Naksos - Party

DeletedUser17693

Guest
Odp: Naksos - Party

różnie startują może ja zagram jak nowy system podboju ;)
 

DeletedUser21017

Guest
Odp: Naksos - Party

powinni zrobić że o 24.00 startuje. I speed 2,5 to troche naciągane i bez sęsu. Niech zrobią speed 1,2 lub 3 a nie jakieś 2,5.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Naksos - Party

Gadanie,wielka różnica między 2,5 a 3 ;) Kto chce ten zagra a jak nie to poco się tłumaczyć ? ;)
 

DeletedUser21018

Guest
Odp: Naksos - Party

ja również zawitam, na razie próbuje na świecie maraton ale to bardziej nauka niz gra.
A tu będę chciała zagrac już na 100% a wiec czekam z niecierpliwością :))
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Naksos - Party

ja również zawitam, na razie próbuje na świecie maraton ale to bardziej nauka niz gra.
A tu będę chciała zagrac już na 100% a wiec czekam z niecierpliwością :))
Ja cały czas się uczę tej gry :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Ustawienia są bardzo dobre, jedyny minus to morale, początek i koniec bonusu, bo od 22 do 7 przy nowym podboju to nawet dla graczy bardzo mało aktywnych i takich którzy nie mają w telefonie powiadomień świetne(choć i obecny również dobry)
Wiadomo można mieć cały dzień puste miasto, a wojsko trzymać u kolegi nad aktywnego, nawet jeżeli ci bunt wbiją to jak zauważysz(a jest na to przynajmniej 8 godzin) to możesz poprosić o wsparcia lub przy swojej obecności sam klinować.Przy starym nie ma takiej możliwości, gdyż jak wiadomo można w półgodziny mieć zapewnioną utratę miasta.

Dlatego też dla tych co się martwią o pracę, wystarczy zawitać z rana o 6, wieczorem przed bonusem posiedzieć i można dobrze zasuwać na tym świecie.

Pozdrawiam
 

DeletedUser21017

Guest
Odp: Naksos - Party

Mi bonus nocny pasuje i to nawet bardzo. Drażni mnie jedynie speed 2,5 mogli zaokrąglić do 3, ale dobrze że nie jest speed 1 bo bym się chyba załamał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

No dobrze, ale jak to jest... Czas pokoju obowiazuje na tym swiecie?
Bo jesli tak, to nawet dla szkolnej braci o kant poślada rozbic taki start swiata, gdzie przez pierwsze 7 dni 3 doby nie mozna budowac.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Właśnie nie wiem czy ten czas powinien obowiązywać na tym nowym świecie :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

No dobrze, ale jak to jest... Czas pokoju obowiazuje na tym swiecie?
Bo jesli tak, to nawet dla szkolnej braci o kant poślada rozbic taki start swiata, gdzie przez pierwsze 7 dni 3 doby nie mozna budowac.
Są trzy opcje.
1) masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem
2) nie masz problemów z czytaniem ze zrozumieniem, a yakamoz nie umie jasno pisać
3) yakamoz walnęła gafę

Z tego co jest napisane w ogłoszeniu
yakamoz napisał:
Zablokowane będą wszelkie akcje związane z budową cudów:
- Surowce (...)
- Rozbudowa (...)
Wynika, że czas pokoju blokuje akcje związane z przesyłaniem surowców NA CUDA, oraz rozbudową CUDÓW. Domki w mieście możesz sobie bez zmian budować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Uuu, widzę, że na świecie zawitają same osobistości :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

To będzie wyrównana walka o zwycięstwo! Ogłaszam start odświeżania strony co 10 minut!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Jeden dzień Z opóźnienia nie czyni gracza przegranym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Czym dłużej zwlekasz, tym dalej do sław Polskiego Grepolis! Nie spieprz tego ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Są trzy opcje.
1) masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem
2) nie masz problemów z czytaniem ze zrozumieniem, a yakamoz nie umie jasno pisać
3) yakamoz walnęła gafę

Ogłoszenie rowniez nie daje do zrozumienia jasno, ze chodzi o cuda (przynajmniej to wyslane w grepolis). Nie ma jasno okreslone, ze "surowce" i "rozbudowa" to podpunkty. Tabulator i kropeczki zalatwilyby sprawe. Ogloszenie napisane jest tak, ze po ponad roku przerwy w grepolis zdziwilem sie, co za pomysl, zeby blokowac rozbudowe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Naksos - Party

Chodzi o to, że odświeżam stronkę główną co kilkanaście minut, żeby zobaczyć czy świat wystartował xD Ale miło, że mnie się naśladuje.
 
Do góry