Sytuacja na świecie Korynt

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Jeśli o Turka pytasz, to po prostu próbuje obrócić gigantyczną porażkę w sukces. Za złe mu tego mieć nie można. Ale pośmiać się już tak :D
A jeśli o mnie, to zaryzykuję - udaję! :D
 

DeletedUser19269

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Berserker miał 122 miasta. Ile mu zostało? I ile jeszcze straci bo okupacje wciąż trwają? To prawdziwa klęska. Tylko zastanawia mnie postawa jego sojuszu. Mieli zakaz obrony jego miast czy jak?
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

jestem na 15 pozycji w rankingu atakujacych co do zlota kupuje miesiecznie okolo 1500zm zeby kupic premium i raz po raz skrocic np SK jak szybko potrzebny. co do nocnej akcji na cud MDG kolonem poplynalem ja zapadla szybka decyzja ze bijemy w bonusie nocnym no coz i takie akcje sie robi :) straty RZEŹNI sa spore nie powiem ale jak popatrze na raporty na forum to nasi gracze robiac jazde Berserkerowi ubili prawie polowe z tego.
PS
wg mnie takie bzdury wypisywane w profilu na grze i wstawianie tam raportow to akt desperacji i bezsilnosci :)
ciekawe dlaczego znam tylko dwoch graczy ktorzy tak robia ?
taka propaganda poszla do grobu wraz z pewnym dyktatorem pod koniec IIwojny...
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tak brawo chwalcie się zabraliście mu miasta jak nie miał neta brawo macie się serio czym chwalić :) Tak jak akcja na naszego kolosa hahahaha :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Bastku, ale czym się tu przejmowac? Proszę Was - to była swietna zabawa i niezły ubaw ;)

co do wstawienia raportów - fajnie, ze to zrobił bo murku nie spisałam i przynajmniej wiem co ubiłam :) hehehehe

za te defiki na zerowych murach, za te ogniki, za te małe paczuszki biremek dziękujmę Ci Turku w imieniu całej Rzeźni :) slociki nam się też nabiły a i terytorium ze smrodu oczysciło :))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kozaczku słoneczko, szkoda że nie można nagrywać i katalogować całego grepo. Nie wiem czy zauwazyłeś bowiem - w statystykach można sprawdzić, a mnie się szukać nei chce bo chorutka jestem - ale Twój Pan i Król przejmuje tylko miasta od nieaktywnych ( czytaj nie będących na grze - moze tez nie mających netu ;p ) lub od swoich sojuszników. można więc rzec jako prawi polskie przysłowie:
PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI ... i kebab skisł..
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Bastku, ale czym się tu przejmowac? Proszę Was - to była swietna zabawa i niezły ubaw ;)

co do wstawienia raportów - fajnie, ze to zrobił bo murku nie spisałam i przynajmniej wiem co ubiłam :) hehehehe

za te defiki na zerowych murach, za te ogniki, za te małe paczuszki biremek dziękujmę Ci Turku w imieniu całej Rzeźni :) slociki nam się też nabiły a i terytorium ze smrodu oczysciło :))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kozaczku słoneczko, szkoda że nie można nagrywać i katalogować całego grepo. Nie wiem czy zauwazyłeś bowiem - w statystykach można sprawdzić, a mnie się szukać nei chce bo chorutka jestem - ale Twój Pan i Król przejmuje tylko miasta od nieaktywnych ( czytaj nie będących na grze - moze tez nie mających netu ;p ) lub od swoich sojuszników. można więc rzec jako prawi polskie przysłowie:
PRZYGANIAŁ KOCIOŁ GARNKOWI ... i kebab skisł..
Żabeczko droga, taka dorosła pani a pisze o człowieku "kebab" niby ludzie w tej Rzeźni tacy kulturalni i w ogóle ale premium proponują a o normalnym obywatelu piszą "kebab" co stawia na prawdę na waszą inteligencję :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tak brawo chwalcie się zabraliście mu miasta jak nie miał neta brawo macie się serio czym chwalić :) Tak jak akcja na naszego kolosa hahahaha :)

Przypomnij mi kiedy Twój guru zabrał miasto komuś aktywnemu?
Ja młody jestem to mam prawo nie pamiętać ale Ty to widzę stary wyga jesteś, na pewno nam jakąś historię opowiesz:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Żabeczko droga, taka dorosła pani a pisze o człowieku "kebab" niby ludzie w tej Rzeźni tacy kulturalni i w ogóle ale premium proponują a o normalnym obywatelu piszą "kebab" co stawia na prawdę na waszą inteligencję :)

"obywatel" - może jeszcze "towarzysz" ? ;)

a co do Turka to przecież cały czas pisze o nim z duzej litery "Twój Pan i Król". końcówka z kebabem to o tej budce w Warszawie co za mało mięsa wydawała klientom :)
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Przypomnij mi kiedy Twój guru zabrał miasto komuś aktywnemu?
Ja młody jestem to mam prawo nie pamiętać ale Ty to widzę stary wyga jesteś, na pewno nam jakąś historię opowiesz:)
Stary wyga ? błagam cię dobrze wiedzieć że jestem stary hahaha :) a moze suchara opowiesz mi jakiegoś ciekawego o rzeźni ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

"obywatel" - może jeszcze "towarzysz" ? ;)

a co do Turka to przecież cały czas pisze o nim z duzej litery "Twój Pan i Król". końcówka z kebabem to o tej budce w Warszawie co za mało mięsa wydawała klientom :)

poważnie ? pan i król ? w MDG jest przecież tyrania a Artur sprawuje nad wszystkim władze dyktatorską ? hahaha :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Stary wyga ? błagam cię dobrze wiedzieć że jestem stary hahaha :) a moze suchara opowiesz mi jakiegoś ciekawego o rzeźni ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -



poważnie ? pan i król ? w MDG jest przecież tyrania a Artur sprawuje nad wszystkim władze dyktatorską ? hahaha :)

nie zmieniaj tematu :) a jak brak weny to łap za telefon i dzwoń do przyjaciela :cool:

hehehe no przecież każdy król to despota :D im więcej władzy ma tym więcej chce jej posiadać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tak brawo chwalcie się zabraliście mu miasta jak nie miał neta brawo macie się serio czym chwalić :) Tak jak akcja na naszego kolosa hahahaha :)


A jak tam Wasza akcja na nasz posąg Zeusa?
aaaaaaaaa zapomniałem nie było takiej. Pogadamy jak zrobicie.

Więc w sumie nasza akcja ciągle lepsza od Waszego braku akcji.

Ogni straciliśmy tylko (około) 3 razy więcej niż Turek tego dnia, tylko że on ma 30 miast mniej.
I tak jak napisała Żabka - my wzięliśmy miasta nieaktywnemu - Turek wziął miasta tylko nieaktywnym, chyba że miał GnS u boku (choć i wtedy głównie nieaktywne).

Więc nie kompromituj się tu już, bo z porażki zwycięstwa nie zrobisz.
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

nie zmieniaj tematu :) a jak brak weny to łap za telefon i dzwoń do przyjaciela :cool:
ależ oczywiście :) Zamknę się w tym momencie i popatrzę na wasze wpisy na forum i się pośmieje jak będę czytał że Rzeźnia jedzie MDG :)
 

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ależ oczywiście :) Zamknę się w tym momencie i popatrzę na wasze wpisy na forum i się pośmieje jak będę czytał że Rzeźnia jedzie MDG :)

smiech przez łzy chyba :)
ja juz chcialem konczyc gre bo branie wiosek MDG nudne sie robi ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

ależ oczywiście :) Zamknę się w tym momencie i popatrzę na wasze wpisy na forum i się pośmieje jak będę czytał że Rzeźnia jedzie MDG :)

Przejrzyj wynik wojny nawet przed dniem wczorajszym.
Potem zobacz wynik wojny po dniu wczorajszym.

I wtedy się zaśmiej z tego jak Rzeźnia jedzie MDG :)

Edit. Pomogę Ci z tymi wynikami, bo pewnie u Was na forum są inne dane :)
39-15 - wynik od upadku GnS - wiele razy już pisałem, że bez nich nic nie znaczyliście.
160-102 - wynik od początku świata.

źródło:grepointel
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Tak brawo chwalcie się zabraliście mu miasta jak nie miał neta brawo macie się serio czym chwalić :) Tak jak akcja na naszego kolosa hahahaha :)
Rzadko wypowiadam się na forum, ale z tego co zaobserwowałam na początku całej tej afery, to gracz Berserker miał dostęp do gry Dowodem niech będzie mój post z naszego forum
z0urzk.jpg

og94a0.jpg


Cofki były wykonywane z uników na miasta właściciela Poza tym pierwsza była naprawdę ładnie trafiona Chyba w sek kolona

ps Poza tym pragnę pogratulować MDG akcji na nasz Posąg Trzeba przyznać że nie utopiliście ani jednego transu ni ognia Wyjątkowo udana akcja :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

a mi moja dobra duszyczka podpowiedziała, żeby przypomnieć koledze Turka a może go uświadomić, ze wczoraj na 2 albo 3 kolony Turkowi cofki robiła TPSA. pewnie premium w telefonii komorkowej wykupił ;)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

Stary wyga ? błagam cię dobrze wiedzieć że jestem stary hahaha :) a moze suchara opowiesz mi jakiegoś ciekawego o rzeźni ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -



poważnie ? pan i król ? w MDG jest przecież tyrania a Artur sprawuje nad wszystkim władze dyktatorską ? hahaha :)

Z historią widzę szanowny wróg jest lekko na bakier:( To może chociaż zechce nam opowiedzieć jakąś legendę albo bajeczkę?
 
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

2 ostatnie doby.....Turek traci 35 miast:

2014-01-22 03:32:36 87 Drżyjcie
2014-01-22 02:52:36 Z-5
2014-01-21 23:22:54 Z-1
2014-01-21 21:32:55 56k06 ByłBreeSerek
2014-01-21 20:19:26 66 Turkmenistan
2014-01-21 19:23:14 M55 Dont Cry
2014-01-21 16:05:27 56 - Frankfurt SE S1
2014-01-21 15:39:51 5 groszy dodałem
2014-01-21 14:51:53 Z-6
2014-01-21 12:21:10 Z-7
2014-01-21 10:06:54 SZTUCZKI
2014-01-21 09:17:33 99 San Francisco
2014-01-21 08:48:17 115 Epickie
2014-01-21 07:56:17 94 Nowy Jork
2014-01-21 06:19:57 AAA2
2014-01-21 06:09:53 M55 Destructive
2014-01-21 06:03:52 89 Wrestling
2014-01-21 05:49:30 Gdańsk II - I
2014-01-21 05:39:38 56.57 Victoria
2014-01-21 05:32:44 95 Boston
2014-01-21 04:41:16 04 Game of Thrones
2014-01-21 03:31:16 98 Pinks Girls
2014-01-21 02:39:00 54 Beatka
2014-01-21 02:23:23 100 Oslo
2014-01-21 02:19:42 54 Turaskowo
2014-01-21 02:19:33 AAA1
2014-01-21 02:03:58 56 - Essen SE S1*
2014-01-21 01:43:39 52 Kebabin
2014-01-21 01:33:27 Gdańsk VIV - H
2014-01-21 01:21:51 M56 - ANKARA
2014-01-21 01:12:07 90 Deopolis
2014-01-21 00:28:18 M55 - 073
2014-01-21 00:25:49 Gdańsk IIIIV- D
2014-01-21 00:25:03 55 Pobawmy sie
2014-01-20 23:40:02 07. Storm

A pisał na swoim blogu że nie miał neta przez dobę, to skąd te podboje z datami 20/01, 21/01, 22/01 ???
No żesz na zgniłego Kebaba, znowu się nie udało.
Zobaczył co się dzieje, kliknął urlop, który mu się dzisiaj aktywuje.
Kochany nasz Tureczku, kit potrzebny u szklarza, nie tutaj.
 

DeletedUser16109

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Korynt

bastek i kardomic mieli bana to stracili o wiele wiecej miast ale MDG i GNS się nie podniecało ani nie szczyciło się tym , tym ze podbijaja takie miasta bo to żaden wyczyn.
Natomiast Gdy Rzeźnia przejmuje miasta po banie czy jak ktoś nie ma dostępu do grepolis to się podniecają jak by dokonali jakiegoś wielkiego sukcesu. Tym właśnie różni sie MDG od Rzeźni.
I jak kończę tą dyskuję bo zaraz się zleci cała banda pomponów i rzeźni bo z wami nie da się dyskutować na argumenty :) Pozdrawiam Kozak :)
 
Do góry