Dyskusja na temat konkursów

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3312

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Jak podoba się Wam nowa forma krzyżówki. Teraz będziecie musieli trochę się pomęczyć z jej rozwiązaniem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

To się jeszcze okaże ;P
Nie no spoko jest.
A czemu ci co wysłali pierwsi rozwiązanie, to każdy dostał po 1 punkcie, a nie 3, 2 i 1 jak jest w regulaminie?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Całkiem fajna konkursina, ale myśle że byłoby więcej uczestników gdyby konkurs był na forum a nie na gretimes.
 
Ostatnia edycja:
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Całkiem fajna konkursina, ale myśle że byłoby więcej uczestników gdyby konkurs był na forum a nie na gretimes.
Niektóre konkursy są na forum, a niektóre na GreTime's. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby GreTime's był tak samo popularny wśród graczy, jak forum :) (czytaj: działanie było jak najbardziej celowe:D)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Letni Konkurs Fotograficzny

uu zauważyłem kryzys na wiosnę było więcej złota :D

//Zapraszam do dyskusji na temat konkursów. Post przenoszę//Elastynka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5408

Guest
Odp: Letni Konkurs Fotograficzny

Czy można się spodziewać kolejnej edycji konkursu na tropiciela? :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Letni Konkurs Fotograficzny

Michał ten konkurs podobno ma być cykliczny więc chyba tak :p

Co do nowego konkursu o wiedzy to jestem ciekaw co to będzie i czuje się na sile aby wziąć udział :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Letni Konkurs Fotograficzny

Oj pytania będą prościutkie.
Ważne, by dobrze przeczytać regulamin :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Letni Konkurs Fotograficzny

Im trudniejsze pytania tym lepiej ;)
W końcu odpowiadamy przed komputerem, zawsze można szybko znaleźć informacje a potem przekształcić to na swój sposób aby nie brzmiało 'wikipediowo' :D. No ale wtedy gracze którzy mają odpowiedz w głowie będą szybsi i szanse się wyrównują :D
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Slietie kiedy będzie IV edycja "No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!"? Już minęło trochę czasu od ostatniej edycji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Konkurs ten zapewne niedługo się pojawi, nie martwcie się :)
 
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Slietie kiedy będzie IV edycja "No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis!"? Już minęło trochę czasu od ostatniej edycji.
Dokładnie tak, jak napisała Elastynka :) Już coś w planach się pojawiło i najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu się pobawimy w zgadywanie obrazków :) Aż sama się doczekać nie mogę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

A to spoko :D Znowu będzie fajnie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Jutro rusza konkurs na Gracza Roku 2013. CO o nim sądzicie? Szczerze powiem, że to moje małe dziecko :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Jutro rusza konkurs na Gracza Roku 2013. CO o nim sądzicie? Szczerze powiem, że to moje małe dziecko :)

Jedno mnie zastanawia, czy INNO nie stac na nic więcej??

konkurs wydaje się byc bardzo prestiżowy jak sama jego nazwa wskazuje pewnie będzie raz w roku tylko organizowany a wygrana jest przyznam się szczerze lekko śmieszna nieadekwatna do rangi tego konkursu.
Wygrana jest podobna do konkursów typu "zgadnij co to" a tu jednak użytkownicy będą wybierać kogoś wyróżniającego się z pośród tysięcy
 
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Jedno mnie zastanawia, czy INNO nie stac na nic więcej??

konkurs wydaje się byc bardzo prestiżowy jak sama jego nazwa wskazuje pewnie będzie raz w roku tylko organizowany a wygrana jest przyznam się szczerze lekko śmieszna nieadekwatna do rangi tego konkursu.
Wygrana jest podobna do konkursów typu "zgadnij co to" a tu jednak użytkownicy będą wybierać kogoś wyróżniającego się z pośród tysięcy


Myślę , że najlepszym graczom na nagrodzie 20 złota i ranga na forum nie zależy ,a najbardziej cieszyło by ich docenienie własnej pracy i nakład czasu i pieniędzy włożonych w grepo.Regulamin konkursu jednak uniemożliwia wybranie najlepszych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat konkursów

Jutro rusza konkurs na Gracza Roku 2013. CO o nim sądzicie? Szczerze powiem, że to moje małe dziecko :)
Na aborcję już niestety za późno?

Żart, prowokacja, trolling. To większa część mojej opinii o tym konkursie.
 
Do góry