Gracz Roku 2013

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20483

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

najlepszy gracz według mnie to Suchab
 

DeletedUser20480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

tak zaskoceniem ... i przecytalem kazdy z tych punktow w tym temacie i nie rozumiem jak mam zgosic jakiegos gracza ? sam sie ucze polskiego bo mieszkam za granica i nie wszystko rozumiem ... wiec czy ktos mi powie jak ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

ehhh...
pamiętam te czasy kiedy powstawało Rho,dwa lata temu :)
to była gra bez żadnych bonusów itp. - Prawo Dżungli :D
najlepsi gracze to paauul,snow14,tomekw123,Jagoda1958(ostatnie 2 liczy zapomniałem ale chyba tak to było),germanie09.
to byli gracze.! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Jak wspominki chcecie to sio do spamu :D Chociaż, owszem, ten hrywi to był gracz... :D
Nie, zaskoczeniem niewielkim. Ale może kiedyś razem zagramy. W sumie zbieram się do tego i zbieram :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

PS Aleks, a może Team się postarał? Może akurat to wypali i będzie wielkim sukcesem? W sumie, to co my wiemy?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

ja będę na pewno głosował na gildona -- poszukam go gdzieś na grepo na jakimś świecie i bach głos.

Myśle że jak się przyłozymy to chłopak wygra ten konkurs bez problemu :)) lubie go bo jest zabawny i niech wygra
 
Odp: Gracz Roku 2013

ja będę na pewno głosował na gildona -- poszukam go gdzieś na grepo na jakimś świecie i bach głos.

Myśle że jak się przyłozymy to chłopak wygra ten konkurs bez problemu :)) lubie go bo jest zabawny i niech wygra


Gildon grał kiedyś na Atenach miał koło 40 wiosek,więc tam możesz go chyba zgłosić:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Gildon grał kiedyś na Atenach miał koło 40 wiosek,więc tam możesz go chyba zgłosić:)

grał to trochę za mało

1. Osoba wytypowana na Gracza roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem.

ale coś wymyśle
 

DeletedUser17086

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Gnidy i zdrajcy roku też powinni być :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

grał to trochę za mało

1. Osoba wytypowana na Gracza roku musi posiadać konto na danym świecie nieprzerwanie z co najmniej pięciomiesięcznym stażem.

ale coś wymyśle

Nie dasz rady go zgłosić . On gra tylko na maratonie 2 tygodnie i w czasie się nie przeniesie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

jeżeli niektóre światy są/będą zamknięte to czy gracze z tych światów spełniają warunek posiadania konta ewentualnie zniknie ono przed weryfikacją
to co z takimi graczami

Chodzi Ci, że Ci gracze usuną konta. Aby zgłosić gracza, musi on posiadać konto nieprzerwanie na danym świecie przez 5 miesięcy.

Czyżby nowy plan administracji na zwiększenie liczby potencjalnie aktywnych w przyszłości użytkowników forum?
Bo chyba nic innego nie może wyniknąć z takiego śmiesznego konkursiku, hmm?
No, może jeszcze jakiś pismak walnie wywiadzik z każdym z tych szanownych "graczy roku" i zrobi się Wam ruch również na GT.

Och, jeszcze jedno. Trzeba było napisać jeszcze dłuższy regulamin. Trzeba sobie utrudniać życie.

Bardzo mi przykro, że tak uważasz. Konkurs może i ma rozruszać Forum, ale głównym jego zalożeniem jest znalezienie dobrych, szanowanych graczy. Regulamin polega na tym, aby było w nim zawarte wszystko. A takowy jest ten Regulamin.

tak zaskoceniem ... i przecytalem kazdy z tych punktow w tym temacie i nie rozumiem jak mam zgosic jakiegos gracza ? sam sie ucze polskiego bo mieszkam za granica i nie wszystko rozumiem ... wiec czy ktos mi powie jak ?

1. Jedna osoba może wytypować dwóch graczy z danego świata tylko jeden raz, podając przy tym:
a) swój dokładny nick z gry
b) dokładny nick z gry osoby typowanej
c) krótkie uzasadnienie swojego wyboru
Typujemy w temacie światowym, w którym odbywa się głosowanie.

