Walki na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym temacie możecie zamieszczać raporty z walk pomiędzy graczami oraz komentarze do poszczególnych bitew. Jeśli chcecie pochwalić się swoimi dokonaniami w wojnie między sojuszami, załóżcie nowy temat poświęcony danej wojnie.

Prosimy o zapoznanie z regulaminem walk, który jest przyklejony w tym dziale.
 
Odp: Walki na świecie

dzisiaj nastąpił atak na jeden z naszych cudaków ,przez graczy enomotii,ale trzeba powiedzieć że niemiłosiernie się potopili .
Ich straty ogromne przy minimalnych stratach z naszej strony.
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Walki na świecie

Biernik (kogo? co?) poprawnie powinno byc ODDAC 2 CUDA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

a ja pisze CUDA!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11943

Guest
Odp: Walki na świecie

Uderz w stół a nożyce sie odezwą :)
Cieszysz się z tych cudów prawie jak z awansu społecznego a to tylko gra nic wartego większego skupienia nic czym warto sie podniecać napawać szczycić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Uderz w stół a nożyce sie odezwą :)
Cieszysz się z tych cudów prawie jak z awansu społecznego a to tylko gra nic wartego większego skupienia nic czym warto sie podniecać napawać szczycić

To po co przyszedłes do tej gry?:)
A żeby psuć zabawe innym - fakt taki powód to też powód:)
Teraz gadanie to tylko zabawa bla bla ,a z początkiem pażdziernika JESTESMY NAJLEPSI NIKT NAM NIE PODSKOCZY!!!:) JAk to punkt widzenia zmienia sie od punktu siedzenia , no i utartego nosa:)
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Walki na świecie

Przykro mi ale nie będę prowadził z Tobą konwersacji w żadnej formie odpisałem na dwa posty na resztę nie mam zamiaru tak samo jak nie odczytuje wiadomości od Ciebie jeżeli w ogóle jakieś pisałeś
Każdy ma swoje racje każdy ma swój punkt widzenia roztrząsanie czegoś co i tak nie ma większego znaczenia jest tylko strata czasu i mojego i Twojego
Nigdy ani Ty nie przyznasz moich racji ani ja nie przyznam Twoich wiec oszczędźmy sobie tego wszystkiego zajmijmy się grą dopóki nie zamkneli jeszcze świata jak będzie okazja to spotkamy się na morzach nic więcej
 
Odp: Walki na świecie

Teraz wystarczy przenieść walkę z forum na morza :D A dokładnie na cuda :)
Do tej gry przychodzi się po to by poklikać sobie w wolnym czasie.
Karolu z Kappy tobie to już chyba nikt nie podskoczy ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Chyba nie przypadkowo Zerowcy zrobili akcję na naszego cudaka 6 stycznia w Święto Trzech Króli.Być może to tylko przypadek,ale korona tak łatwo nie przychodzi.Co prawda my się nieziemsko potopiliśmy na ich cudaku,ale tu był Wielki POTOP:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Teraz wystarczy przenieść walkę z forum na morza :D A dokładnie na cuda :)
Do tej gry przychodzi się po to by poklikać sobie w wolnym czasie.
Karolu z Kappy tobie to już chyba nikt nie podskoczy ;/

Tomaszu z Omegi ale mnie przynajmniej kolana nie bolą:) Byłes juz wszędzie czyli MGD, WATAHA,KOSTUCHA, COUNTY DURHAM , GRUPA H , ENOMOTIA ,TSUNAMI i teraz ZEROWCY-DW HAHAHAHAHHA takiego lawiranta to chyba drugiego nie ma na Omedze i tak jak mówili o początku ze szpieg to jak sie dzis okazuje wszyscy mieli racje. Nie martw sie jak bedziesz miał koronke to mozesz byc z Niej dumny przeciez kolana wkoncu przestana bolec i Ciebie juz nikt nie przeskoczy :)
 
Odp: Walki na świecie

takiego lawiranta to chyba drugiego nie ma na Omedze

Jest...

