Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Witajcie na nowym świecie! W tym temacie gorąco zapraszamy do luźnych rozmów, zapoznania się z graczami i integracji :)

Tym razem mamy serwer dla zwolenników wolniejszej rozgrywki; ostatni x1 wystartował w kwietniu zeszłego roku. Zamierzacie grać?
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Party

Tak, jest to świat, na który czekałem. Dzięki INNO :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

W sumie całkiem fajne ustawienia jako dodatek do Itaki ;)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Party

a kiedy ten świat, o którym było głośno jakiś miesiąc temu? Ten na temat, którego odbywała się dyskusja na czacie w gretimes. Ten jakiego jeszcze nie było, unikatowy, nie podobny do innych... blabla :confused:
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Party

a kiedy ten świat, o którym było głośno jakiś miesiąc temu? Ten na temat, którego odbywała się dyskusja na czacie w gretimes. Ten jakiego jeszcze nie było, unikatowy, nie podobny do innych... blabla :confused:
Cierpliwość jest cnotą ... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Im dłuższe czekanie tym lepsze śniadanie ;) Jak dla mnie Olimpia jest trochę za wolna, czekam z niecierpliwością na następny superświat ;) ale wiem, że są tacy, którzy lubią sobie wolno pykać, więc wszystkim życzę udanych podbojów ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Party

Lol :D

Macie już jakieś grupki przygotowane? Ekipa zebrana?

Kto się pisze na ten światek?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Kto wie, może jakieś nowe talenty się pojawią na grepo? ;)
 

DeletedUser17341

Guest
Odp: Party

Ja może sobie pogram ale w takim celu żeby zaczekać na następny nie przepadam za 1x :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Każdy woli inną prędkość. Dla tych co mają mniej czasu to ta będzie wspaniała.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Niewiem dlaczego sadzicie ze swiat 1x jest dla ludzi ktorzy maja mniej czasu ? gralem kiedys na lambdzie i wiecej musialem tam czasu poswiecac niz na innych moze tylko na poczatku dluzej sie czeka na budowy ale potem taki swiat jest bardziej pracochlonny niz szybsze.
 

DeletedUser17341

Guest
Odp: Party

Niewiem dlaczego sadzicie ze swiat 1x jest dla ludzi ktorzy maja mniej czasu ? gralem kiedys na lambdzie i wiecej musialem tam czasu poswiecac niz na innych moze tylko na poczatku dluzej sie czeka na budowy ale potem taki swiat jest bardziej pracochlonny niz szybsze.

Z tym się zgodzę na Lambdzie się fajnie grało, tam zaczynałem, wtedy jeszcze nie wiedziałem o tej prędkości no w końcu był to mój pierwszy świat :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Świat 1x nie jest dla każdego. Wymaga on cierpliwości, planowania, odpowiedniej strategi. Każdy głupio stracony off czy paczka ogni boli dużo bardziej, sloty robią się wolniej i trzeba odpowiednio wybierać cele itd. Na pewno będzie tu kilka osób, co wejdzie na miesiąc lub dwa, będą w TOPce, zrezygnują i będą się uważać za nie wiadomo kogo...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Zawsze tak jest że wchodzą aby po kozakowac i potem zrezygnować . Gra się dłużej i ma się więcej czasu na zniszczenie wroga
 

DeletedUser

Guest
Odp: Party

Talentów tutaj nigdy nie brakuje, podejrzewam, że to stare wygi tylko nicki mają jakieś takie nowe ;)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Party

ja tam na pewno będę miał miasto na początku zrobię sojusz by mieć już pomocników blisko siebie trochę się umocnię i będę im pomagał najtrudniejsze będzie wytrwać miesiąc po skończeniu ochrony początkującego:cool: ja mam miasto na świecie juktas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry