Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Willow, ja się z Tobą zgadzam jak najbardziej. Nie twierdzę, że Tyk Tyk uciekł. Chodziło mi tylko o nakreślenie logiki Turkowej, bo na prawdę w tamtych czasach co Glorian szedł na urlop to nie było przed kim uciekać.
Przed MDG? Miasta brane tylko mniej aktywnym graczom, Glorianowi nie zagrażali. SS? Ciężka wojna ale wynik niezły, jedno stracone miasto na rzecz Leventa w nocy, to jeszcze nie powód do ucieczki. Z resztą bez Gloriana w obu wojnach radziliśmy sobie dobrze, aż do wojny z GnS, więc to chyba pokazuje jacy przerażeni byliśmy w Rzeźni kiedy Marek kończył grę.
A najgłośniej o tym, że uciekł na forum krzyczą Ci co w wojnie z Rzeźnią nie wzięli na M45/M55 żadnego miasta.
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Willow, ja się z Tobą zgadzam jak najbardziej. Nie twierdzę, że Tyk Tyk uciekł. Chodziło mi tylko o nakreślenie logiki Turkowej, bo na prawdę w tamtych czasach co Glorian szedł na urlop to nie było przed kim uciekać.
Przed MDG? Miasta brane tylko mniej aktywnym graczom, Glorianowi nie zagrażali. SS? Ciężka wojna ale wynik niezły, jedno stracone miasto na rzecz Leventa w nocy, to jeszcze nie powód do ucieczki. Z resztą bez Gloriana w obu wojnach radziliśmy sobie dobrze, aż do wojny z GnS, więc to chyba pokazuje jacy przerażeni byliśmy w Rzeźni kiedy Marek kończył grę.
A najgłośniej o tym, że uciekł na forum krzyczą Ci co w wojnie z Rzeźnią nie wzięli na M45/M55 żadnego miasta.

No wiesz - logika na forum zawsze jest bardzo pokrętna hehe. Czepiają się Gloriana bo wy czepiacie się Turka - jak najbardziej logiczne - nie uważasz?:)
Swoją drogą zawsze mnie bawi jak członkowie jednego sojuszu bardzo współczują członkom innego z powodu ich strasznego szefa:) O Turku np. ja osobiście nasłuchałam się baaaaardzo dużo opowieści i nieraz zastanawiałam się jak to jest możliwe że taki "tyran, despota"- i wiele wiele innych określeń - ma sojusz złożony więcej niż z jednej (swojej własnej) osoby? Dziwne nieprawdaż? Może ma jednak w sobie to coś że ludzie chcą z nim grać? Przecież to nie więzienie czy wyrok i zawsze można odejść...
A propos odchodzenia - jakby na to nie patrzeć to właśnie z Rzeźni dużo osób odeszło - i nie mówię tu tylko o kilku graczach NM z GNS.
Więc niech każdy się rządzi jak chce, a nie komentuje rządów innych - bo widocznie rządzonym odpowiadają takie a nie inne rządy - a jeśli nie to odchodzą:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

GoW vs Gniew Tytanów 2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ciekawe ilu graczy jeszcze Pan Turecki wyrzuci z sojuszu, bez ich wiedzy, żeby tylko opóźnić erę cudów...
Chyba ktoś się obudził z ręką w nocniku i pełną pieluchą... :confused:

Tym razem to Turek odszedł,pojawiła się opcja że od 23/12 ruszą cuda, a tu ZONK

TUREK, przed włączeniem cudów sam odszedł z MDG i wróci jak nadejdzie ich chwila.......odszedł z Sojuszu (posunięcie taktyczne) 2013-12-23 00:57:36

także w dniach 22-23 grudz. opuścili sojusz( dla opóźnienia budowy cudów):

JARUCHA
apidya
ostikow
TheDevil
IG Gamer
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

i po co to piszesz ? będziesz się żalić na forum ? powiem ci jedno nic ci to nie da jak będziemy chcieli będziemy opóźniać cudaki :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Skomentuję to jednak, Turek przeleciał z tuzin światów i zawsze marzyła mu się koronka, ale nawet tutaj jej nie zdobędzie.
Ja swoją mam, więc mi to lotto, ale Tureczek o swojej niech zapomni.
 

DeletedUser14957

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Turkowi marzyła się kiedykolwiek koronka? Zmień informatora, bo Cię oszukuje. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Informatora nie potrzebuję, Turek zna mnie dobrze i ja jego od czasu gry na świecie MY, chociaż mam go nawet na Koryncie zablokowanego, ponieważ jak tylko mnie zobaczył zacząłem otrzymywać wiadomości typu, ty nobie, nieudaczniku etc. Turka za dużo ludzi poznało przez ostatnie 3 lata, gracze, moderatorzy forum którzy go banowali jak tylko naskrobał kilka wpisów, ale zawsze na duchu podtrzymywała go jego muza Zulska która to za niego zamieszczała jego wypociny. Więc lepiej zasięgnij głębszych źródeł z informacjami o twoim idolu. Bye Bye
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Informatora nie potrzebuję, Turek zna mnie dobrze i ja jego od czasu gry na świecie MY, chociaż mam go nawet na Koryncie zablokowanego, ponieważ jak tylko mnie zobaczył zacząłem otrzymywać wiadomości typu, ty nobie, nieudaczniku etc. Turka za dużo ludzi poznało przez ostatnie 3 lata, gracze, moderatorzy forum którzy go banowali jak tylko naskrobał kilka wpisów, ale zawsze na duchu podtrzymywała go jego muza Zulska która to za niego zamieszczała jego wypociny. Więc lepiej zasięgnij głębszych źródeł z informacjami o twoim idolu. Bye Bye


no własnie Turek gra bez Zulskiej ????

