Gracz Roku 2013

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

To pierwszy taki knkurs na Forum, razem uda nam się go udoskonalić i w przyszlym roku bedzie idealnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Doda się odpowiednio surowy system kar za krytkanctwo i bedzie sie podobał wszystkim.

Zbanowani na forum gracze mogą wygrać w konkursie? Bo kilku jest w propozycjach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

To konkurs Gracza Roku, a nie użytkownika Forum Roku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

To konkurs Gracza Roku, a nie użytkownika Forum Roku :)

To do mnie było to stwierdzenie? Chcesz mnie obrazić?

Pytałem czy jesli gracz ma na stałe zablokowane konto to spełnia wymogi czy nie? Ma wtedy konto czy nie ma konta?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Oczywiście, że nie chce Cie obrazić. Miałam na mysli to, że zbanowanie na Forum nie ma znaczenia, gdyz liczy sie to jaki gracz jest w grze, a nie na Forum. Każdemu zdarzają się wpadki :). Owszem, nagroda jest unikatowa ranga, ale z niej można zrezygnować, nie dajemy jej na siłę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Zapraszam do oddawania glosów!
Pamiętajcie jednak iż-
Oddany w ankiecie głos należny potwierdzić postem, w którym podajemy wybranego przez nas kandydata.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

W którym miejscu na forum będzie można bez obawy o bana/ usuniecie posta dyskutowac o wyniku konkursu na gracza roku świata ateny?
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

[ciach!]

aha i mam pytanko jeszcze, dlaczego juz nie można glosować i pozamykane ankiety są? przeciez dziś jest ostatni dzien glosowania

//Proszę nie prowokować do kłótni, następnym razem za takie zachowanie zostanie przyznana odpowiednia kara//Elastynka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Glosowanie trwało tydzień, czyli od 14.12 do 22.12, tydzień minął, więc czas liczyć glosy.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

pokaż mi tutaj to swoje "do"

Etapy :
I ETAP - Typowanie kandydatów - 1.12.2013 - 8.12.2013
II ETAP - Czas weryfikacji - 9.12.2013 - 13.12.2013
III ETAP - Głosowanie na kandydatów - 14.12.2013 - 22.12.2013

Analogicznie - zgłaszanie kandydatów było do 8 czy do 9 grudnia?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

do 8, tematy zostały zamykane 8 po południu.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

nie koleżanko, tematy nie były zamykane a propozycje oddane 8 były brane pod uwagę!!! co to ma być???


to nie Ty pisałaś przypadkiem?
glosowanie.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Szczerze to konkurs do bani , i całkowicie nie przemyślane zasady oddawania głosów - a co do gracza roku na świecie Ateny to liczy się kto przegrał a nie wygrał :eek: i napinajcie się dalej adaśkowe funfle :cool:
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Szczerze to konkurs do bani , i całkowicie nie przemyślane zasady oddawania głosów - a co do gracza roku na świecie Ateny to liczy się kto przegrał a nie wygrał :eek: i napinajcie się dalej adaśkowe funfle :cool:

Nie znam Adaska i na niego nie głosowałem. Nie rozmywaj tematu bo czekam na odpowiedź dlaczego zamknieto przed czasem mozliwośc oddania głosów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Rozumiem, że nie nie zdążyliście jeszcze oddać głosów i bardzo Wam na tym zależy, w związku z tym postanowiliśmy iść Wam na rękę i przedłużyć czas głosowania o kilka godzin, do godziny 23:59.
Już podczas typowania wyszliśmy Wam na przeciw, tak teraz wychodzimy.
Macie kilka godzin gratis :) Specjalnie na święta! :)

Dalsze prowokowanie do kłótni, komentowanie pracy administracji i łamanie Regulaminu zostanie nagradzane stosownymi nagrodami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Jakimi nagrodami?Rózgami czy może worem prezentów?:D

A takie pytanko jeszcze czy odbędzdie się podobny konkurs lecz o znaczeniu przeciwnym? Nabjardziej nielubiamy gracz roku ale tym razem całego polskiego grepolis? Z tym że proponuję aby usunąć zapis o konieczności posiadania konta i by typujący nie musieli podawać swoich nicków z gry bo skoro typują stąd to zapewne mają takie samo konto w grze co tutaj?:D
 
Do góry