=NDK z KAPPY = (Alliance changes)
War Devils>**TESSERARIUS**>WILCZA HORDA>Most Dangerous Group>Veni Vidi Vici>Jedynka>AKADEMIA E-T>ENOMOTIA AKADEMIA>AKADEMIA E-T>Na Pohybel>TSUNAMI>Enomotia-Django
Chwile gdy byłeś poza sojuszem pominąłem.
Więc w bobowaniu jesteś numerem 1 ale jako imigrant jesteś Drugi :/
DareDevil4 : migracje miedzy sojuszami 18
=NDK z KAPPY = : migracje między sojuszami 16
Czyli Karolu z Kappy jesteś Drugim takim na Omedze :)
W przeciwieństwie do ciebie, siadam i wstaję bez większego bólu w dolnych partiach kręgosłupa :confused:
Jeśli to co mówili o tobie okaże się prawdą to na morzach ponownie zapanuje szarość :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Walki na świecie

Jest...

=NDK z KAPPY = (Alliance changes)
War Devils>**TESSERARIUS**>WILCZA HORDA>Most Dangerous Group>Veni Vidi Vici>Jedynka>AKADEMIA E-T>ENOMOTIA AKADEMIA>AKADEMIA E-T>Na Pohybel>TSUNAMI>Enomotia-Django
Chwile gdy byłeś poza sojuszem pominąłem.
Więc w bobowaniu jesteś numerem 1 ale jako imigrant jesteś Drugi :/
DareDevil4 : migracje miedzy sojuszami 18
=NDK z KAPPY = : migracje między sojuszami 16
Czyli Karolu z Kappy jesteś Drugim takim na Omedze :)
W przeciwieństwie do ciebie, siadam i wstaję bez większego bólu w dolnych partiach kręgosłupa :confused:
Jeśli to co mówili o tobie okaże się prawdą to na morzach ponownie zapanuje szarość :(

Jak sie ciesze ze podjełes temat bo teraz dopiero wyjdzie szydło z worka:) Rzeczywiscie byłem w sojuszach War Devils czy Tesserarius na poczatku gry gdzie było tam 5 osob:) Wilcza horde rozwiał gracz Luigi23 ,z MGD odszedłęm przez Turka , VVV rozwiazał Demol1234 po tym jak sie napił:) A potem przechodziłem z akademi do głownego soja - bo tez prowadziłem jednoczesnie akademie ,rekrutowałem tam graczy i ogarniałem im forum:) A ostatnio połaczylismy sie z Django i powstał Nowy sojusz po fuzji - ALE ZE MNIE LAWIRANT o Jezu :(
Tomeczku mnie nie wywalono z MGD jak Ciebie za kretowanie- no z tego miejsca trzeba az pochwalic znienawidzonego Turka bo pierwszy Cie wyczuł:) Nie uciekałem jak Ty nigdy do wrogiego sojuszu:)
A na Kappie fakt zrezygnowałem z gry z ludzmi z jakimi byłem w soju ,a pewnego dnia jak wiekszosc doszla do wniosku ze 2 lata gry wystarcza to razem skasowalismy konta- nie wiesz pewnie co znaczy solidarnosc bo Ty w takiej sytuacji solidarnie znalazłbys sie u Wroga:) A teraz mozesz sobie dalej pofantazjowac tutaj i wmawiac ludzia ze zdrajczyk to Nie Ty:) No i bym zapomniał przez Twoje lawiracje to nawet biedna Efendymka odeszła z tej gry:) No co jak co ale zone wykonczyc to juz trzeba miec tupet:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Walki na świecie

Przypomnę: ten temat służy do wklejania raportów z walk i komentowania ich. Dyskusje na temat świata proszę prowadzić w wątku "Sytuacja na świecie". Z kolei rozmowy o blokadach nie są dozwolone na naszym forum.
 
Do góry