Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Chłopiec ma piękne sny a wy się z niego nabijacie :)

Co do sytuacji na świecie rozumiem Arka bo sam mam taką sytuację że do stycznia nie powinno mnie tu być... jedni grają długo i grają z wieloma osobami, my już parę razy próbowaliśmy a zawsze kończyliśmy w swojej starej ekipie z kilkoma nowymi osobami i kończyliśmy na poszczególnych światach razem. Z drugiej strony dla mnie nic nie pobije klimatów świata NY i chyba tamten świat i tamta wygrana była dla mnie najważniejsze... Mam nadzieję że z większością z was szczególnie starej ekipy z Ny i tymi którzy później do nas doszli będzie mi dane jeszcze kiedyś się spotkać :)


Pozdrowienia dla starych kompanów i dla wrogów również, nawet dla tych bujających w obłokach i piszących niestworzone historie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Dlaczego jak już się zdecyduje zamieścić jakiś post na tym forum, ktoś musi mi psuć zabawę? :cool:
Nieczęsto się wypowiadam, a w tego typu tematach jeszcze rzadziej ale widzę, że już zdążyłem kilkoma zdaniami przypaść komuś do gustu. :)

artur czy kim ty w ogóle jesteś, za długie sjesty owocują podobną fantasmagorią więc się opanuj z tym wypoczynkiem, bo potem piszesz publicznie podobne niedorzeczności. Tego typu imaginacje zachowaj lepiej dla siebie, bo nie obchodzą one doświadczonych graczy naszego pokroju, a jedynie wywołują salwy śmiechu wśród reszty użytkowników którzy są zmuszeni czytać podobne urojone elukubracje.
Myślę, że autopsja podobnej halucynacji pogrążyła Cię do samego dna aż tak bardzo, że muł spoczywa wyżej niż ty możesz teraz sięgnąć.
Tyle mam do powiedzenia o tej nic nie wnoszącej do tematu ułudzie, jedyne co mogę uczynić w tej chwili to pozostawienie Cię w letargu.
Dobranoc, może wyśnisz jeszcze jakieś irracjonalne wizje...

Dodam jeszcze aktualny ranking sojuszy dla lepszej lustracji otoczenia Koryntu:
qotu.png

Dziękuję za uwagę, bez odbioru. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Twój ranking jest nic nie warty.
Dżony 11 palców/Koteq/Zabili mi żółwia/qqrydziany chrupek/Lech Poznań czy inne jego schizofreniczne wcielenie jak przystało na alfę i omegę oraz niebywały gejzer intelektu stwierdzi, że to tylko cyferki, a i tak to on jest najlepszy:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ale wiesz, że ten ranking jest w celu przedłużenia żywotności posta?
Sam w sobie to on wiele nie obrazuje.

Poprzedniego mi... zresztą nieważne. :)
 

DeletedUser17219

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Twój ranking jest nic nie warty.
Dżony 11 palców/Koteq/Zabili mi żółwia/qqrydziany chrupek/Lech Poznań czy inne jego schizofreniczne wcielenie jak przystało na alfę i omegę oraz niebywały gejzer intelektu stwierdzi, że to tylko cyferki, a i tak to on jest najlepszy:D

a co ty o nim możesz wiedzieć?
 

DeletedUser19269

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Król Maciuś Pierwszy czyś aby nie Mirian vel boar? Bardzo mnie cieszą wypowiedzi typu ".. o Tobie też "ciepło" się wypowiadał". Intrygi, plotki, pomówienia - i Ty komuś zarzucasz schizofrenię?
Z drugiej strony żal mi Ciebie. Od dłuższego czasu kombinujesz jak się zemścić na Dżonym. To musi być bardzo stresujące. Wątroba Ci nie wysiada?
Dałbyś już spokój jak na kształconego gościa przystało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Król Maciuś Pierwszy czyś aby nie Mirian vel boar? Bardzo mnie cieszą wypowiedzi typu ".. o Tobie też "ciepło" się wypowiadał". Intrygi, plotki, pomówienia - i Ty komuś zarzucasz schizofrenię?
Z drugiej strony żal mi Ciebie. Od dłuższego czasu kombinujesz jak się zemścić na Dżonym. To musi być bardzo stresujące. Wątroba Ci nie wysiada?
Dałbyś już spokój jak na kształconego gościa przystało.

Lepiej martw się o swoją głowę, a nie moją wątrobę:D
Z tego co Dżony mówił na Twój temat to z różnie bywa z Twoją kondycją umysłową;)
 

DeletedUser19269

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Lepiej martw się o swoją głowę, a nie moją wątrobę:D
Z tego co Dżony mówił na Twój temat to z różnie bywa z Twoją kondycją umysłową;)


Ty się musisz człowieku zdecydować. Raz Dżony jest schizofrenikiem, innym razem autorytetem na poparcie Twoich słów. Jesteś jak Wałęsa: za, a nawet przeciw. To po pierwsze. Po drugie - każdy z nas jest trochę wariatem: jeden mniej, drugi więcej. :D
Jeszcze Ci się nie znudziło tak kąsać? Masz wenę chłopie. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hm... byłem, zobaczyłem ,przeczytałem :confused:
Każdy ma prawo do wypowiedzi, ale co to ma wspólnego z sytuacją na Koryncie??
Widocznie nie znam się albo jestem takim debilem że nie potrafię wyłuskać informacji
dotyczących świata Korynt.


Wszystkim życzę milej gry .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Przypominam, iż ten dział nie służy do luźnej rozmowy o rzeczach niezwiązanych z grą. Niektóry posty, offtop, został usunięty, a Państwa proszę o zachowanie kultury.
Jeśli macie ochotę pospamować, zapraszam do działu Offtopic.
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hahaha, może mi ktoś wyjaśnić co się stało z ponad 1k graczami, ze nie ma ich w rankingu? ;p mnie zresztą też nie ma a wydaje mi się, że gram :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

hahahah też się zdziwiłem wczoraj że mnie nie ma :p
pomyślałem że to może czas na mnie przyszedł hahahhahahahahahah
 

DeletedUser17243

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

zauważyłam ;p ale śmiesznie było :D
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nuda to ogolnie najczesciej uzywane slowo na koryncie w chwili obecnej :((
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

wszystkim się nudzi, brakuje WAS na koryncie bo tak to przynajmniej się coś działo :p

hehe no tak jak pisałam w pożegnaniu kilkanaście postów wcześniej - im lepszy przeciwnik tym ciekawsza gra
że tak sparafrazuje znane powiedzonko - szanuj wroga swego możesz mieć nudniejszego heheheh
 
Do góry