Jak wspominki chcecie to sio do spamu :D Chociaż, owszem, ten hrywi to był gracz... :D
Nie, zaskoczeniem niewielkim. Ale może kiedyś razem zagramy. W sumie zbieram się do tego i zbieram :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

PS Aleks, a może Team się postarał? Może akurat to wypali i będzie wielkim sukcesem? W sumie, to co my wiemy?

Dziękuję za uznanie.

A jeśli gracz ten grał wymagany czas ,ale już usunął konto to czy mogę go zgłosić?...

Można zglosic takowego gracza. Bierze się pod uwagę w takim przypadku statystyki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

najbardziej mnie wkurza to,że nie jestem tu ogarniety,gdzie co i do czego i mam " na musa" pisac 5 postów, dobrze że nie 50;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Forum jest otwarte na każde sensowne posty :) Tematy same czekają :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Forum jest otwarte na każde sensowne posty :) Tematy same czekają :)
Wręcz nie sposób się z tym nie zgodzić... :)
Konkurs jest przygotowany dość starannie. Ciekawe jaki noobek wygra w tym roku, pewnie jakiś kolejny nikomu nie znany random :)
 

DeletedUser20480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

nie moge sie doczekac na glosowanie :D
 
Odp: Gracz Roku 2013

niestety nie tędy droga większość graczy w ogóle nie zagląda na forum i w taki sposób się ich do tego nie zachęci,
Aktywność na poszczególnych forach jest znikoma więc myślę że na niektórych światach nawet żaden głos nie padnie,
 
Odp: Gracz Roku 2013

Tak sobie przeglądam Wasze zgłoszenia kandydatów w tym konkursie i na prawdę bardzo przyjemnie się czyta tyle pozytywnych komentarzy na temat innych graczy - zarówno sojuszników jak i przeciwników :) Aż można być dumnym, że mamy tylu wspaniałych graczy :)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Napisał =Alexander The Great= Zobacz post
Czyżby nowy plan administracji na zwiększenie liczby potencjalnie aktywnych w przyszłości użytkowników forum?
Bo chyba nic innego nie może wyniknąć z takiego śmiesznego konkursiku, hmm?
No, może jeszcze jakiś pismak walnie wywiadzik z każdym z tych szanownych "graczy roku" i zrobi się Wam ruch również na GT.

Och, jeszcze jedno. Trzeba było napisać jeszcze dłuższy regulamin. Trzeba sobie utrudniać życie.

Całkowicie się zgadzam z tobą zgadzam.Może i pomysł dobry ale wymagania dotyczące samego udziału to katastrofa niestety.
Przykre jest to że nie mogę wytypować graczy którzy są na Grepo dużo wcześniej niż połowa ludzi pracujących w administracji.
Graczy którzy od paru lat pracują nad rozwojem samej gry i tego forum.

Gracz Roku? Co to jest i czym się tu kierujecie?
Wiadomo że taki konkurs to zabawa,ale już na samym początku uniemożliwiacie mi propozycję własnych kandydatów...czyli graczy najlepszych!
Bo ktoś nie ma odpowiednio długo konta na jednym z pl serwerów :)

Mógłbym spokojnie wymienić paru graczy z którymi grałem jeszcze nie dawno na serwerze angielskim...ale nie mogę bo wymagania konkursu to kpina!

Tytuł gracza Roku :eek:
Dla mnie w tym roku najlepsi są Manfred i MG34 za styl w jakim wygrali Helorus na angolu!

Mam nadzieje że to jeszcze nie koniec waszych bystrych pomysłów dotyczących konkursów

Pozdrawiam trzezwo myślących :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Całkowicie się zgadzam z tobą zgadzam.Może i pomysł dobry ale wymagania dotyczące samego udziału to katastrofa niestety.
Przykre jest to że nie mogę wytypować graczy którzy są na Grepo dużo wcześniej niż połowa ludzi pracujących w administracji.
Graczy którzy od paru lat pracują nad rozwojem samej gry i tego forum.