Rozwód był?
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Turkowi marzyła się kiedykolwiek koronka? Zmień informatora, bo Cię oszukuje. :)

skoro nie "walczy" o korone to po co ten caly cyrk z rozbieraniem sojuszu do bielizny ??
jesli mu na nie zalezy na cudach niech pozbiera Tych co mu zostali i probuje utrudnic ich budowe wrogom np RZEŹNI.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Że się zapytam co sie stało z MDG?
Patrzyłem na statsy a tu nie ma MDG.
Co znów Turek zaplanował?
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Że się zapytam co sie stało z MDG?
Patrzyłem na statsy a tu nie ma MDG.
Co znów Turek zaplanował?

rozebrał swój sojusz z 75% graczy (sam też odszedł) żeby opóźnić erę cudów a teraz już dzieci wracają do taty i MDG znów rośnie
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Turecki Tata, opóźnił budowę cudów i nakazał swojemu stadku rozbudowę targowisk na full i postawienie Placówek Handlowych, przecież to normalne. I myśli że wybuduje.......może, ale tylko 4, 7-miu nie dostanie.
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Turecki Tata, opóźnił budowę cudów i nakazał swojemu stadku rozbudowę targowisk na full i postawienie Placówek Handlowych, przecież to normalne. I myśli że wybuduje.......może, ale tylko 4, 7-miu nie dostanie.
Wróżbita Artur ? hahahahahah :D skąd możesz wiedzieć że nie wybudujemy 7 cudaków ? :)
 

DeletedUser20336

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Turecki Tata, opóźnił budowę cudów i nakazał swojemu stadku rozbudowę targowisk na full i postawienie Placówek Handlowych, przecież to normalne. I myśli że wybuduje.......może, ale tylko 4, 7-miu nie dostanie.


stadko to może Ty masz kolego w swoim sojuszu, czytając Twój komentarz boki rozrywa....

zajmij się swoim sojuszem, sowimi sprawami i swoim "ogródkiem"
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Noooooo, coś cieńko wam idzie to murowanie, tata zapomniał cementu kupić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

kozek98 napisał:
Wczoraj na świecie Korynt Rzeźnia zniżyła się do poziomu gdzie aby wygrać walkę o cuda proponuje już nawet realne pieniądze w postaci wykupienia premium.

Po pierwsze - nie Rzeźnia tylko jeden gracz.
Po drugie - już kiedyś pisałem co sądzę o wrzucaniu cytatów z czyiś wypowiedzi. Równie dobrze mogę to przekopiować i pozamieniać nicki i wyjdzie, że to Literowi proponowali Wasi gracze.. tfu, przepraszam MDG oferowało (idąc Twoim rozumowaniem)
Po trzecie - do poziomu kogoś kto metodą taniej propagandy chce nas ośmieszyć faktycznie należałoby się zniżyć. Ale i tak byście nas pokonali doświadczeniem w byciu na tym poziomie, więc Rzeźnia nie próbuje.
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Zaczyna się jak kiedyś na MY, tata zaraz zacznie w złości wszystkich w koło nazywać Nobami i nieudacznikami, no bo znowu mu nie wyszło, nawet po cichym porozumieniu z GoW.
Ale powracając do wątku, już na MY kopał dołki pod innymi, i może co nie którzy ze starszych graczy pamiętają, przękręty z kontami na tutejszym forum, nawet sam Turczyn przyznał się do tego i wklejał priv korespondencję z planami jak to podkopią morale Freedom, ale po co ja to piszę, zaraz jakieś mądre dziecko zakończy to innym morałem. Zaczęło się sypanie na 8-9 poziomy i już strunki co nie którym puszczają.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Właśnie przejrzałem staty tego Literpl, 22 miasta, 33.214 pkt ataku i 47.840 pkt obrony, z tego co widać to on nawet Premki nie ma.
Nie mogliście do tego szantażu wybrać chociaż kogoś z Premką i lepszymi statami!!!
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Ustalcie w rzezni stanowisko czy wypieracie sie, ze takie pw mialo miejsce, jezeli zaprzeczycie i bedziecie twierdzic, ze to nie jest prawdziwe pw to MDG zrobi scrina orginalnego pw i was osmieszy i poza tym, ze bedziecie przekupywac ere cudow pieniedzmi to jeszcze osmieszymy was jako klamcow.

Wiec jak przyznajecie sie do tego pw czy mamy wkleic scrin z orginalem:)


Ale te konto jest osobiste droga anadri , Artur nie ma do niego dostępu a po za tym nie pisałem że przekazuję wiadomość napisałem sam od siebie :)

Złamany regulamin za co ? Za to że pokazałem jak Rzeźnia gra czysto ? Jak gra fair play w cudach ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Dla niewtajemniczonych:
Liter to człowiek z Różowego Pompona jednak od dłuższego czasu już nie gra i passy do tego konta ma Dżony (jak do większości kont graczy RP:rolleyes:).
Konto zostało wprowadzone do Rzeźni jakiś czas temu dlatego aby Kot (Dżony) miał lepszy przegląd sytuacji. Z resztą to nic nowego bo Kot zawsze miał kreta w większości sojuszów, a jego ulubioną bronią było wywoływanie zamętu.
Teraz kiedy robi się ciepło podrzuca świnie i szuka szczęścia. Dlatego nie obwiniał bym Rzeźni za te numery tylko kogoś zupełnie innego;)
Ot i cała historyja:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry