Gracz Roku 2013

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

wszystkim gratuluje :) w koncu adriankiller wygral :D kongratulacje, jestem zachwycony
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Bo wszyscy wiedzą że ty nim jestes ;)
Szkoda że Cię nikt nie zgłosił :(
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

mi najbardziej brakuje hipergracza z hiperborei:D
szkoda że nikt tam nikogo za pomoc w trudnej walce z szarakami nie zgłosił
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Ale jakie jest poświęcenie bronić szaraka ;)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

a ja się tak zastanawiam cały czas co to za gracz kumo, co wygrał na świecie Ypsilon.
skoro do ankiety dopuszczono bejton27 i kumo77x.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

a ja się tak zastanawiam cały czas co to za gracz kumo, co wygrał na świecie Ypsilon.
skoro do ankiety dopuszczono bejton27 i kumo77x.

bardzo dobry gracz z którym grałem na tym świecie.
Wiele razy pokazał swoją klase i pewnie dla tego wygrał, czego nie można było powiedzieć o kontrkandydacie.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

bardzo dobry gracz z którym grałem na tym świecie.
Wiele razy pokazał swoją klase i pewnie dla tego wygrał, czego nie można było powiedzieć o kontrkandydacie.

Myślę, że sestero chodzi o to, że ten gracz ma inny nick. Organizatorka konkursu okazała brak szacunku do tego gracza wpisując go skrótowo. To jest Kumo77x i taki powinien byc wpisany.

W rozmowach na forum często się uzywa skrótów ale to, że na Elastynke mowią Stonka nie znaczy, że w oficjalnych wynikach można sobie robic wariacje na temat nicku gracza.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Myślę, że sestero chodzi o to, że ten gracz ma inny nick. Organizatorka konkursu okazała brak szacunku do tego gracza wpisując go skrótowo. To jest Kumo77x i taki powinien byc wpisany.

W rozmowach na forum często się uzywa skrótów ale to, że na Elastynke mowią Stonka nie znaczy, że w oficjalnych wynikach można sobie robic wariacje na temat nicku gracza.

a faktycznie, nie zrozumiałem intencji :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013

Jeśli ma sie n światów do ogarnięcia i trzeba to zrobić szybko, aby wyniki pojawiły się w jak najmniejszym odstepie czasowym, to jest to dośc trudne. Ale macie rację, jak się czlowiek spieszy, to się diabeł cieszy. Już wszystko poprawione i dziękuję za spostrzegawczość!
 
Do góry