Gracz Roku? Co to jest i czym się tu kierujecie?
Wiadomo że taki konkurs to zabawa,ale już na samym początku uniemożliwiacie mi propozycję własnych kandydatów...czyli graczy najlepszych!
Bo ktoś nie ma odpowiednio długo konta na jednym z pl serwerów :)

Mógłbym spokojnie wymienić paru graczy z którymi grałem jeszcze nie dawno na serwerze angielskim...ale nie mogę bo wymagania konkursu to kpina!

Tytuł gracza Roku :eek:
Dla mnie w tym roku najlepsi są Manfred i MG34 za styl w jakim wygrali Helorus na angolu!

Mam nadzieje że to jeszcze nie koniec waszych bystrych pomysłów dotyczących konkursów

Pozdrawiam trzezwo myślących :)

Nie rozumiem zupełnie twojego toku rozumowania. Po pierwsze, w tej zabawie wybieramy "Gracza Roku" danego świata PL, a nie gracza roku Grepolis ogólnie. Chodzi o to, kto jest jakim graczem na danym świecie. Organizatorzy konkursu uznali, że taki czas istnienia serwera jaki został wprowadzy do regulaminu jest odpowiedni. Ja się z tym zgadzam, Ty nie, każdy może mieć tutaj inne spojrzenie na ten temat i można się przerzucać tysiącami argumentów. Ja od siebie mogę napisać, że czas ten uważam za odpowiedni ze względu na to, że według mnie konkrus staje się bardziej obiektywny. Gracze dopiero zaczynający grę mają dużo lepszy ogląd na to, kto jakim jest graczem i bardziej świadomie będą oddawać głosy. Ciężko z resztą nazwać kogoś "Graczem Roku" w sytuacji, kiedy świat istnieje kilka tygodni, oczywiście możesz polemizować, ale takie jest moje zdanie.
Po drugie, może to nie jest oczywiste, ale to forum dotyczy światów PL, wybieramy "Graczy Roku" na serwerach PL i nie mam pojęcia co mają do tego inne światy zagraniczne. Oczywiście gratuluję zwycięztwa, ale co ma "piernik do wiatraka"? Za wygranie tamtego świata mają dostać może np. tytuł "Gracza Roku" na Maratonie? Jeszcze raz podkreślam. Zabawa ma na celu wybór najlepszego gracza na danym świecie. Nie ma różnicy, czy ten gracz wcześniej wygrał inny świat, czy też może gra dopiero pierwszy raz.
Po trzecie, jeżeli nie podoba Ci się konkurs to przykro mi, ale nigdy nie dogodzi się wszystkim. Skoro tak to krytykujesz, to zapewne masz masę pomysłów dotyczących zorganizowania innych ciekawych konkrusów. Na pomysły bardzo chętnie czekamy, zachęcamy do aktywności w tym polu. No chyba, że krytyka jest dla samej krytyki, wtedy nic na to nie poradzę.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Za wygranie tamtego świata mają dostać może np. tytuł "Gracza Roku"

A dlaczego nie? Poziom gry na Helorusie był o wiele większy niż na jakimkolwiek serwerze PL
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Przepraszam Evelin77 ale jeśli już cytujesz to cytuj całe zdanie, które brzmi tak a nie tylko fragment
Za wygranie tamtego świata mają dostać może np. tytuł "Gracza Roku" na Maratonie?
Kakardinho pisze słusznie, bo dlaczego gracze którzy nie spełniają warunków do Gracza Roku u nas mają dostać tytuł za server zagraniczny bo go ponoć wygrali?
Jeśli chcesz by byli takimi graczami to podaj pomysł na konkurs na forum kraju na którym graliście i wytypuj swoich kandydatów bo nie widzę potrzeby odbierania graczom tego tytułu na PL serverze na rzecz kogoś kto grał gdzieś dalej..

Mi osobiście nie podoba się punku w którym jest że kandydat musi mieć konto na forum bo to eliminuje sporo osób no ale bez przesady z tym zagranicznym serverem i graczem roku na jednym z naszych światów.

Pozdrawiam
 
Do góry