Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Już poprawiłem :)



Art to drugi raz jak mi podpadłeś trzeciego nie będzie

Art nie miał z tą decyzją nic wspólnego to po pierwsze od początku paktu starał się byśmy współpracowali, niestety nie każdy wie co to współpraca, ze mną ptaku rozmawiać nie chciałeś więc trudno to Twoja decyzja
poza tym swego czasu Legion też wypowiedział pakt tylko, że my nie rzuciliśmy się na Was jak hieny
wypowiedzenie paktu to jedno atakować zaczęliście pierwsi a teraz płaczecie, że Was zdradziliśmy, hmm czegoś tu nie rozumiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no proszę kto online ;) siemka ptaku, metalowiec i ktośka ;) szkoda ze nie zostałaś na lamii,
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kancior jak zwykle miesza :) Legion zrobił największy błąd przyjmując ich do siebie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ktoska wyraznie chyba napisane bylo mackowi w momencie zerwania patku stajecie sie wrogami
pakt wy zerwaliscie a to ze masz charakter hm trudny to juz nie nasza wina ze zaden z chlopow nie chcial z toba dyskutowac :p
art jest tak samo winny jak maciek czy rafaelos wiedzial dobrze komu zostawia sojusz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ojojoj, ale się narobiło... :D Miałem chęć się dzisiaj posprzeczać, ale w obecnej sytuacji pozostanę tylko widzem :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Aktualnie, to Legion praktycznie nie broni swoich miast. Tak łatwego wbijania się z kolonami dawno nie było...pewnie niedługo się to zmieni i Legion ogarnie się i zmobilizuje, ale chwilową bezradność trzeba wykorzystać:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ktoska wyraznie chyba napisane bylo mackowi w momencie zerwania patku stajecie sie wrogami
pakt wy zerwaliscie a to ze masz charakter hm trudny to juz nie nasza wina ze zaden z chlopow nie chcial z toba dyskutowac :p
art jest tak samo winny jak maciek czy rafaelos wiedzial dobrze komu zostawia sojusz
rozumowanie godne pięciolatka hehe sprzedawca sprzedał nóż i należy go wsadzić do paki bo gościu który go kupił użył go w czasie napadu hehehe brawo za ten tok myślenia hehe ukłony

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Masz rację nie grasz ale oddałeś stery osobom nie do końca rozumiejącym co to honor.Sprzedali sojusznika z ktorym grali od początku tego świata.Tak Ypsilon 2.0 i Rafaello25 pisze o was.
stary dopuki tutaj grałem to ratowałem ten pakt nawet w sytuacji kiedy Wy go zerwaliście a co się teraz dzieje -to się nie wtrącam nawet mnie nie ma nagrze od tygodnia bo real wezwał sam znasz/znałeś moją sytuacje bo na PW Tobie kiedyś to opisywałem i córka jest dla mnie warzniejsza niż gra
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ktoska wyraznie chyba napisane bylo mackowi w momencie zerwania patku stajecie sie wrogami
pakt wy zerwaliscie a to ze masz charakter hm trudny to juz nie nasza wina ze zaden z chlopow nie chcial z toba dyskutowac :p
art jest tak samo winny jak maciek czy rafaelos wiedzial dobrze komu zostawia sojusz

Art nie mial na to wplywu nie byl jedyna osoba w radzie, niestety lekcewazenie innych z czasem sie msci
a co do mojego charakteru sorki, ze nie jestem tzw "blondynka" ale rozumiem, ze pewien procent chlopow jest w stanie tylko na pewnym poziomie dyskutowac :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

rozumowanie godne pięciolatka hehe sprzedawca sprzedał nóż i należy go wsadzić do paki bo gościu który go kupił użył go w czasie napadu hehehe brawo za ten tok myślenia hehe ukłony

jak sprzedawca jest podobny do ciebie to tak samo powinnien byc sadzony jak sprawca czynu masz glowe chyba na tym karku wiedziales komu oddajesz sojusz prawa zalozyciela zachowales wiec jestes tak samo odpowiedzialny jak i oni a to czy to byl pomysl twoj ypsa rafaelosa czy matki teresy to wiesz ze mam to gleboko gdzies cala rada jest za to odpowiedzialna z toba na czele buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
to nie my was zdradzilismy tylko wy nas i to art jest najwazniejsze ;) na drugi raz zastanow sie kilka razy zanim cos podobnego zrobisz
nie porownuje ciebie do princy bo ona jestes jedyna w swoim rodzaju ale pasujecie do siebie :eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

jak sprzedawca jest podobny do ciebie to tak samo powinnien byc sadzony jak sprawca czynu masz glowe chyba na tym karku wiedziales komu oddajesz sojusz prawa zalozyciela zachowales wiec jestes tak samo odpowiedzialny jak i oni a to czy to byl pomysl twoj ypsa rafaelosa czy matki teresy to wiesz ze mam to gleboko gdzies cala rada jest za to odpowiedzialna z toba na czele buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
to nie my was zdradzilismy tylko wy nas i to art jest najwazniejsze ;) na drugi raz zastanow sie kilka razy zanim cos podobnego zrobisz
nie porownuje ciebie do princy bo ona jestes jedyna w swoim rodzaju ale pasujecie do siebie :eek:

Ty chyba czegoś nie rozumiesz ja jestem od jakiegoś czasu na urlopie kto w CP rządzi to tego nie wiem możesz to być nawet Ty założycieli w CP było dwoch ja i 1ktoś -ja zakończyłem tam grę ba nawet na forum wspólnym rad było info żeby mnie niemieszać do polityki sojuszu -powiem więcej każdy ma prawo robić co chce z członków rady a ja do tego niemam nic bo mnie tam nie ma zrozum jedno zostałem że tak powiem zdegradowany -moje zdanie się tam nie liczy nie mam prawa głosu nie mogę się wypowiadać i decydować -sam się zdegradowałem ogłaszając zakończenie przygody na tym świecie jeżeli tego nie rozumiesz to Twój problem
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Aktualnie, to Legion praktycznie nie broni swoich miast. Tak łatwego wbijania się z kolonami dawno nie było...pewnie niedługo się to zmieni i Legion ogarnie się i zmobilizuje, ale chwilową bezradność trzeba wykorzystać:)

oczywiście, że nie bronimy miast;( wszyscy jesteśmy lou i wgl ...

Kod:
[font=Courier New][b](23.11.2013 11:04) m.44 Metallica (mario665) atakuje miasto wyrzym[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]m.44 Metallica[/b] [b]mario665[/b] [b]Ciasteczkowe potwory[/b] Morale: 100% Szczęście: 9 %
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=C2.E2.B1.D1.F1.G1[/img][img]http://grepolis.potusek.eu/ui/pm/desire.png[/img]
   30    78   339   289    61    11 
[color=#b50307]   30    52   339   289    61    11 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]Ukryte[/b] [b]wyrzym[/b] [b]nYaN[/b] Mur miejski: 21 (-0) 
[i]Ukryte[/i]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
   124645   104615   134430     1597        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.1 created by Potusek[/font]

szkoda mi jedynie tego, że pomagałem kiedyś temu człowiekowi, jak i sporej liczbie osób z ciasteczek, ale oni chyba nie pamiętają ;) coś czuje, że te miasta będę musiał odzyskać chyba :(
more free points?


Artur - mi się wydaję, że już kiedyś taka sytuacja miała miejsce...
If u know what i mean :rolleyes:
 

DeletedUser18416

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ludzie to jest tylko gra czy to ma znaczenie co sie dzieje teraz jak dla mnie nie do ery cudów jest masa czasu a ciastka sobie zrobiły na złość bo osłabią nas ale tbc ich i tak pojedzie z czasem tu trzeba pamiętać że miejsc w sojuszu nie wiele a chętnych będzie dużo także wielu graczy z czasem będzie żałowało swojej decyzji bo legion i ciastka z czasem to pewnie będzie z 7albo8 miesięcy do ery mogły to wygrać bo coraz więcej graczy ma dość tego świata i sie wykrusza a ciastka i tak ktoś połknie i to mnie będzie cieszyć za to że komuś sie wysyła wsparcie tydzień temu a on dziś cie atakuje to jest ...... -ciach-
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oczywiście, że nie bronimy miast;( wszyscy jesteśmy lou i wgl ...
Eh...dobrze wiesz, o czym mówię, a chyba udajesz, że nie. Dzisiaj mieliśmy kilka podejść z kolonami i jak na razie wygląda to zdecydowanie łatwiej niż było wcześniej. Dlaczego?! No, to chyba jest jasne. Ciężko jest się bronić, jak Ciebie z każdej strony atakują...
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Eh...dobrze wiesz, o czym mówię, a chyba udajesz, że nie. Dzisiaj mieliśmy kilka podejść z kolonami i jak na razie wygląda to zdecydowanie łatwiej niż było wcześniej. Dlaczego?! No, to chyba jest jasne. Ciężko jest się bronić, jak Ciebie z każdej strony atakują...

no jasne, ale jak ludzie dają sobie banalnie wbijać bunty, to nie czepiaj się mnie :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ależ ja się Ciebie nie czepiam. Twoich miast dzisiaj nie atakowaliśmy...chyba, że ktoś się spontanicznie wybrał do Ciebie, więc nawet nie mam prawa mówić o Tobie.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ależ ja się Ciebie nie czepiam. Twoich miast dzisiaj nie atakowaliśmy...chyba, że ktoś się spontanicznie wybrał do Ciebie, więc nawet nie mam prawa mówić o Tobie.

nawet kilka osób :( a nawet buntu nie wbiły :(

mówi się trudno i żyje się dalej :)
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Najgorsze jest, gdy świnia uważa się za męczennika.
Ptakuś-nigdy nie pomyśleliście o zerwaniu paktu, a sami go wcześniej zerwaliście. Zastanówcie się lepiej przez co mógł zostać zerwany pakt, a nie lekkomyślnie chórem "zdrada". Zielone jełopy były wam potrzebne do deffowania, a sami olewaliście nasze bunty. Sami zakwaszaliście tą koalicje, czy to przyjmowaliście graczy, u których mieliśmy bunty,czy ośmieszająca sytuacja ze szponcicielem. Jeżeli uważaliście,że jesteśmy jedynie popychadłem to proszę bardzo-dostaliście nagrodę.
Obrabialiście koalicje za naszymi plecami, a teraz się o to czepiacie? Macie czelność wypominać nam jeszcze honor?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Absolutnie zgadzam się z dzidzią Adjanem i myślę że to jest wina Arta :) Chłop nie gra, za nic nie odpowiada, ale to musi być przecież jego wina hehe :D Podpadł już Dzidzi 2 razy, a Dzidzia Adjan jest hardcor i nie ma przebacz... Najlepiej jakby Art przekazał uprawnienia sojuszu Adjanowi, a ten mając potężny autorytet, rozkazałby tym mało rozumnym Ciasteczkom aby nadal klepały deffa dla potrzeb Legionu :)
Co znaczy "oddać komuś sojusz"? Jakoby jakichś niewolników komuś darować... Za wysokie mniemanie masz o sobie Dzidzo Adjanku, ludzie robią co chcą...
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

(...) za to że komuś sie wysyła wsparcie tydzień temu a on dziś cie atakuje to jest ...... prosze sobie dopowiedzieć słowo na k

Artek :) Tu się z tym nie zgodzę, nie do końca tak było. Nie było zakładek wspólnych Ciastka sobie radziły same w obronie z JD. Powstały zakładki wspólne( Legion zaczął tracić wiele miast na rzecz TBC, EE) i Ciastka słały do Legionu sporo deffa i liczyli na deff Legionu również. Oczywiście ilość defa od IXL była taka, że podczas tego okresu CP i P zaczęły tracić miasta na rzecz JD . Ciastka wysyłały znaczną część woja do koalicjanta, a za to zostali pięknie określeni " Zieloni Jełopi" autor: adriankiller. To chyba jasno określa jaki był stosunek IX Legionu do Ciasteczkowe Potwory i Potworki. Śmiem twierdzić, że z Hooligans było podobnie, łyknęli Was wiadomo w jakim celu :) Duuuuużoooo wcześniej, gdy była jedna zakładka do obrony czy były tam posty w formie ilości wysłanego wsparcia od graczy z legionu?? :confused: Odpowiedzcie sobie sami na te pytanie...


ps Ja mając na wyspie osobę, którą pamiętałem, że mi pomogła, nie atakowałem, a dziś patrzę leci na mnie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Wiecie co... Ja nie wnikam jakie były rozmowy, kto z kim i kiedy i po co.
Tym się zajmuje góra. Dla mnie jako zwykłego członka sojuszu wiadomo jest jedno.
Ciastka bały się o swój tyłeczek, chociaż miały zapewnione, że Legion ich nie ruszy.
Ale co tam - trza się wykazać...

Dla mnie ich ataki były całkowitym zaskoczeniem, bo ostatnio miałam ograniczoną aktywność.
Owszem tracimy miasta - trudno by nie, jak całe morze 45 gdzie jesteśmy z Ciastkami jest bez deffa,
bo tam same offy robiliśmy. Wyście się przegrupowali - my nie, bo kopnęliście nas z zaskoczenia.
Ale nie martwcie się, Legion nie padnie tak szybko - jeszcze troszkę powalczymy :)

A tak nieco abstrahując - tęsknię za alfą - tam wróg, był wrogiem.
Sojusznik - sojusznikiem.

Zdradzający sojusz, był napiętnowany w sojuszu zdradzonym i w soju do którego doszedł.
Liczył się honor, nie wyścig szczurów.
Z przecwinikiem można było pogadać na poziomie, bez spinek, bo to tylko wojo było.
Myślałam, że Juktas jest nieco podobne. Oj pomyliłam się, ale trudno.

Aaaa i jedna rzecz - byłam przeciwna takiemu rygorowi, od dziś jestem za.
Każdego odchodzącego z sojuszy powinno się rozebrać!
Kiedyś na jakimś świecie widziałam zasadę - dojść do nas możesz, odejść już nie.
I tej od dziś zawsze będę się trzymać, bo ludzi z honorem już nie ma prawie.
 
Do góry