premium tak na prawdę jak ktos chce wiedzieć gdzie co idzie musi mieć zarządce i wtedy ma podgląd i nie musi szukać a tutaj mogło być to potraktowane jako darmowy podgląd a jak wiadomo mogło to obniżyć zarobki inno :) + fakt że po którejś aktualizacji ta zabawka bardzo mocno obciążała przeglądarkę i często przy kilku atakach wysłanych na ciebie zawieszała sie gra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Grepolis Report Converter

dlaczego zniknął konwerter norka krecika??
 
Do góry